خرید مدرک تحصیلی در شیراز


ما در این مقاله قصد داریم به صورت ویژه در مورد خرید مدرک تحصیلی در شیراز مطالبی ارائه دهیم.  بسیاری از افراد از طریق تحصیل در مدرسه یا دانشگاه مدرک تحصیلی خود را دریافت می کنند. ولی برخی از اشخاص به خاطر مشکلاتی که دارند نتواسته اند مدرک تحصیلی مورد نظر خود را دریافت کنند. این اشخاص ولی برای ادامه تحصیل یا استخدام در یک ارگان دولتی و خصوصی نیاز به مدرک تحصیلی دارند. بهترین راه برای آن ها خرید مدرک تحصیلی است. با خرید مدرک از یک موسسه معتبر می توان به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه صرفه جویی کرد. چون این مدارک ظرف مدت چند هفته تا چند ماه به آماده می شود. برای دریافت این مدارک معتبر نیاز نیست در هیچ امتحانی یا آزمونی شرکت کنید. 
اگر شما قصد خرید مدرک تحصیلی در شیراز را دارید ما برای شما در این مقاله تمام توضیحات لازم که برای خرید یک مدرک لازم است بدانید را توضیح می دهیم. و یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک تحصیلی در شیراز معرفی می کنیم.

بهترین موسسه فروش مدرک در شیراز

برای خرید مدرک تحصیلی باید در قدم اول یک موسسه معتبر که در شهر شیراز نیز شعبه فعال دارد پیدا کنید. موسسه ای که مدارک معتبر ارائه دهد که امکان استعلام آن وجود داشته باشد. تنها تعداد معدودی از موسسات این ویژگی را دارد یکی از آن ها تاپ مدرک است. این موسسه حدود ده ساله که در این حوزه فعالیت می کند. و داوطلبان می توانند از این موسسه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی که صادره از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است خریداری کنید. 

خرید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی در شیراز

برای شرکت در کنکور کارشناسی پیوسته شما نیاز به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارد که می توانید آن را از تاپ مدرک خریداری کنید. اگر شما بخواهید این مدرک را از طریق تحصیل دریافت نمائید باید حداقل 4 سال را در دوره متوسطه دوم بگذرانید. در حالی که موسسه تاپ مدرک ظرف مدت چند هفته این مدرک را به شما تحویل می دهد. بدون اینکه نیاز باشد در آزمون یا امتحانی شرکت کنید. شما می توانید مدرک دیپلم شاخه نظری، فنی و حرفه ای و کار و دانش را از این موسسه خریداری کنید. 
روند صدور مدارک دیپلم شما نیز به این صورت که مدارک برای مدرسه ارسال و برایتان یک پرونده فیزیکی تشکیل می شود. همچنین این اطلاعات در سیستم یکپارچه آموزش و پرورش وارد می شود و کد استعلام برایتان صادر می گردد. این مدرک معتبر است و مهر و هولگرام مدرسه و آموزش و پرورش بر روی آن ثبت گردیده است.
 

خرید مدرک دانشگاهی در شیراز

شما همچنین می توانید مدرک دانشگاهی یعنی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری را نیز بدون اینکه در کنکور شرکت کنید دریافت نمائید. این مدارک صادره از دانشگاه ازاد یا دانشگاه غیر انتفاعی است. این دو دانشگاه خصوصی هستند و مدارکی که ارائه می دهد مورد تائید وزارت علوم است به همین علت در تمامی ارگان های دولتی و خصوصی می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. چون این مدارک کد استعلام دارند و مهر و هولگرام دانشگاه بر روی آن ثبت گردیده است. همچنین برای داوطلب پرونده فیزیکی تشکیل می شود و این پرونده ها در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود.
توجه نمائید برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه شما باید پایانامه بنویسید که کار بسیار مشکلی است. ولی اگر بخواهید این مدرک را از تاپ مدرک دریافت کنید نیاز به تنظیم پایانامه نیست. و شما ظرف مدت چند ماه به صورت غیر حضوری این مدرک را دریافت می کنید.

خرید مدرک پزشکی و پیراپزشکی در شیراز 

پزشکی یکی از رشته های بسیار محبوب در ایران است که قبولی در کنکور آن بسیار مشکل می باشد. هر ساله تعداد زیادی داوطلب برای پذیرش در این رشته بایکدیگر به رقابت می پردازند و تنها تعداد معدودی از آن ها می توانند در این رشته قبول شوند. و اگر شما هم علاقمند به این رشته هستید ولی نتواسته اید در کنکور قبول شوید می توانید مدرک پزشکی را نیز از تاپ مدرک خریداری کنید. برای دریافت این مدرک نیاز نیست که شما 7 سال در دانشگاه تحصیل کنید و دروس عملی و تئوری مختلف را بگذارنید. این مدارک مورد تائید وزارت بهداشت است به همین علت شما می توانید به راحتی با آن مطب تاسیس کنید. یا حتی در بیمارستان ها یا کلینیک های درمانی مشغول به کار شوید. همچنین با استفاده از این مدرک می توانید در کنکور تخصصی پزشکی شرکت کنید و ادامه تخصیل دهید.
همچنین شما می تواند مدرک پیراپزشکی که شامل رشته های فیزیوتراپی، بینایی سنجی، کارشناسی تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی)، کارشناسی تکنولوژی پرتودرمانی (رادیوتراپی)، کارشناسی ساخت پروتزهای دندانی، شنوایی سنجی، علوم آزمایشگاهی، هوشبری، اتاق عمل، اعضای مصنوعی، گفتار درمانی، کار درمانی، پرستاری، مامایی و علوم تغذیه می شود را از تاپ مدرک خریداری کنید. این مدارک نیز معتبر هستند و به صورت قانونی توسط بخش اداری دانشگاه صادر شده اند.
 

خرید مدرک پزشکی


قیمت خرید مدرک تحصیلی در شیراز

قیمت خرید مدرک تحصیلی در شهر شیراز از موسسه تاپ مدرک به مولفه های مختلفی بستگی دارد. یکی از مولفه های تاثیرگذار در قیمت رشته تحصیلی و مقطع است. دیگر مولفه ای که تاثیر بسزایی در قیمت دارد دانشگاه صادره کننده مدرک است. همچنین زمان آماده سازی مدرک نیز در قیمت موثر است. در حالت معمول تاپ مدرک ظرف مدت چند ماه مدرک شما را تحویل می دهد که داوطلبان می توانند با پرداخت مبلغ بیشتر آن را در زمان کوتاهتری دریافت کنند.
 

نحوه ی سفارش خرید مدرک

نحوه سفارش مدرک نیز بسیار ساده است شما فقط کافی مدارک مورد نیاز را ارسال کنید تا توسط کارشناسان خبره این موسسه تائید گردد. سپس رشته، مقطع و دانشگاه مورد نظرتان را تعیین نمائید. پس از طی این مراحل زمان آن است که هزینه خرید مدرک توسط موسسه تاپ مدرک محاسبه شود و شما باید بخشی را به عنوان بیعانه پرداخت کنید. مابقی مبلغ را نیز در زمان دریافت مدرکتان و اطمینان از معتبر و قانونی آن باید پرداخت کنید.