امروزه تمامی شرکت ها و نهادهای دولتی و  خصوصی به یک حسابدار نیاز دارند و هر زمان که آزمون های استخدامی توسط وزارت تعاون برگزار می شود یکی از رشته های تحصیلی مورد نیاز رشته حسابداری می باشد. به همین دلیل اکثر داوطلبان کنکورهای تجربی، انسانی و ریاضی می خواهند در این رشته دانشگاهی تحصیل کنند. این رشته جزء معدود رشته های دانشگاهی است که شد با هر مدرک دیپلمی می توانید در آن ادامه تحصیل دهید. شما برای دریافت این مدرک تحصیلی باید 138 واحد درسی که شامل دروس عمومی و اختصاصی می شود در مدت زمان حداقل 4 سال بگذرانید. بسیاری از افراد به خاطر مشکلاتی که دارند زمان تحصیل در این مقطع را ندارند ولی علاقمند به دریافت آن هستند. این افراد می توانند با خرید مدرک کارشناسی حسابداری در عرض چند ماه آن را دریافت کنند و از تمام مزیت های آن استفاده نمایند.

موسسه فروش مدرک کارشناسی حسابداری

شما باید مدرک لیسانس حسابداری خود را از موسسه ای خریداری کنید که دارای مجوز باشد و مدرکی به شما ارائه دهد که کاملا معتبر و قابل استناد باشد. با وجود اینکه موسسات زیادی در زمینه فروش مدرک تحصیلی فعالیت می کنند و تعداد اندکی از آن ها تمامی این ویژگی ها را دارند. یکی از موسسات معتبر در زمینه فروش مدرک که دارای سابقه طولانی می باشد و تمامی ویژگی های که در بالا ذکر کردیم را دارد موسسه تاپ مدرک می باشد. این موسسه با به کارگیری نیروی کارآزموده و ارتباط گسترده و قوی با افراد و نهادهای مختلف مدرک کارشناسی حسابداری کاملا قانونی و معتبر به شما ارائه می دهد.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک کارشناسی حسابداری

شما برای خرید مدرک کارشناسی حسابداری با توجه به گرایشی که قصد دریافت آن را دارید باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی، ریاضی و یا انسانی را داشته باشید. از زمان صدور مدرک شما باید حداقل 4 سال گذشته باشد. علاوه بر مدرک تحصیلی شما باید فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و عکس خود را برای مشاوران تاپ مدرک ارسال کنید. آقایان علاوه بر مدارک فوق باید فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز برای مشاوران این موسسه ارسال کنند.

قیمت خرید مدرک کارشناسی حسابداری چگونه است؟

قیمت خرید مدرک لیسانس حسابداری به موارد مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثل قیمت مدرک حسابداری با توجه به اینکه گرایش آن حسابرسی، مدیریت، عمومی، صنعتی، مالی، دولتی و منابع انسانی باشد متفاوت است. همچنین زمان اماده سازی مدرک نیز در قیمت آن موثر می باشد. یعنی اگر شما برای دریافت این مدرک تحصیلی عجله داشته باشید باید قیمت بیشتری برای خرید آن بپردازید. شما برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد خرید مدرک تحصیلی کارشناسی حسابداری می توانید با مشاوران این موسسه تماس بگیرید.

خرید مدرک لیسانس حسابداری


نحوه ی سفارش مدرک کارشناسی حسابداری

نحوه سفارش این مدرک تحصیلی بسیار راحت است شما فقط برای سفارش آن کافی با مشاوران موسسه تماس بگیرید. و با توجه به گرایش حسابداری که قصد دریافت مدرک آن را دارید مدرک  دیپلم و پیش دانشگاهی خود را به همراه فتوکپی شناسنامه و کارت ملی برای مشاوران آن ارسال کنید. این مشاوران بعد از بررسی مدارک شما و  تائید آن مدرک حسابداری شما را به صورت کاملا قانونی صادر می کنند. شما برای سفارش مدرک لیسانس حسابداری نیاز نیست در آزمون و یا امتحانی شرکت کنید و فقط با ارسال این مدارک می توانید مدرک تحصیلی خود را در عرض چند ماه دریافت نمائید.

روند صدور مدرک کارشناسی حسابداری توسط تاپ مدرک چگونه است؟

روند صدور مدرک کارشناسی حسابداری شما به این صورت است که اطلاعات شخصی و تحصیلی شما برای دانشگاه آزاد ارسال می گردد. و سپس توسط کارمندان این موسسه در سیستم دانشگاه ثبت و برای شما یک پرونده الکترونیکی و فیزیکی که در آن اطلاعات شخصی، تحصیلی و ریز نمرات شما وجود دارد تشکیل می شود. سپس این اطلاعات برای وزارت علوم فرستاده می شود در در سیستم این وزارت خانه ثبت و شماره ثبت برای شما ارسال گردد. پس از طی این مراحل که کاملا قانونی می باشد برای شما مدرک کارشناسی حسابداری با گرایش مورد نظر شما صدور می گردد. بر روی این مدرک شماره ثبت در وزارت علوم، مهر و هولگرام دانشگاه موجود می باشد.

اعتبار مدرک کارشناسی حسابداری چگونه تضمین می شود؟

چون برای صدور این مدرک تمامی مراحل قانونی طی می شود و تاپ مدرک نیز دارای مجوز از وزارت علوم است مدرکی که توسط این موسسه صادر می شود کاملا معتبر، قانونی و تضمین شده است. شما می توانید از مدرک حسابداری که از این موسسه دریافت می کنید بدون هیچ گونه نگرانی واظطرابی در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی استفاده کنید. چون لیسانس حسابداری که شما خریداری کرده اید  قابلیت استعلام دارد و اگر شما به دانشگاه آزاد صادر کننده مدرک مراجعه کنید می توانید پرونده فیزیکی خود را دریافت نمائید. 

کاربرد خرید مدرک کارشناسی حسابداری

شما اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حسابداری را دارید می توانید به راحتی با استفاده از این مدرک در کنکور ارشد شرکت نمائید. همچنین می توانید در آزمون های استخدامی وزارت کار، رفاه و تعاون که هر سال برگزار می شود شرکت نمائید چون این مدرک کاملا قانونی و معتبر است. علاوه بر موارد فوق امکان مهاجرت به خارج از کشور برای ادامه تحصیل و یا کار نیز با استفاده از این مدرک وجود دارد. شما کافی است به دادگسترس مراجعه کنید و ترجمه مدرک خود را دریافت و به سفارتخانه ها تحویل دهید تا ویزا کاری یا تحصیلی خود را در مدت زمان کوتاهی دریافت نمائید.

آینده رشته ی کارشناسی حسابداری و مزایا شغلی

برای کارشناسی حسابداری بازار کار بسیار مناسبی وجود دارد و در هر شرکتی حداقل یک حسابدار برای انجام امور مالی وجود دارد. از مجموعه عناوین شغلی این رشته می توان به حساب دار، حسابرس، مدیر مالی، کارشناس امور مالیاتی، کارمند بانک، رییس بانک، کارشناس پشتیبانی نرم‌افزار، تحلیل گر مالی ‏‏(کارشناس بورس و سرمایه گذاری) ‏اشاره کرد. همچنین در صورت علاقه شما می توانید شرکت حسابداری خود را برای حسابرسی و امور مالیاتی شرکت های مختلف تاسیس کنید.