خرید مدرک فوق دیپلم معماری با استعلام

 بسیاری از افراد زمان کافی برای درس خواندن ندارند اما برای مهاجرت و یا استخدام در ارگان های دولتی و خصوصی نیاز به مدرک تحصیلی دارند. به همین علت ما در این مقاله قصد داریم به شما نحوه خرید مدرک فوق دیپلم را آموزش دهیم. دلایل متعددی وجود دارد که شما باید مدرک کاردانی را خریداری کنید که مهمترین آنها صرفه جویی در زمان است. چون شما برای دریافت آن از دانشگاه باید حداقل 2 سال از عمر خود را صرف کنید، در حالی که با خرید آن از یک موسسه معتبر در زمان کوتاهی می توانید آن را دریافت نمائید. ما در این مطلب به صورت اختصاصی در مورد خرید مدرک فوق دیپلم معماری و ویژگی های که این مدرک باید داشته باشد توضیحاتی ارائه می دهیم. همچنین نحوه محاسبه قیمت آنها را برایتان توضیح می دهیم.

خرید مدرک فوق دیپلم معماری از دانشگاه ازاد با استعلام

شما باید مدرک کاردانی معماری خود را از یک موسسه معتبر مانند تاپ مدرک خریداری کنید که دارای تائیدیه وزارت علوم است. چون در این صورت است که مدرک شما دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است و بر روی آن مهر و هولگرام دانشگاه آزاد درج گردیده است. بخاطر اینکه مدارک تحصیلی که توسط تاپ ارائه می شود کاملا قانونی است شما می توانید از آن در ادارات دولتی و خصوصی استفاده کنید و امکان استعلام آن نیز وجود دارد. این مدرک کاملا معتبر است و توسط وزارت علوم تائید شده است، به همین خاطر که شما می توانید از آن برای ادامه تحصیل و مهاجرت استفاده نمائید.

خرید مدرک فوق دیپلم معماری دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

دیگر مدرکی که توسط موسسه تاپ مدرک ارائه می شود مدرک فوق دیپلم معماری دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام است. این مدرک نیز مانند مدرک دانشگاه ازاد کاملا قانونی صادر می شود. به این صورت که ابتدا اطلاعات تحصیلی و شخصی شما برای این دانشگاه ارسال و برایتان شماره دانشجویی صادر می شود. سپس با استفاده از شماره دانشجویی برای شما در این دانشگاه یک پرونده الکترونیکی در سیستم گلستان ایجاد می شود که در آن تمامی اطلاعات شخصی و ریز نمرات رشته معماری وجود دارد. با استفاده از این نمرات معدل شما محاسبه و بر روی مدرک کاردانی معماری ثبت می گردد. علاوه بر معدل، اطلاعات شخصی، شماره ثبت در وزارت علوم و مهر و هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی نیز بر روی مدرک فوق دیپلم معماری شما درج می گردد.
 
بخوانید: " خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری "

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم معماری چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم معماری با توجه به اینکه صادره از کدام دانشگاه است و اینکه در چه مدرت زمانی صادر شده است تعیین می شود. ولی در حالت کلی این مدرت دارای قیمت مناسبی است چون این موسسه قصد دارد مدارکی برای تمامی افراد ارائه کند تا دیگر شخصی به خاطر نداشتن مدرک تحصیلی معتبر از دستیابی به آرزوهای خود باز نماند. شما عزیزان می توانید برای دریافت قیمت دقیق مدرک فوق دیپلم معماری با مشاوران این موسسه تماس بگیرید. برای تماس با این مشاوران می توانید از شماره های که در پایین صفحه وجود دارد استفاده نمائید.

نحوه ی سفارش مدرک فوق دیپلم معماری به موسسه تاپ مدرک

برای سفارش مدرک فوق دیپلم معماری ابتدا باید از فتوکپی تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی، چند قطعه عکس و فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را به همراه مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش مکانیک را برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید. توجه نمائید که از زمان صدور مدرک شما باید حداقل 2 سال گذشته باشد. پس از ارسال مدارک باید مشخص نمائید که علاقمند به دریافت مدرک فوق دیپلم معماری دانشگاه آزاد هستید یا غیر انتفاعی، تا مدارک شما براساس آن صادر گردد. پس از طی این مراحل فقط لازم است که بخشی از هزینه خرید مدرک کاردانی معماری را به عنوان بیعانه پرداخت نمائید. مابقی را نیز در زمان دریافت آن واریز کنید.
 
بخوانید: " خرید مدرک فوق دیپلم برق "

مدت زمان صدور مدرک فوق دیپلم معماری

زمان صدور مدرک فوق دیپلم معماری که توسط تاپ مدرک ارائه می گردد، تقریبا بین دو تا  سه ماه است. که در برابر زمانی که برای تحصیل در این مقطع باید بگذارنید بسیار کوتاه است. حتی شما با پرداخت مبلغ بیشتری می توانید این مدرک را ظرف مدت دو تا سه هفته دریافت کنید. اگر برای دریافت این مدرک عجله داشتید فقط کافی است که به کارشناسان این موسسه اعلام کنید تا در زمان کوتاهی آن را برای شما صادر کنند.

دلایل اعتبار مدرک فوق دیپلم معماری خریداری شده از تاپ مدرک

مدرکی که شما از تاپ مدرک خریداری می کنید به چند علت معتبر است:
1.  چون دارای مهر و هولگرام دانشگاه است
2.  چون دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است و اگر شما زمانی به دانشگاه مراجعه کنید می توانید پرونده فیزیکی خود را دریافت نمائید.
3. دارای شماره ثبت در وزارت علوم است.
به خاطر همین ویژگی ها است که شما می توانید با خیالی آسوده از آن برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته مکانیک استفاده کنید. همچنین شما با ارائه آن به سفارت خانه کشورها مختلف می توانید ویزای کاری یا تحصیلی دریافت نمائید و مهاجرت کنید.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی فوق دیپلم معماری

این رشته دارای بازار کار بسیار مناسبی است، شما با استفاده از آن می توانید در شرکت های ساختمانی خصوصی و یا راه شهرسازی و شهرداری مشغول به کار شوید. همچنین می توانید به عنوان معلم در مدارس فنی و حرفه ای و کار و دانش استخدام شوید.