خرید مدرک تحصیلی در تبریز


خرید مدرک تحصیلی در تبریز شاید برایتان کمی این جمله عجیب باشد. در حالی که امروزه شما می توانید به راحتی بدون اینکه در کنکور شرکت کنید مدرک تحصیلی مورد نظر خود را در هر مقطعی به راحتی از خریداری کنید. مدرکی که می توانید از آن برای استخدام، مهاجرت یا ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر استفاده نمائید. اگر برای اولین بار است که این موضوع را می شنوید بهتر است با ما همراه باشید. زیرا ما در این مقاله هر آنچه که لازم است شما در مورد خرید مدرک تحصیلی بدانید را توضیح می دهیم.
در قدم اول به شما یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک تحصیلی را معرفی می کنیم. سپس نحوه محاسبه قیمت، چگونگی سفارش مدرک و مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک مورد نظرتان را توضیح می دهیم و در قدم آخر مراحل صدور مدرک تحصیلی و کاربردهای که این مدرک می تواند داشته باشد را به صورت مختصر ارائه می دهیم.

معتبرترین موسسه خرید مدرک تحصیلی در تبریز

ابتدای کاری که در زمان خرید مدرک تحصیلی در شهر تبریز باید انجام دهید یافتن یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک تحصیلی است. یکی از بهترین از موسسات که شعبه اصلی آن در تهران است و شعبه فعال نیز در تبریز دارد موسسه تاپ مدرک می باشد. این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده خود مدارک تحصیلی معتبر دانشگاه آزاد اسلامی و غیر انتفاعی را ارائه می دهد. این موسسه بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت می کند و امکان خرید مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی از این موسسه وجود دارد. تمامی مدارکی که این موسسه ارائه می دهد قانونی است و امکان استعلام آن از وزارت خانه های مربوطه وجود دارد به همین خاطر شما می توانید بدون نگرانی از آن استفاده کنید.

 مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک تحصیلی در تبریز

برای اینکه شما بتوانید یک مدرک تحصیلی معتبر و قانونی با امکان استعلام از موسسه تاپ مدرک خریداری کنید باید ابتدا مدارک مورد نیاز را ارسال کنید. مدارک مورد نیاز با توجه به مدرکی که تقاضا می کنید متفاوت است البته برای خرید مدارک تحصیلی تمامی مقاطع شما باید مدارک شناسایی که شامل فتوکپی کارت ملی، شناسنامه و چند قطعه عکس 3*4 می شود را ارسال کنید. همچنین آقایان باید فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارسال کنند.
همچنین شما برای خرید مدرک باید مدرک تحصیلی مقطع قبلی مرتبط را داشته باشید. به عنوان مثال برای خرید مدرک پزشکی شما باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رشته تجربی که از زمان صدور آن 7 سال گذشته است را داشته باشید. زیرا بر روی مدرک پزشکی که موسسه تاپ مدرک صادر می کند مدت زمان تحصیل درج می گردد و مدت زمان تحصیل در رشته پزشکی حداقل 7 سال است.

روند سفارش مدرک تحصیلی در تبریز به موسسه تاپ مدرک

برای سفارش مدرک تحصیلی به موسسه تاپ مدرک نیاز نیست که شما در امتحان شرکت نمائید یا در کلاس های درسی حضور یابید. فقط کافی است در قدم اول مدارک مورد نیاز را برای بررسی به موسسه تاپ مدرک ارسال نمائید. این مدارک توسط کارشناسان بررسی می شود و پس از تائید صحت آن ها، شما در قدم بعدی باید رشته، گرایش، مقطع و دانشگاه مورد نظر خود را تعیین کنید. این موسسه مدارک دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را ارائه می دهد.
در گام بعدی شما اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید باید اعلام کنید. گاهی اوقات برخی افراد برای دریافت مدرک خود عجله دارند که در زمان سفارش باید بگویند. پس از طی این مراحل سفارش شما ثبت می گردد که بخشی از آن را باید در زمان سفارش واریز کنید و مابقی را نیز در زمان دریافت مدرک و اطمینان از اعتبار آن پرداخت نمائید.

چگونگی محاسبه قیمت خرید مدرک تحصیلی در تبریز توسط موسسه تاپ مدرک

یکی از مهمترین سوالات که در زمان  خرید مدرک تحصیلی پیش می آید این است که قیمت مدارک چگونه محاسبه می شوند. باید در جواب این سوال بگوییم قیمت مدارک با توجه به مولفه های مختلفی محاسبه می گردد. یکی از این مولفه های رشته و گرایش مورد تقاضا داوطلب است. مولفه دیگر که تاثیر بسزایی نیز در هزینه خرید مدرک تحصیلی دارد مقطع تحصیلی می باشد. به عنوان مثال قیمت مدرک کارشناسی ارشد با دیپلم بسیار متفاوت است. دیگر مولفه تاثیر گذار دانشگاه صادر کننده مدرک و مدت زمان صدور مدرک می باشد. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک تحصیلی مورد نظر خود باید با کارشناسان موسسه تاپ مدرک از طریق شماره های زیر تماس بگیرید.
 

خرید مدرک تحصیلی در تبریز


روند صدور مدرک تحصیلی در موسسه تاپ مدرک در تبریز

همانطور که در ابتدا مقاله گفتیم روند صدور مدرک توسط این موسسه کاملا قانونی و مدارکی که ارائه می گردد تضمین شده است. مراحل صدور مدرک به این صورت است که ابتدا مدارک شما برای دانشگاه مورد نظر ارسال می گردد تا شماره دانشجویی صادر شود. سپس با استفاده از این شماره دانشجویی برایتان یک پرونده فیزیکی و یک پرونده الکترونیکی تشکیل می شود. در هر دو این پرونده ها تمامی اطلاعات شخصی شما به همراه ریز نمرات رشته تحصیلی وارد می گردد. سپس در مرحله بعد معدل شما محاسبه می شود تا مدرک تحصیلی تان صادر گردد.
بر روی مدرک تحصیلی شما مهر و هولگرام دانشگاه به همراه امضاء رئیس دانشکده و دانشگاه وجود دارد. همچنین نام، نام خانوادگی، شماره دانشجویی، شماره ملی، معدل و نام پدر بر روی مدرکتان ثبت می گردد. و البته اطلاعات پرونده تحصیلی شما برای وزارت علوم ارسال می گردد تا در سیستم این وزارت خانه ثبت گردد و کد استعلام صادر شود. تمامی این مراحل توسط خود دانشگاه انجام می شود به نحوی که پرونده فیزیکی شما نیز در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می گردد و هر زمانی که شما به دانشگاه مراجعه کنید می توانید این پرونده را دریافت نمائید.
روند صدور مدرک پزشکی، دیپلم و پیش دانشگاهی نیز به همین منوال است و تماما به صورت قانونی انجام می شود. پس شما می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.