خرید مدرک دیپلم فنی و حرفه ای

اگر شما قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید ولی هیچ مدرک دانشگاهی ندارید پیشنهاد ما به شما خرید مدرک  دیپلم فنی و حرفه ای می باشد. شما با داشتن مدرک دیپلم فنی و حرفه ای می توانید به راحتی به کشورهای مختلف مهاجرت کنید. همچنین با استفاده از این مدرک می توانید گواهینامه مهارت دریافت کنید و خود را بیمه تامین اجتماعی نمائید. ما در این مقاله می خواهیم به صورت مفصل برای شما توضیح دهیم که چگونه مدرک دیپلم فنی و حرفه ای را خریداری کنید.

خرید مدرک تحصیلی دیپلم فنی و حرفه ای با استعلام

اولین ویژگی که هنگام خرید مدرک دیپلم فنی و حرفه ای باید به آن توجه نمائید این است که آیا مدرک شما قابل استعلام است یا نه. چون زمانی می شود از یک مدرک در نهادهای دولتی و خصوصی استفاده کرد که قابلیت استعلام داشته باشد. مدرکی قابل استعلام است که مورد تائید سازمان فنی و حرفه ای که وابسته به وزارت کار و رفاه اجتماعی است باشد. باید بر روی مدرک فنی و حرفه ای که شما خریداری می کنید شما مهر و شماره گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای وجود داشته باشد.

خرید مدرک معتبر دیپلم فنی و حرفه ای 

شما با خرید مدرک فنی و حرفه ای معتبر و قانونی می توانید در 70 کشور جهان استخدام شوید. از جمله فعالیت های که با استفاده از این مدرک می توانید انجام دهید می توان به مربی گری اشاره کرد که در موسسه های داخلی می توانید به تدریس بپردازید. همچنین شما می توانید با استفاده از مدرک فنی و حرفه ای وام خود اشتغالی بگیرید و یا در مقاطع بالاتر تحصیل کنید. امکان دریافت ویزا و مهاجرت به خارج از کشور به وسیله این مدرک وجود دارد و حتی جذب به بازار کار در خارج از کشور با استفاده از این مدرک راحت تر از مدارک دانشگاهی می باشد. 

موسسه فروش مدرک دیپلم فنی و حرفه ای

برای خریدن مدرک دیپلم فنی و حرفه ای می توانید به تاپ مدرک که یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک است مراجعه کنید. این موسسه علاوه بر مدرک فنی و حرفه ای، مدارک دانشگاهی نیز ارائه می دهد. مدرکی که شما از تاپ مدرک خریداری می کنید دارای تائیدیه سازمان فنی و حرفه ای است و کاملا قانونی و معتبر می باشد. شما می توانید از این مدرک برای استخدام در مراکز خصوصی و دولتی استفاده کنید. تاپ مدرک با استفاده از روابط خود که با افراد مختلف دارد مدرکی به شما ارائه می دهد که دارای پرونده فیزیکی است و ریز نمرات شما در آن وجود دارد.

قیمت خرید مدرک برای دیپلم فنی و حرفه ای

هزینه خرید مدرک دیپلم فنی و حرفه ای بسیار کم است و در برابر زمان و هزینه ای که برای دریافت این مدرک باید صرف کنید می توان گفت بسیار ناچیز است. البته قیمت این مدرک با توجه به اینکه قصد دارید مدرک کدام رشته را دریافت کنید متفاوت است. همچنین زمان آماده سازی مدرک بر قیمت مدرک دیپلم شما تاثیر گذار می باشد. یعنی اگر شما بخواهید مدرکتان در زمان کوتاه تری آماده شود باید مبلغ بیشتری بپردازید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد چگونگی خرید مدرک دیپلم فنی و حرفه ای و قیمت آن با مشاوران تاپ مدرک تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دیپلم فنی و حرفه ای

برای خرید مدرک تحصیلی دیپلم فنی و حرفه ای شما باید حتما مدرک سیکل یا همان مدرک پایان مقطع تحصیلی راهنمایی را داشته باشید. توجه نمائید که از مدت زمان صدور این مدرک باید حداقل 3 سال گذشته باشد و شما فقط با ارائه این مدرک و کپی شناسنامه، کارت ملی و عکس خود  و بدون شرکت در هیچ امتحانی می توانید این مدرک تحصیلی قانونی و معتبر که قابلیت استعلام را دارد در عرض چند ماه دریافت کنید و از آن برای ادامه تحصیل یا استخدام در شرکت های مختلف استفاده کنید. مدرک دیپلم فنی و حرفه ای که از موسسه تاپ مدرک دریافت می کنید کاملا تضمینی می باشد.