خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

بسیار از افراد برای ترفیع در شغل خود یا یافتن یک شغل بهتر نیاز به مدرک فوق لیسانس دارند. آن ها برای دریافت این مدرک باید حداقل 2 سال در دانشگاه به تحصیل بپردازند. و در این مدت زمان نیز علاوه بر دروس تئوری و عملی باید یک پایانامه نیز تدوین کنند. اما بسیاری از اشخاص زمان کافی ندارند یا به خاطر برخی از مشکلات نمی توانند در مقطع ارشد تحصیل کنند. برای این افراد نیز یک راه حل مناسب وجود دارد و آن هم خرید مدرک فوق لیسانس معتبر از یک موسسه مجاز است. شما می توانید از این موسسات مدرک ارشد رشته های مختلف را خریداری کنید. ولی آنچه ما در این مقاله قصد داریم توضیح دهیم خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر از یک موسسه معتبر با امکان استعلام و استناد است.

موسسه معتبر برای خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

در گام اول برای خرید مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر شما باید یک موسسه مجاز برای خرید مدرک پیدا کنید. موسسه ای که مدارک معتبر و قانونی ارائه دهد و از نیروی کار خبره در این زمینه برای صدور مدرک استفاده کند. یکی از بهترین موسسات در این زمینه تاپ مدرک است که دارای سابقه طولانی در زمینه فروش مدرک تحصیلی است. این موسسه در زمینه فروش مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی فعالیت می کند. تمام مدارکی که این موسسه ارائه می دهد کد استعلام دارد و مورد تائید وزارت بهداشت و وزارت علوم است.

 خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه ازاد با استعلام

موسسه تاپ مدرک، مدرک فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه های معتبر ایران که در خارج از کشور نیز دارای اعتبار هستند را ارائه می دهد. یکی از دانشگاه های که می توانید مدرک کارشناسی ارشد ان را خریداری کنید از تاپ مدرک، دانشگاه آزاد اسلامی است که یک دانشگاه خصوصی و مدارک ان مورد تائید وزارت علوم است. مدرک کامپیوتر این موسسه دارای مهر و هولگرام دانشگاه به همراه امضاء رئیس دانشگاه می باشد. همچنین بر روی این مدرک اطلاعات شخصی و معدلتان نیز ثبت می گردد.

خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

شما همچنین می توانید مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر دانشگاه غیر انتفاعی که یکی دیگر از دانشگاه های معتبر ایرانی می باشد را نیز از این موسسه خریداری کنید. روند صدور این مدرک و مدرک دانشگاه غیرانتفاعی بایکدیگر یکسان است. یعنی ابتدا برایتان در این دانشگاه ها پرونده فیزیکی براساس اطلاعات شخصی که دارید تشکیل می شود. سپس این اطلاعات در سیستم دانشگاه برای تشکیل پرونده الکترونیکی وارد می گردد. در مرحله اخر نمرات دروس این رشته وارد سیستم می شود تا معدلتان محاسبه گردد. این معدل به همراه اطلاعات شخصی، شماره دانشجویی، مدت زمان تحصیل، مهر و هولگرام دانشگاه و شماره ثبت در وزارت علوم بر روی مدرکتان درج می گردد.

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر چگونه محاسبه می شود؟

سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این است که برای خرید مدرک معتبر با این ویژگی ها چه مبلغی باید پرداخت کنید. باید بگوییم که قیمت این مدرک بسیار مناسب است و شما با هر سطح درآمدی می توانید به راحتی آن را از مرکز استان خود خریداری کنید. زیرا این موسسه در اکثر استان های شعبه فعال دارد. شما برای دریافت قیمت این مدرک کافی است با شماره های که در پایین صفحه وجود دارد تماس بگیرید. چون قیمت این مدرک با توجه به این که صادره از دانشگاه ازاد یا غیر انتفاعی است و اینکه گرایش آن گرایش های نرم افزار، هوش مصنوعی، شبکه‌ های کامپیوتری، رایانش امن و معماری کامپیوتر (سخت افزار) باشد متفاوت است.
 

خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر


نحوه ی سفارش مدرک فوق لیسانس کامپیوتر به موسسه تاپ مدرک

نحوه ی سفارش مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر به تاپ مدرک به این صورت است که شما در قدم اول باید مدارک خود را که شامل مدرک لیسانس کامپیوتری می شود که از زمان صدور آن دو سال حداقل گذشته باشد را به همراه مدارک شناسایی خود که شامل فتوکپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت می شود را برای بررسی برای بخش کارشناسی این موسسه ارسال کنید. سپس در مرحله بعد از بین 5 گرایش رشته کامپیوتر در مقطع ارشد یعنی نرم افزار، هوش مصنوعی، شبکه‌ های کامپیوتری، رایانش امن و معماری یک گرایش را انتخاب نمائید.
همچنین شما باید دانشگاه صادر کننده مدرک را نیز تعیین کنید. با توجه به این مولفه ها قیمت مدرک تحصیلی شما محاسبه می شود که بخشی را در زمان سفارش مدرک و مابقی را در زمان تحویل مدرکتان باید واریز نمائید. شما به همین راحتی بدون اینکه حتی در یک امتحان یا آزمون شرکت نمائید می توانید مدرک کارشناسی ارشد معتبر خود را از موسسه تاپ مدرک دریافت نمائید و از مزایای فراوان آن استفاده کنید.
 

مدت زمان صدور مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

اگر شما قصد داشته باشید این مدرک را از طریق تحصیل در دانشگاه دریافت کنید در بهترین حالت باید حداقل 2 سال از زمان خود را صرف دریافت این مدرک می کردید. حال که شما می توانید از طریق تاپ مدرک ظرف مدت چند ماه این مدرک را دریافت نمائید. حتی اگر برای دریافت آن عجله داشته باشید با پرداخت مبلغ بیشتر می توانید این مدرک را ظرف مدت چند هفته دریافت کنید. شما با خرید این مدرک به معنای واقعی در زمان و هزینه های خود صرفه جویی می کنید.

دلایل اعتبار مدرک فوق لیسانس کامپیوتر خریداری شده از تاپ مدرک

مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتری که شما خریداری می کنید به دلایل مختلفی معتبر است. یکی از اصلی ترین دلایل برای اعتبار این مدرک این است که موسسه تاپ مدرک دارای مجوز از وزارت علوم و مدرکی که شما دریافت می کنید اطلاعات آن در سیستم این وزارت خانه ثبت گردیده است به همین دلیل امکان استعلام آن وجود دارد. همچنین برایتان در دانشگاه پرونده فیزیکی تشکیل می شود. این پرونده در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می گردد که هر زمان به دانشگاه مراجعه کنید می توانید آن را دریافت نمائید. و اخرین دلیل که نشان از اعتبار مدرکتان است مهر و هولگرام دانشگاه که بر روی آن درج گردیده است. 
 

آینده شغلی و بازار کار رشته ی فوق لیسانس کامپیوتر

امروزه جهان بر پایه کامپیوتر و شغل های مرتبط با آن می چرخد. شما با داشتن این مدرک هم در ایران و در خارج از کشور به راحتی می توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر قصد ادامه تحصیل داشته باشید با استفاده  از این مدرک می توانید در کنکور دکتری شرکت کنید و در بدون نگرانی در دانشگاه ثبت نام کنید. از جمله سازمان های که نیز با استفاده از این مدرک می توانید در آن مشغول به کار شوید می توان به بانک، آموزش و پرورش، شهرداری، اداراه مالیات، راه و شهرسازی، ثبت و احوال، بیمارستان ها و غیره اشاره کرد.