خرید مدرک تحصیلی در رشت

 

در حالت کلی دو راه برای دریافت مدرک تحصیلی در ایران وجود دارد. اولین راه که بسیار معمول است و اکثر ما از طریق آن مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده ایم تحصیل در مدرسه و دانشگاه و گذراندان واحدهای درسی مختلف است. اما یک راه دیگر نیز برای دریافت مدرک تحصیلی وجود دارد. این راه برای کسانی مناسب است که زمان کافی ندارند و نیاز فوری و مبرمی به مدرک تحصیلی معتبر و قانونی دارند. این راه خرید مدرک تحصیلی است که در چند سال گذشته و با افزایش نیاز به مدرک برای اشتغال و مهاجرت ایجاد شد. بسیاری از افراد مدرک تحصیلی خود را خریداری می کنند زیرا برای استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی نیاز فوری به مدرک وجود دارد. ما در این مطلب قصد داریم در مورد خرید مدرک تحصیلی در رشت که یکی از استان های شمالی ایران است اطلاعاتی ارائه دهیم.

 این اطلاعات شامل معرفی یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک تحصیلی، نحوه سفارش، روند صدور مدرک، روند محاسبه قیمت و اینکه چه راه های برای ارتباط با این موسسه وجود دارد می شود. پس اگر شما هم قصد خرید مدرک تحصیلی معتبر در استان رشت را دارید با ما همراه باشید.

معتبرترین موسسه فروش مدارک تحصیلی در رشت

همانطور که در ابتدا مقاله گفتیم ابتدا قصد داریم یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک تحصیلی در رشت را به شما معرفی کنیم. یکی از بهترین موسسات در این زمینه تاپ مدرک است. این موسسه بیش از ده سال است که در زمینه فروش مدارک دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی فعالیت می کند. مدیران این موسسه با ارتباط قوی و گسترده خود با افراد و گروه های مختلف مدارکی کاملا معتبر و قانونی ارائه می دهند که شما می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. مدارک تحصیلی که این موسسه ارائه می دهد مورد تائید وزارت خانه مربوطه و در سیستم آن ها به صورت قانونی ثبت گردیده است.

گرفتن دیپلم در رشت با پول

بسیاری از اشخاص به خاطر مشکلات متعددی که در گذشته داشته اند نتواسته اند مدرک دیپلم خود را دریافت کنند یا حتی مدرک دیپلم دارند ولی این مدرک با رشته ای که می خواهند در کنکور آن شرکت کنند مرتبط نیست. این افراد می توانند به راحتی و فقط با ارائه یک سری مدارک مورد نیاز، مدرک دیپلم خود را در رشت با پرداخت مقداری پول خریداری کنند. برای خرید مدرک دیپلم شاخه های نظری، فنی و حرفه ای، کار و دانش نیازی نیست در آزمون یا امتحانی شرکت کنند.

مراحل صدور مدرک دانشگاهی توسط تاپ مدرک

شاید شما کمی نگران این موضوع باشید که ایا مدرک دانشگاهی که خریداری می کنید به صورت قانونی صادر می شود. باید برای رفع این دغدغه شما بگوییم تمام مراحل صدور مدرک در این موسسه به صورت قانونی انجام می شود. به این صورت که در گام اول برای داوطلب یک شماره دانشجویی صادر می شود تا بتوانند برای وی یک حساب کاربری در سیستم یکپارچه دانشگاه ایجاد شود. پس از ایجاد حساب کاربری، برای داوطلب یک پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل می شود تا ریز نمرات وی در آن ها وارد گردد. پس از ثبت تمامی نمرات، زمان محاسبه معدل است. با محاسبه معدل مدرک تحصیلی صادر می شود.
بر روی این مدرک نام، نام خانوادگی، شماره ملی، نام پدر، شماره دانشجویی، معدل، مدت زمان تحصیل، مهر و هولگرام دانشگاه به همراه شماره ثبت در وزارت علوم وجود دارد. توجه کنید تمامی این مراحل توسط بخش اداری دانشگاه به صورت کاملا قانونی انجام می شود. حتی امضاء رئیس دانشگاه نیز بر روی معدل تحصیلی شما ثبت می گردد.

قیمت خرید مدرک تحصیلی در رشت

قیمت خرید مدرک تحصیلی در رشت با توجه به مولفه های مختلفی تعیین می شود. یکی از مهمترین مولفه ها در تعیین قیمت مقطع تحصیلی است. به عنوان مثال قیمت خرید مدرک لیسانس با قیمت خرید مدرک دکترا متفاوت می باشد. موضوع دیگری که در قیمت تاثیر گذار است رشته و گرایش است. همچنین مدارکی که موسسه تاپ مدرک ارائه می دهد صادره از دو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی هستند که با توجه به اینکه مدرکتان صادره از کدام یک از این دو دانشگاه باشد متفاوت است. از سوی دیگر اگر برای دریافت مدرک خود عجله داشته باشید با پرداخت مبلغ بیشتری می توانید در زمان بسیار کوتاهی مدرک خود را دریافت نمائید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خرید مدرک تحصیلی در رشت با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید.
 

خرید مدرک تحصیلی در رشت


روند سفارش مدرک تحصیلی در رشت به تاپ مدرک

برای سفارش مدرک تحصیلی به کارشناسان تاپ مدرک در رشت باید در گام اول مدارک تحصیلی و شناسایی خود را که شامل فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت می شود را ارسال کنید. این مدارک باید مورد بررسی قرار گیرند و در صورت نداشتن هیچ مغایرتی،  شما می توانید رشته، گرایش، مقطع و دانشگاه مورد نظر خود را تعیین کنید. مدارک این موسسه ظرف مدت چند هفته تا چند ماه با توجه به مقطع مورد تقاضای شما آماده می شود. ولی اگر عجله داشته باشید باید در همین مرحله اعلام کنید تا مراحل صدور مدرکتان ظرف مدت کوتاهتری طی شود. پس از طی این مراحل قیمت مدرک شما محاسبه می شود که باید برای ثبت سفارش بخشی از آن را در زمان سفارش واریز کنید و مابقی مبلغ را در زمان دریافت مدرک خود و اطمینان از اینکه امکان استعلام آن از وزارت خانه های مربوطه وجود دارد پرداخت نمائید.

راه های ارتباطی با کارشناسان تاپ مدرک

دو راه برای ارتباط با کارشناسان تاپ مدرک وجود دارد. راه اول ارتباط از طریق واتساپ است که شماره های واتساپ آن ها در پایین صفحه موجود است. راه دیگر برای ارتباط با کارشناسان تاپ مدرک کانال تلگرامی فروش مدرک تحصیلی این موسسه است که در این کانال اطلاعات مربوط به روند صدور وجود دارد. همچنین نمونه مدارکی که توسط این موسسه تا کنون صادر شده است نیز در این کانال تلگرامی موجود است.