خرید مدرک دکتری عمران

مقطع دکتری بالاترین مقطع تحصیلی در ایران و جهان است که در ایران برای ورود به این مقطع باید در کنکور کتبی شرکت کنید و پس از پذیرش در این مرحله در مصاحبه حضوری شرکت نمائید. و از آنجا که میزان داوطلبان برای تحصیل در این مقطع زیاد است و میزان ظرفیت پذیرش بسیار پایین، امکان قبولی بسیار سخت است. حتی در صورت پذیرش باید حداقل 5 سال از عمر خود را صرف دریافت این مدرک و نوشتن رساله دکتری که بسیار دشوار است بکنید. در حالی شما با یک راه حل ساده بدون شرکت در هیچ آزمون و امتحانی می توانید این مدرک را دریافت نمائید. ما در این مقاله قصد داریم در مورد این موضوع صحبت کنیم و برایتان نحوه خرید مدرک دکتری عمران را به صورت اختصاصی توضیح دهیم.

موسسه معتبر فروش مدرک دکتری عمران

شما در ابتدا برای خرید مدرک تحصیلی معتبر و تضمینی باید یک موسسه معتبر که دارای مجوز است و مدارکی که ارائه می دهد کد استعلام دارد را بیابید. موسسات زیادی وجود دارند که در حال حاضر در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می کنند اما فقط یک یا دو موسسه هستند که مجوز رسمی از وزارت علوم دارند. یکی از این موسسات تاپ مدرک است که شما می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از مدارک آن استفاده کنید. زیرا این مدارک به صورت قانونی صادر می شوند و تمام ویژگی های یک مدرک معتبر را دارند.

 خرید مدرک دکتری عمران از دانشگاه ازاد با استعلام

موسسه تاپ مدرک، مدرک دکتری مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه غیر انتفاعی را که مدارک آن مورد تائید وزارت علوم است را ارائه می‌دهد. این مدارک توسط بخش اداری دانشگاه صادر می شوند به همین خاطر امکان استعلام و استناد به آن ها وجود دارد. همچنین شما می توانید از این مدارک در ارگان های دولتی و خصوصی برای استخدام یا مهاجرت به سایر کشورها استفاده کنید. مراحل قانونی صدور مدرک کاملا توسط کارمندان دانشگاه انجام می شود و مهر و هولگرام دانشگاه بر روی این مدارک درج می گردد.
 

خرید مدرک دکتری عمران دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

مدرک دکتری عمران دانشگاه غیر انتفاعی دیگر مدرکی است که شما می توانید آن را از موسسه تاپ مدرک خریداری کنید. نحوه صدور مدرک نیز به این صورت است که در گام اول برایتان با استفاده مدارک شناسایی و سوابق تحصیلی پرونده فیزیکی تشکیل می شود. سپس در مرحله بعد این اطلاعات در سیستم دانشگاه وارد می شود و یک پرونده الکترونیکی نیز تشکیل می گردد. حال نمرات لازم در این پرونده وارد می شود تا معدل محاسبه گردد. در مرحله آخر نیز مدرک دکتری مهندسی عمران دانشگاه غیر انتفاعی با کد استعلام صادر می گردد.

قیمت خرید مدرک دکتری عمران  چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک دکتری از موسسه دکتر مدرک با توجه به گزینه های مختلفی تعیین می شود. یکی از گزینه های تاثیر گذار در قیمت رشته است. به عنوان مثال قیمت مدرک دکتری عمران با مدرک دکتری اقتصاد متفاوت است. دیگر موضوع گرایش مورد نظر می باشد. رشته عمران در مقطع دکتری 10 گرایش سازه، ژئوتکنیک، زلزله، مهندسی و مدیریت ساخت،  راه و ترابری، حمل و نقل، آب و سازه های هیدرولیکی، مهندسی و مدیریت منابع آب، مهندسی سواحل، بنادر و سازه های دریایی و مهندسی محیط زیست است. قیمت مدرک هر یک از این گرایش ها متفاوت است. زمان آماده سازی و دانشگاه صادر کننده نیز در تعیین قیمت مدرک دکتری موثر هستند.
 

خرید مدرک دکتری عمران


نحوه ی سفارش مدرک دکتری عمران به موسسه تاپ مدرک

نحوه ی سفارش مدرک به موسسه به این صورت که ابتدا مدارک لازم که شامل مدرک فوق لیسانس رشته های مهندسی می شود که از زمان صدور آن حداقل 5 سال گذشته است را به همراه مدارک شناسایی برای کارشناسان ارسال می کنید. سپس در مرحله بعد باید رشته، گرایش مورد نظر خود را تعیین نمائید. همچنین دانشگاه صادر کننده مدرک را نیز می توانید تعیین نمائید. پس از طی این روند هزینه مدرک محاسبه می شود و شما باید بخشی را واریز کنید. مابقی مبلغ را نیز در زمان دریافت مدرکتان اطمینان از اعتبار آن پرداخت نمائید.

مدت زمان صدور مدرک دکتری عمران

مدت زمان صدور مدرک دکتری عمران توسط موسسه تاپ مدرک بین 4 تا 5 ماه است که اگر بخواهید آن را از دانشگاه دریافت نمائید باید حدود 5 سال از عمر خود را حداقل صرف دریافت این مدرک کنید. همچنین با پرداخت مبلغ بیشتر می توانید این مدرک را ظرف مدت چند هفته دریافت نمائید.

دلایل اعتبار مدرک دکتری عمران خریداری شده از تاپ مدرک

مدرک دکتری مهندسی عمرانی که خریداری می کنید معتبر است زیرا بر روی آن مهر و هولگرام دانشگاه صادر کننده مدرک وجود دارد که این نشان می دهد مدرکتان قانونی صادر شده است. همچنین دلیل دیگر برای اعتبار این موسسه مجوزی است که از وزارت علوم دریافت کرده است و امکان استعلام مدرک شما را ایجاد می نمائید. بر روی مدرک دریافتی شما اطلاعات شناسایی و معدلتان درج گردیده است. همه این ویژگی ها نشان می دهد که مدرک شما کاملا معتبر و قانونی است. 
 

آینده شغلی و بازار کار رشته ی دکتری عمران

بازار کار رشته ای عمران بسیار مناسب است به خصوص در مقطع دکتری کمترین فارغ التحصیل بیکار وجود دارد. شما با استفاده از این مدرک می توانید در دانشگاه ها به عنوان استاد مشغول به کار شوید. همچنین می توانید با استفاده از این مدرک برای خود یک موسسه ساختمانی و مهندسی راه اندازی کنید. اگر علاقمند به استخدام در یک موسسه هستید می توانید در شرکت های  مدیریت منابع آب،راه سازی و ترافیک شهری، شرکت آب و فاضلاب، تصفیه خانه، سواحل و ساخت پل و سد مشغول به کار شوید.

راه های ارتباطی با کارشناسان تاپ مدرک

اگر قصد خرید مدرک دکتری مهندسی عمران دارید از دو طریق می توانید با کارشناسان تاپ مدرک ارتباط برقرار کنید. اولین راه واتساپ که از طریق شماره های زیر به آن ها پیام دهید. راه دوم کانال تلگرامی فروش مدرک است. در این کانال نمونه مدارکی که توسط این موسسه تا کنون صادر شده نیز وجود دارد که می توانید آن ها را مشاهده نمائید.