شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی


خرید مدرک تحصیلی یکی از  راه های دریافت مدرک است که امروزه افرادی که برای اشتغال یا مهاجرت نیاز به مدرک تحصیلی معتبر دارند ولی زمان کافی ندارند از آن استفاده می کنند. اما مشکلی که وجود دارد این است که چگونه یک موسسه معتبر پیدا کنند که مدرکی قانونی ارائه دهد و امکان استعلام آن وجود داشته باشد. ما در این مطلب یک موسسه معتبر را معرفی می کنیم و همچنین شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی را برایتان می گذاریم. تا بتوانید با کارشناسان آن ها تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست آورید. پس اگر قصد خرید مدرک را دارید با ما همراه باشید.

موسسه معتبر فروش مدرک تحصیلی معتبر

امروزه موسسات زیادی در زمینه فروش مدرک تحصیلی فعالیت می کنند و حتی برخی ادعا می کنند که مدارک دانشگاه دولتی ارائه می دهند. در حالی که هیچ موسسه ای در ایران مجوز صدور مدارک دولتی معتبر و قانونی که امکان استعلام آن وجود داشته باشد را ندارند. ولی برخی از موسسات مجوزهای لازم برای صدور مدرک را از وزارت علوم و بهداشت گرفتند و مدارک معتبر ارائه می دهند. یکی از این موسسات تاپ مدرک که بیش از 10 است که در این زمینه فعالیت می کند. مدارک دانشگاهی که این موسسه ارائه می دهد صادره از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است. این دو دانشگاه خصوصی هستند و مدارک آن ها هم در داخل و خارج از کشور مورد تائید ارگان ها و سازمان های مختلف است.
شما می توانید مدارک تحصیلی مورد نظر خود را به راحتی به این موسسه سفارش دهید. این موسسه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی، کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی را ارائه می دهد. این مدارک به صورت قانونی صادر می شود و تمام اطلاعات داوطلبان در وزارت خانه ثبت می شود. به همین علت امکان استعلام آن وجود دارد.

شماره تلفن موسسه تاپ مدرک

چندین راه برای ارتباط با کارشناسان این موسسه وجود دارد. یک عضویت در کانال تلگرامی تاپ مدرک است. در این کانال تمامی اطلاعات لازم برای ارتباط با کارشناسان این موسسه و نمونه مدارک صادر شده در آن وجود دارد. همچنین شما از طریق شماره تلفن 447394904249+  و   447735448683+ می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان این موسسه تماس بگیرید. برای سفارش و روند صدور مدرک نیز می توانید از این شماره تلفن ها استفاده نمائید. کارشناسان این موسسه در تمامی ساعات روز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.