خرید مدرک دکتری علوم سیاسی


رشته علوم سیاسی یکی از رشته های دانشگاهی است که فارغ التحصیلان رشته انسانی می توانند در آن تحصیل کنند. امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقطع دکتری هم در دانشگاه های دولتی و هم دانشگاه های خصوصی وجود دارد. البته برخی از افراد بعد از اینکه مدرک فوق لیسانس خود را دریافت می کنند برای اینکه بتوانند استاد دانشگاه شوند و یا در مقام شغلی خود ارتقا بگیرند نیاز به مدرک دکتری دارند. در حالی که زمان کافی برای تحصیلی در این رشته را ندارند. ما به این افراد خرید مدرک دکتری علوم سیاسی را توصیه می کنیم. با خرید این مدرک هم می توانند در زمان خود و هم در هزینه هایشان به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنند. ما در این مقاله قصد داریم به صورت کامل نحوه خرید این مدرک را توضیح دهیم و یک موسسه معتبر در این زمینه معرفی کنیم.

معرفی موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک دکتری علوم سیاسی

یکی از معتبرتری موسسات در زمینه فروش مدرک که سابقه طولانی نیز دارد موسسه تاپ مدرک است. این موسسه چندین سال که با ارتباطات قوی و گسترده خود با افراد حقوقی و حقیقی مختلف مدارکی کاملا معتبر در مقاطع مختلف ارائه می کند. شما می توانید مدرک دکتری علوم سیاسی خود را به این موسسه سفارش دهید و بدون اینکه در امتحان یا آزمونی شرکت کنید ظرف مدت کوتاهی مدرک خود را دریافت نمائید. این مدرک به صورت قانونی صادر می شود، زیرا موسسه تاپ مدرک دارای مجوز فعالیت از وزارت علوم است.
 

دلایل خرید مدرک دکتری علوم سیاسی

افراد به دلایل متعددی تصمیم می‌گیرند مدرک دکتری علوم سیاسی را خریداری کنند. اما مهمترین دلیل آن ها برای خرید مدرک اشتغال در نهادهای دولتی و خصوصی مختلف است. یکی دیگر از دلایلی که مدرک را خریداری می کنند ترفیع شغلی می باشد. همچنین اگر قصد مهاجرت داشته باشید با این مدرک راحتتر می توانید به کشور مورد نظر خود مهاجرت نمائید. چون کشورها به افراد دارای مدرک دکترا سریعتر ویزای کاری می دهند. از سوی دیگر برای تدریس در دانشگاه نیز می توانید از این مدرک معتبر و تضمینی با کد استعلام استفاده کنید.

خرید مدرک دکتری علوم سیاسی دانشگاه آزاد

مدارک دکتری که موسسه تاپ مدرک ارائه می دهد صادره از دو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است. این مدارک به صورت قانونی صادر می شود به همین علت شما می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از این مدارک استفاده کنید. مدرک دکتری علوم سیاسی توسط کارمندان بخش اداری دانشگاه صادر می شود و مهر و هولگرام دانشگاه بر روی مدرک تحصیلی تان درج می گردد. همچنین پرونده فیزیکی که برایتان تشکیل می شود در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود که شما هر زمان به دانشگاه مراجعه کنید می توانید پرونده تحصیلی خود را رویت نمائید.

خرید مدرک دکتری علوم سیاسیخرید دکتری علوم سیاسی دانشگاه غیر انتفاعی

دانشگاه غیر انتفاعی یکی دیگر از دانشگاه های خصوصی ایرانی است که می توانید مدرک دکترا علوم سیاسی را از آن خریداری کنید. مدارک این دانشگاه هم در داخل و هم خارج از کشور مورد تائید است. مراحل صدور مدرک نیز به این صورت که ابتدا مدارک برای دانشگاه ارسال می شود تا مورد بررسی قرار گیرد. سپس با استفاده از این مدارک برای دانشجو، شماره دانشجویی صادر می گردد. در گام بعدی یک پرونده فیزیکی و یک پرونده الکترونیکی تشکیل می شود تا نمرات دروس در آن ها درج گردد. در مرحله آخر نیز معدلتان محاسبه و مدرک تحصیلی شما صادر می گردد. تمام این مراحل به صورت قانونی توسط بخش اداری دانشگاه غیر انتفاعی انجام می شود.
 

قیمت خرید مدرک دکتری علوم سیاسی

شما اگر بخواهید مدرک دکتری علوم سیاسی را از طریق تحصیل بدست آورید علاوه بر اینکه باید تعداد واحد بگذرانید، یک رساله دکتری نیز تدوین نمائید. که این وقت و هزینه زیادی را از شما می گیرد. در حالی که با پرداخت مبلغ ناچیزی به موسسه تاپ مدرک  می توانید آن را خریداری کنید. قیمت این مدرک با توجه به گرایش و اینکه صادره از کدام دانشگاه است متفاوت می باشد. گرایش های رشته علوم سیاسی شامل 13 گرایش روابط بین الملل، سیاست گذاری عمومی، اندیشه سیاسی، جامعه شناسی سیاسی، علوم سیاسی، مسائل ایران، سیاست گذاری فرهنگی، مطالعات منطقه ای اروپا، مطالعات منطقه ای آمریکای شمالی، مطالعات منطقه ای آسیای مرکزی و قفقاز و مطالعات منطقه ای خاور میانه می شود.
همچنین اگر برای دریافت مدرک خود عجله داشته باشید باید مبلغ بیشتر بپردازید. در حالت معمول این مدرک ظرف مدت چند ماه آماده می شود. در حالی که شما با پرداخت مبلغ بیشتری می توانید آن را ظرف مدت چند هفته دریافت کنید. برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک دکتری علوم سیاسی با کارشناسان موسسه تاپ مدرک تماس بگیرید. همچنین از طریق کانال تلگرامی این موسسه می توانید نمونه مدارک که این موسسه تا کنون صادر کرد را نیز مشاهده نمائید.
 

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری علوم سیاسی

برای خرید مدرک دکترا رشته علوم سیاسی شما باید حتما مدرک کارشناسی ارشد رشته های مرتبط را داشته باشید و از آنجایی که روی مدرک دکتری شما مدت زمان تحصیل درج می گردد و دوره تحصیل در این رشته 5 سال است. شما باید حتما از زمان صدور مدرک ارشدتان 5 سال حداقل گذشته باشد. همچنین فتوکپی مدارک شناسایی خود را نیز که شامل فتوکپی شناسنامه، کارت ملی، چند قطعه عکس و کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت می شود را نیز باید ارائه دهید.

مراحل سفارش خرید مدرک دکتری علوم سیاسی

مراحل سفارش مدرک دکتری علوم سیاسی به این صورت است که شما باید ابتدا مدارک خود را ارسال نمائید تا مورد بررسی قرار گیرند. سپس گرایش و دانشگاه مورد نظر خود را از بین دو دانشگاه ازاد اسلامی و غیر انتفاعی تعیین کنید. در مرحله بعد اگر برای دریافت مدرک خود عجله داشتید اعلام نمائید تا مدرکتان در مدت زمان کوتاهتری آماده شود. سپس هزینه صدور مدرکتان محاسبه می شود که بخشی از آن را در زمان حال و مابقی را پس از دریافت مدرک واریز کنید. به همین راحتی بدون اینکه در یک امتحان شرکت کنید مدرک خود را دریافت نمائید.