خرید مدرک پیش دانشگاهی انسانی

امروزه بسیاری از افرادی به خاطر یک سری مشکلات نتوانسته اند ادامه تحصیل دهند و برای اینکه در بازار کار استخدام شوند نیاز به مدرک تحصیلی دارند. اکثر این افراد زمان لازم برای تحصیل در آن مقطع را ندارند و به دنبال راهی هستند که در عرض چند ماه مدرک تحصیلی خود را دریافت کنند. پیشنهاد ما به این افراد خرید مدرک است. شما با توجه به علاقه خود می توانید هر مدرک تحصیلی که خواستید را از مراکز معتبر فروش مدرک خریداری کنید. ما در این مقاله قصد داریم در مورد خرید مدرک پیش دانشگاهی انسانی برای شما توضیحاتی ارائه دهیم.

موسسه فروش مدرک پیش دانشگاهی انسانی

یکی از موسسه های معتبر فروش مدرک در ایران که دارای مجوز از وزارت اموزش و پروش و وزات علوم است، موسسه تاپ مدرک است. این موسسه با به کارگیری نیروی کار خبره و با تجربه و روابط قوی و گسترده ای که با نهادهای حقیقی و حقوقی دارد مدرکی کاملا معتبر و تضمینی به داوطلبان ارائه می دهد. امکان استعلام مدرک پیش دانشگاهی  انسانی که از تاپ مدرک خریداری می کنید وجود دارد، به همین علت شما می توانید برای شرکت در کنکور کارشناسی پیوسته رشته انسانی از آن استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک پیش دانشگاهی انسانی

برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی انسانی شما فقط کافی است اسکن کارت ملی، شناسنامه، عکس و  مدرک دیپلم انسانی خود را برای تاپ مدرک ارسال کنید. توجه نمائید که از زمان صدور مدرک تحصیلی شما باید حداقل 1 سال گذشته باشد. همچنین اقایان علاوه بر مدارک فوق باید اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارسال کنید.

قیمت خرید مدرک پیش دانشگاهی انسانی چگونه است؟
شما برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی انسانی از مدرسه باید حداقل یکسال تحصیل کنید و هزینه های مربوط به کتاب، جزوه، رفت و آمد خود را بپردازید. حال که با خرید مدرک پیش دانشگاهی انسانی در عرض کمتر از یک ماه می توانید این مدرک تحصیلی را دریافت کنید. و هزینه ای که برای خرید آن می پردازید در برابر زمان و هزینه های که صرفه جویی کرده اید بسیار ناچیز است. برای دریافت قیمت دقیق این مدرک تحصیلی می توانید از طریق شماره های که در پایین صفحه است با مشاوران تاپ مدرک تماس بگیرید.

نحوه ی سفارش مدرک پیش دانشگاهی انسانی

برای سفارش مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی انسانی باید سوابق تحصیلی و شخصی خود را برای پشتیبانان این موسسه ارسال کنید. پشتیبانان تاپ مدرک پس از دریافت مدارک آنها را بررسی و در صورت نداشتن هیچ گونه مشکلی آنها را تائید می کنند. شما باید پس از تائید مدارک هزینه خرید مدرک پیش دانشگاهی انسانی را در زمانبدی معین و در چند قسط پرداخت کنید.

روند صدور مدرک پیش دانشگاهی انسانی توسط تاپ مدرک چگونه است؟

روند صدور این مدرک تحصیلی کاملا قانونی است. یعنی ابتدا اطلاعات شخصی و سوابق تحصیلی شما در سیستم مدرسه ثبت می شود. و با توجه به همین اطلاعات برای شما یک پرونده فیزیکی و یک پرونده الکترونیکی تشکیل می شود. در این پرونده علاوه بر اطلاعات فوق، ریز نمرات پیش دانشگاهی انسانی نیز درج می گردد. سپس تمامی این اطلاعات برای آموزش و پرورش ارسال می شود تا مدرک تحصیلی شما با مهر و هولگرام این نهاد صادر گردد. تمامی اطلاعات شما در اموزش و پرورش ثبت و یک شماره ثبت نیز برای مدرک تحصیلی صادره می گردد. 

اعتبار مدرک پیش دانشگاهی انسانی چگونه تضمین می شود؟

همانطور که در قسمت قبل گفتیم بر روی مدرک پیش دانشگاهی شما علاوه بر مهر و هولگرام، یک شماره ثبت نیز وجود دارد. این شماره ثبت نشان دهنده این است که مدرک تحصیلی شما در وزارت اموزش و پرورش تائید گردید و امکان استعلام آن وجود دارد. شما با مراجعه به مدرسه صادره کنند مدرک تحصیلی خود می توانید تمام اطلاعاتتان را دریافت نمائید. و از آن اطلاعات برای شرکت در کنکور یا استخدام در شرکت خاصی استفاده کنید.