خرید مدرک دکتری

دکتری بالاترین مقطع تحصیلات دانشگاهی در ایران است که به اختصار آن را PhD (Philosophiae Doctor) می نامند. این مقطع معمولا بین 2 تا 6 سال زمان می برد و بیشتر به صورت پژوهش محور توسط دانشجو و استادان مربوطه طی می شود. در پایان مقطع دکتری دانشجو باید یک رساله دکتری که حاصل سال های تحصیلی اش در این مقطع است را در پایان دوره ی دکتری خود ارائه دهد و همچون پایان نامه از آن دفاع نماید. این مقطع در ایران نیز بسیار پر متقاضی است و هر سال تعدادی زیادی دانشجو در این مقطع در دانشگاه های مختلف جذب می شوند. قبولی در دکتری نیازمند قبولی آزمون کتبی و مصاحبه حضوری دانشجو می باشد. خرید مدرک دکتری یک راه حل آسان برای متقاضیان این مدرک است که با صرف کمترین زمان و هزینه بتوانند این مدرک را در رشته ی دلخواه خود کسب کنند.

خرید مدرک دکتری قانونی

اگر به دنیال خرید مدرک دکتری قانونی هستید باید بگوییم که موسسه تاپ مدرک در این مقطع در دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی اقدام به صدور مدرک میکند. مدارک دکتری صادر شده کاملا قانونی بوده و شما می توانید به راحتی استعلام مدرک مورد نظر خود را از سایت دانشگاه مورد نظر بگیرید. همچنین این مدارک ریز نمرات مربوط را نیز دارد بنابراین با خیال راحت می توانید اقدام به سفارش یک مدرک دکتری قانونی کنید.

خرید مدرک دکتری با استعلام

مدارک دکتری که از موسسه دکتر مدرک خریداری می شوند دارای استعلام می باشد و شما می توانید بعد از طی مراحل اداری صدور مدرک دکتری با هماهنگی همکاران ما در تاپ مدرک استعلام مدرک مورد نظر خود را از سایت دانشگاه مورد نظر بگیرید و خیالتان بابت خرید مدرک آسوده شود.

موسسه فروش مدرک دکتری

تاپ مدرک یک موسسه فروش مدرک دکتری است که از مقطع دیپلم تا دکتری مدارک معتبر دانشگاهی معتبر ارائه میدهد. بنابراین کافی است بعد از ارتباط با همکاران موسسه درخواست خود را در زمینه خرید مدرک دکتری اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ داده شود.

قیمت و هزینه های خرید دکتری چگونه است؟

قیمت و هزینه های خرید مدرک دکتری بسته به نوع دانشگاه صادر کننده و زمان صدور متفاوت است. همچنین برخی رشته های این مقطع هزینه ی بالاتر یا پایین تری نسبت به نرخ پایه صدور مدرک دکتری دارند. برای اطلاع از اخرین قیمت های فروش مدرک دکتری با مشاورین تاپ مدرک در واتساپ در ارتباط باشید.

خرید مدرک دکتری دانشگاه آزاد

مدرک دکتری دانشگاه آزاد یکی از مدارک پر متقاضی است. زیرا خرید مدرک دکتری از دانشگاه آزاد می تواند به متقاضی کمک کند که به راحتی ارتقا شغلی یابد یا اینکه از این مدرک برای تکمیل پرونده ی تحصیلی خود برای مهاجرت استفاده کند. همچنین بسیاری از این مدرک برای تدریس در سایر مقاطع تحصیلی استفاده می کنند. موسسه تاپ مدرک این مدرک را از دانشگاه های آزاد تهران نیز در اختیار مشتریان میگذارد و متقاضی می تواند این مدرک را به صورت قانونی و همراه با استعلام از دانشگاه آزاد دریافت کند.

خرید مدرک دکتری دانشگاه غیر انتفاعی

فروش مدرک دکتری دانشگاه های غیر انتفاعی نیز به صورت پیوسته و رسمی توسط موسسه تاپ مدرک انجام می شود. مدرک دکتری دانشگاه غیر انتفاعی نیز کاملا معتبر و قانونی می باشد و شما به جای صرف زمان و هزینه زیاد می توانید با خرید دکتری دانشگاه غیر انتفاعی در مدت کوتاهی این مدرک را در دست خود داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای خرید دکتری

برای خرید مدرک دکتری دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی شما باید تمامی مدارک تحصیلی خود در مقاطع پایین تر به همراه مدارک شناسایی خود را در اختیار همکاران ما در موسسه تاپ مدرک بگذارید. با تماس با همکاران ما در موسسه تاپ مدرک می توانید از تمامی جزئیات مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری مطلع شوید. همچنین اگر مدرک مقطع پایین تر دکتری یعنی فوق لیسانس را ندارید این مدرک را نیز می توانید از موسسه تاپ مدرک تهیه کنید. برای اطلاع از شرایط خرید مدرک فوق لیسانس میتوانید مقاله فروش مدرک فوق لیسانس را مطالعه کنید. 

مطالب مرتبط

خرید مدرک دکتری مهندسی مکانیک

خرید مدرک دکتری جامعه شناسی معتبر

خرید مدرک دکتری عمران

خرید مدرک دکتری برق معتبر و قانونی

خرید مدرک دکتری مدیریت صنعتی قانونی

خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی معتبر

خرید مدرک دکتری روانشناسی

خرید مدرک دکتری حقوق قانونی و معتبر

خرید مدرک دکتری حسابداری غیر حضوری