خرید مدرک دکتری حقوق قانونی و معتبر

یکی از اهداف فارغ التحصیلان ارشد حقوق این است که در مقطع دکتری این رشته دانشگاهی تحصیل کنند ولی به خاطر سختی پذیرش در این مقطع معمولا نمی توانند این کار را انجام دهند. چون تعداد دانشگاه های کشور که در این مقطع دانشجو پذیرش می کنند کم است و برای پذیرش در آن علاوه بر کنکور باید در مصاحبه حضوری نیز شرکت کنید. اگر شما هم علاقمند به دریافت مدرک دکترا حقوق هستید و می خواهید از مزایا متنوع آن استفاده کنید ما به شما خرید مدرک دکتری حقوق را پیشنهاد می کنیم. با خرید این مدرک شما می توانید در زمان کوتاه آن را دریافت کنید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمائید.

موسسه فروش مدرک دکتری حقوق

یکی از معتبرترین موسسه های فروش مدرک تاپ مدرک است که دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و مدارکی ارائه می دهد که دارای تائیدیه این وزارت خانه است. در این موسسه کارشناسان خبره‌ای فعالیت می کنند که دارای تجربه چندین سال در زمینه فروش مدرک تحصیلی هستند. همین علت است که شما می توانید با خرید مدرک از این موسسه به راحتی در هر سازمان دولتی و خصوصی استخدام شوید. مدارک توسط این موسسه معتبر ارائه می گردد دارای شماره ثبت است به همین خاطر امکان استعلام آن وجود دارد.

خرید مدرک دکتری حقوق از دانشگاه آزاد  و غیر انتفاعی 

روند صدور مدرک در تاپ مدرک کاملا قانونی می باشد. به این صورت که اطلاعات شخصی شما برای دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی ارسال می گردد تا شماره دانشجویی برایتان صادر گردد. سپس با استفاده از همین شماره برای شما یک پرونده الکترونیکی و یک پرونده فیزیکی تشکیل می شود که در آن اطلاعات شخصی و ریز نمرات‌تان وجود دارد. در مرحله آخر با استفاده از همین اطلاعات برایتان مدرک دکترا حقوق با استعلام صادر می گردد که بر روی آن مهر، هولگرام، شماره ثبت و اطلاعات شخصی شما وجود دارد. این مدرک به صورت قانونی صادر شده و کاملا معتبر می باشد. 
 
بخوانید: " خرید مدرک دکترا روانشناسی "

قیمت خرید مدرک دکتری حقوق

قیمت خرید مدرک دکترا حقوق به مواردی مانند گرایش مورد نظر شما که خصوصی، عمومی، جزا و جزم شناسی یا بین الملل عمومی باشد بستگی دارد. از دیگر مواردی که باعث تغییر هزینه پرداختی شما می شود دانشگاه صادر کننده مدرک است، قیمت مدرک دانشگاه آزاد با قیمت مدرک دانشگاه غیر انتفاعی متفاوت است. همچنین زمان تحویل مدرک به شما نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. به عنوان مثال کسی که به خاطر شرایط خاص خود عجله برای دریافت مدرک دکترا دارد باید هزینه ای بیشتر بپردازد. که شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت و نحوه خرید مدرک دکترا حقوق با مشاوران این موسسه تماس بگیرید. مشاوران این موسسه با توجه به شرایط و رشته مورد نظر شما قیمت مدرک تحصیل‌تان را اعلام می کنند. 

انواع کاربرد های خرید مدرک دکتری حقوق

یکی از اهداف کسانی که مدرک دکترا حقوق را دریافت می کنند این است که به خارج از کشور مهاجرت کنند. شما با استفاده از این مدرک می توانید به راحتی با دریافت ویزای کاری و یا تحصیلی مهاجرت نمائید. امکان استعلام این مدرک توسط سفارت خانه ها وجود دارد چون برای شما در دانشگاه آزاد پرونده فیزیکی تشکیل شده است و شما می توانید با مراجعه به دانشگاه مدارک تحصیلی خود حتی رساله دکتری را دریافت کنید. همچنین چون اطلاعات شما در وزارت علوم ثبت گردید امکان استعلام سوابق تحصیلی شما از این وزات خانه وجود دارد. شما فقط کافی است برای دریافت ویزا ترجمه مدرک تحصیلی خودتان را به سفارت خانه تحویل دهید.

مدارک لازم جهت خرید دکتری حقوق

برای سفارش مدرک دکتری حقوق شما باید مدارک زیر را برای مشاوران تاپ مدرک ارسال کنید:
مدرک کارشناسی ارشد حقوق گرایش عمومی، خصوصی، حقوق بشر، تجارت بین الملل، جزا و جرم شناسی، مالکیت فکری، بین الملل، محیط زیست، تجاری اقتصادی بین المللی، خانواده، ارتباطات و نفت و گاز . شما باید یکی از این مدارک را داشته باشید، توجه نمائید که از زمان صدور مدرک تحصیلی شما باید حداقل 5 سال گذشته باشد.
اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی، عکس پرسنلی 4*3
اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان
شما ارائه این مدارک بدون اینکه در آزمون یا امتحانی شرکت کنید می توانید مدرک دکترا حقوق خود را دریافت نمائید. در زمان سفارش مدرک تحصیلی شما باید مبلغی را نیز به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. تا سفارش شما ثبت گردد و روند صدور مدرک تحصیلی شما آغاز گردد.
 
بخوانید: " خرید لیسانس حقوق با استعلام "

آینده شغلی رشته ی دکتری حقوق

شما با استفاده از این مدرک می توانید در موسسه آموزش عالی به عنوان عضو هئیت علمی مشغول به کار شوید. همچنین اگر در اداره دولتی یا خصوصی مشغول به کار هستید می توانید با استفاده از این مدرک ارتقاء شغلی بگیرید. چون این مدرک بالاترین مدرک تحصیلی در ایران است که فارغ التحصیلان این رشته دارای پایین ترین نرخ بیکاری هستند.