خرید مدرک فوق لیسانس برق

خرید مدرک فوق لیسانس برق از موسسه معتبر یکی از بهترین راه ها برای کسانی است که می خواهند در شغل خود ترفیع پیدا کنند. چون اکثر اوقات کارمندها زمان کافی برای تحصیل ندارند ولی برای پیشرفت در کار خود نیاز به مدرک ارشد دارند. این افراد می توانند د مدرک خود را بدون اینکه حتی در یک آزمون یا امتحان شرکت کنند می توانند دریافت نمایند و از تمام مزایای که این مدرک دارد استفاده کنند. ما در این مقاله توضیح می دهیم که چگونه مدرک کارشناسی ارشد برق خود را سفارش دهید. و قیمت این مدرک نیز چگونه و براساس چه مولفه های تعیین می شود. همچنین یکی موسسه معتبر را به شما معرفی می کنیم و روند صدور مدرک در این موسسه را توضیح می دهیم.

موسسه معتبر برای خرید مدرک فوق لیسانس برق

امروزه موسسات زیادی ادعا می کنند که مدارک معتبر دانشگاهی به فروش می رسانند. به خصوص برخی از موسسات که ادعا می کنند که مدارک دانشگاه دولتی نیز ارائه می دهند. این شرکت ها دروغگویی بیش نیستند. چون هیچ شرکتی نمی تواند مدارک دانشگاه دولتی را ارائه دهند. یکی از بهترین موسسات که مجوز دارد تاپ مدرک است. این موسسه بیش از ده سال است در زمینه فروش مدارک دانشگاهی فعالیت می کند و مدرک دانشگاه آزاد و دانشگاه غیر انتفاعی که دو دانشگاه خصوصی هستند را ارائه می دهند. این مدارک دارای تائیدیه وزارت علوم هستند و امکان استعلام آن ها وجود دارد.

خرید مدرک فوق لیسانس برق از دانشگاه ازاد با استعلام

دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های خصوصی ایران است که مدارک معتبر در مقطع کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی ارائه می دهد. مدارک این دانشگاه هم در داخل ایران و خارج از ایران دارای اعتبار هستند به همین دلیل شما برای مهاجرت نیز می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید مدرک فوق لیسانس برق دانشگاه آزاد با امکان استعلام را از موسسه تاپ مدرک خریداری کنید. این مدارک به صورت قانونی توسط بخش اداری دانشگاه تشکیل می شود و مهر و هولگرام دانشگاه آزاد بر روی آن درج گردیده است.
 
بخوانید: " خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر "

خرید مدرک فوق لیسانس برق دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

دیگر دانشگاه خصوصی ایرانی که مدارک معتبر ارائه می دهد و دانشگاه غیر انتفاعی است که شما می توانید مدرک ارشد برق را از آن دریافت کنید. روند صدور مدرک به این صورت است که ابتدا مدارک شما برای بخش اداری دانشگاه غیر انتفاعی ارسال می شود. سپس یک پرونده فیزیکی برای آن ها تشکیل می گردد. در این پرونده نمرات رشته برق در مقطع ارشد و اطلاعات پایانامه نیز درج می شود. سپس پرونده الکترونیکی نیز برایتان تشکیل می گردد و اطلاعات برای وزارت علوم ارسال می شود تا شماره ثبت در این وزارت خانه صادر شود. تمام این مراحل به صورت قانونی انجام می شود و مدرک برق به صورت تضمینی و فوری ارائه می گردد.

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس برق از تاپ مدرک چگونه محاسبه می شود؟

برای محاسبه قیمت مدرک فوق لیسانس مهندسی برق تاپ مدرک ابتدا به گرایش توجه می شود. رشته برق دارای 5 گرایش است. گرایش این رشته عبارتند از گرایش مخابرات، گرایش کنترل، گرایش الکترونیک، گرایش قدرت، گرایش پزشکی(بیوالکتریک) و گرایش مکاترونیک است. دیگر مولفه تاثیرگذار در قیمت دانشگاه صادر کننده مدرک می باشد. با توجه به این دو مولفه قیمت مدرک ارشد برق محاسبه می شود. شما برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق با کارشناسان تاپ مدرک از طریق شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.
 
 

نحوه ی سفارش مدرک فوق لیسانس برق به موسسه تاپ مدرک

نحوه ی سفارش مدرک کارشناسی ارشد برق به موسسه تاپ مدرک به این صورت است که ابتدا مدرک کارشناسی خود را برای کارشناسان این موسسه ارسال می کنند. چون مدت زمان تحصیل در مقطع ارشد دو سال است حداقل باید دو سال از زمان صدور مدرک کارشناسی گذشته باشد تا بتوانید این مدرک را سفارش دهید. سپس در مرحله بعد باید از بین گرایش های مخابرات، کنترل، الکترونیک، قدرت، پزشکی(بیوالکتریک) و مکاترونیک یک گرایش را انتخاب نمائید. در مرحله آخر دانشگاه را تعیین نمائید تا قیمت مدرکتان محاسبه شود. پس از محاسبه قیمت، هزینه آن را باید در دو قسط پرداخت کنید. قسط اول در زمان سفارش و قسط دوم را در زمان دریافت مدرکتان واریز نمائید. شما به راحتی با انجام این مراحل بدون اینکه حتی در یک کلاس شرکت کنید می توانید مدرک تحصیلی مورد نظر خود را سفارش دهید.

مدت زمان صدور مدرک فوق لیسانس برق

مدت زمان صدور مدرک کارشناسی برق توسط موسسه تاپ مدرک حدود دو تا سه ماه است. ولی اگر شما برای دریافت مدرک تحصیلی خود عجله داشته باشید با پرداخت مبلغ بیشتر می توانید آن را ظرف مدت 2 تا 3 هفته دریافت نمائید.
 
بخوانید: " خرید مدرک تحصیلی در شیراز "

دلایل اعتبار مدرک فوق لیسانس برق خریداری شده از تاپ مدرک

مدرکی که از تاپ مدرک دریافت نمائید به چند دلیل دارای اعتبار است. اولین دلیل اعتبار آن مهر و هولگرام دانشگاه که بر روی مدرک دریافتی شما ثبت گردیده است. این مهر نشان از این که مدرکتان به صورت قانونی و توسط دانشگاه صادر شد. همچنین بر روی مدرکتان یک کد وجود دارد که در واقع کد استعلام است. و نشان دهنده این است که تمامی اطلاعات تحصیلی و شخصی شما در سیستم وزارت علوم ثبت گردید و امکان استعلام و استناد به آن وجود دارد. همچنین برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی در دانشگاه تشکیل می شود.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی فوق لیسانس برق

فارغ التحصیلان این رشته می توانند در ادارات مختلف مانند اداره برق، نیرو، مخابرات و آموزش و پرورش به عنوان معلم مشغول به کار شوند. همچنین اگر به تدریس در دانشگاه علاقمند هستید می توانید به عنوان استادیار در دانشگاه مشغول به کار شوید. از سوی دیگر شما می توانید با این مدرک در کنکور دکتری شرکت کنید. و در صورت پذیرش در هر دانشگاهی که بخواهید می توانید ادامه تحصیل دهید. امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور با این مدرک نیز وجود دارد.