خرید مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران قانونی

مهندسی عمران یکی از بهترین رشته های دانشگاهی است. دلیل محبوبیت رشته عمران این است که در تمام بخش های ساختمانی شهر به فارغ التحصیلان این رشته نیاز است در نتیجه بازار کار خوبی هم دارد. بسیاری از افرادی که مدرک کارشناسی عمران را دریافت کرده اند به خاطر مشکلات زندگی نمی توانند در مقطع بالاتر ادامه تحصیل دهند. این افراد ترجیح می دهند به جای اینکه زمان خود را صرف تحصیل در دانشگاه کنند این مدرک را خریداری کنند. زیرا با خرید مدرک فوق لیسانس عمران می توانند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و با سرعت بیشتر پله های ترقی را طی کنند. اگر شما هم قصد خرید این مدرک تحصیلی را دارید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید، زیرا ما در این مقاله قصد داریم به صورت مفصل در مورد خرید مدرک دانشگاهی عمران توضیح دهیم. 

موسسه فروش مدرک فوق لیسانس عمران

اولین نکته ای که در زمان خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران باید به آن توجه کنید این است که مدرک تحصیلی خود را از یک موسسه معتبر خریداری کنید. موسسه ای که دارای مجوز از وزارت علوم باشد و دارای سابقه ی درخشان در زمینه فروش مدرک دانشگاهی است. 
یکی از بهترین موسسات در زمینه فروش مدرک تحصیلی، تاپ مدرک است. تاپ مدرک بیش از یک دهه در زمینه ی فروش مدرک تحصیلی قانونی، فعالیت می کند. این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و با استفاده از نیروی کار با تجربه و کارآزموده مدرکی کاملا معتبر و قانونی صادر می کند.

خرید مدرک فوق لیسانس عمران از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی 

مدرک کارشناسی ارشد عمران که توسط تاپ مدرک ارائه می گردد صادره از دانشگاه آزاد و یا غیر انتفاعی است و دارای تائیدیه وزارت علوم است. زیرا برای شما در این دانشگاه ها پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل می شود که در آن تمامی اطلاعات شخصی شما وجود دارد. همچنین در این پرونده ها ریز نمرات رشته عمران نیز با توجه به گرایشی که خریداری کرده اید موجود است. از دیگر ویژگی های مدرک فوق لیسانس عمرانی که از این موسسه خریداری کرده اید، می توان به مهر، هولگرام و شماره ثبت که بر روی مدرک دریافتی شما وجود دارد، اشاره کرد.

بخوانید: " خرید مدرک لیسانس مهندسی عمران با استعلام "

قیمت خرید مدرک کارشناسی ارشد عمران

قیمت خرید فوق لیسانس عمران به مولفه های مختلفی بستگی دارد. ما در ادامه مهترین آنها را آورده ایم:

مدرک صادره از دانشگاه آزاد باشد یا غیر انتفاعی
گرایش درخواستی شما مهندسی و مدیریت ساخت، مهندسی سازه، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی زلزله، مهندسی حمل و نقل، مهندسی راه و ترابری، ساختمان های هوشمند، مهندسی سواحل، بنادر، سازه های دریایی، مهندسی محیط زیست، مهندسی خطوط راه آهن، مهندسی حمل و نقل و یا مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی باشد.

زمان آماده سازی مدرک
با تغییر هر یک از این مولفه ها قیمت مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران تغییر می کند. به همین علت بهتر است شما برای دریافت قیمت دقیق مدرک مورد نظر خود با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید.

انواع کاربرد های خرید مدرک فوق لیسانس عمران

شما با استفاده از مدرک فوق لیسانس عمران می توانید در کنکور ارشد عمران گرایش های مدیریت ساخت، سازه، ژئوتکنیک، زلزله، حمل و نقل، راه و ترابری، ساختمان های هوشمند، مهندسی سواحل، بنادر، سازه های دریایی، مهندسی محیط زیست، مهندسی خطوط راه آهن، مهندسی حمل و نقل و یا مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی شرکت کنید و در مقطع بالاتر ادامه تحصیل دهید. همچنین برای دریافت ویزای کاری و تحصیلی نیز می توانید از این مدرک استفاده کنید.

بخوانید: " خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری "

مدارک لازم جهت خرید فوق لیسانس عمران

برای خرید مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران نیاز نیست در هیچ امتحان و یا آزمونی شرکت کنید و فقط با ارائه مدارک زیر می توانید آن را خریداری کنید:
مدرک لیسانس رشته عمران که از زمان صدور آن حداقل 2 سال گذشته باشد.
اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی وعکس پرسنلی 4*3
کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت برای آقایان

آینده شغلی رشته ی فوق لیسانس عمران

این رشته به صورت کلی بازار کار خوبی دارد ولی شما با توجه به گرایش مدرک عمران که دریافت می کنید می توانید در یک از نهادهای دولتی و خصوصی مانند وزارت نیرو، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نفت، وزارت صنایع، سازمان برنامه و بودجه، شهرداری و سازمان نظام مهندسی استخدام شوید.