خرید مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری


خرید مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری موضوعی است که در این مقاله قصد داریم در مورد آن اطلاعاتی ارائه دهیم. شما از دو طریق می توانید مدرک تحصیلی خود را دریافت نمائید. روش اول که بسیار نیز معمول است شرکت در کنکور و پذیرش در دانشگاه و گذراندن 156 واحد درسی در طی 4 سال است. روش دوم نیز که غیر معمول خرید  مدرک تحصیلی به صورت غیر حضوری از یک موسسه فروش مدارک تحصیلی است. روش دوم برای افرادی مناسب که نیاز فوری به مدرک کارشناسی نقشه برداری دارند اما زمان لازم برای تحصیل در این مقطع تحصیل را ندارند.

معرفی موسسه معتبر خرید مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری

موسسه تاپ مدرک یکی از موسسات با سابقه در زمینه فروش مدرک تحصیلی است که با استفاده از ارتباطات قوی و گسترده خود با افراد مختلف مدارک تحصیلی قانونی در تمامی مقاطع تحصیلی ارائه می دهد. مدارکی که این موسسه ارائه می دهد صادره از دانشگاه ازاد و دانشگاه غیر انتفاعی است. هر دو این دانشگاه ها خصوصی هستند و مدارک آن ها مورد تائید وزارت علوم و فناوری است. شما برای خرید مدرک از این دانشگاه لازم نیست در کنکور یا کلاس درس شرکت کنید و تمام مراحل صدور مدرک به صورت غیر حضوری انجام می شود.

دلایل خرید مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری

اولین علت برای خرید مدرک کارشناسی مهندسی نقشه برداری از موسسه تاپ مدرک این است که با استفاده از این مدرک می خواهند به اشتغال بپردازند. شما با استفاده از این مدرک می توانید در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، وزارت راه و شهرسازی، بنادر و کشتیرانی، سازمان آب و فاضلاب، شرکت نفت، سازمان جغرافیایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان نقشه‌ برداری کشور، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، شهرداری ها و شرکت های پیمانکاری و مشاوره در زمینه های عمرانی و شهرسازی مشغول به کار شوید. همچنین امکان دریافت ویزای کاری و تحصیلی با استفاده از این مدرک وجود دارد. این رشته بازار کار بسیار مناسبی در کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس است.
از سوی دیگر اگر چناچه قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد را دارید امکان ادامه تحصیل در این مقطع با این مدرک وجود دارد. شما باید ابتدا در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته شرکت و در صورت پذیرش در این رشته یا رشته های مرتبط به ادامه تحصیل بپردازید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری

شما برای خرید مدرک لیسانس نقشه برداری باید مدارک تحصیلی خود را که شامل مدرک دیپلم رشته ریاضی که از زمان صدور آن حداقل 4 سال گذشته است را به همراه مدارک شناسایی که شامل فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس می شود را برای کارشناسان ارسال کنید. البته آقایان باید حتما فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارائه دهند.
البته اگر شما بخواهید مدرک لیسانس ناپیوسته مهندسی نقشه برداری را خریداری کنید، باید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری که از زمان صدور آن حداقل 2 سال گذشته است را ارائه دهید. و در هر دو حالت نیازی نیست در کلاس درس یا آزمون عملی یا تئوری شرکت نمائید.
 

نحوه سفارش مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری

برای سفارش باید مدارک مورد نیازی که در بالا اورده ایم را برای کارشناسان تاپ مدرک ارسال کنید. این کارشناسان مدارک تحصیلی شما را بررسی می کنند و در صورت نداشتن هیچ مشکلی سفارش شما ثبت می گردد و برای تعیین هزینه پرداختی باید برخی از مولفه ها را تعیین کنید. این مولفه ها شامل دانشگاه صادر کننده و مدت زمان آماده سازی مدرک می شود. پس از مشخص شدن این مولفه ها بخشی از هزینه خرید مدرک را باید پرداخت کنید و مابقی مبلغ را در زمان دریافت مدرک و اطمینان از اعتبار آن واریز نمائید. به همین راحتی مدرک تحصیلی مورد نیاز خود را سفارش دهید.
 

خرید مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری


روند صدور مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری در تاپ مدرک

روند صدور مدرک به این صورت است که ابتدا مدارکتان برای بخش اداری دانشگاه ارسال می شود تا پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل گردد. سپس در این پرونده های ریز نمرات شما وارد می شود و معدلتان محاسبه می گردد. در مرحله بعد مدرکتان که بر روی آن مهر و هولگرام دانشگاه به همراه اطلاعات شناسایی و معدلتان وجود دارد صادر می گردد. این روند یا توسط بخش اداری دانشگاه آزاد یا دانشگاه غیر انتفاعی انجام می شود.
 

چگونگی محاسبه قیمت خرید مدرک مهندسی نقشه برداری توسط تاپ مدرک

نحوه محاسبه قیمت مدرک مهندسی نقشه برداری به این صورت که ابتدا به این شما مدرک کارشناسی پیوسته این رشته را می خواهید یا کارشناسی ناپیوسته آن توجه می کنند. سپس اینکه مدرکتان صادره از دانشگاه ازاد اسلامی باشد یا غیر انتفاعی در قیمت گذاری موثر است و اخرین مولفه زمان صدور مدرک که اگر شما بخواهید مدرکتان در مدت زمان کوتاهی آماده شود باید مبلغ بیشتری برای خرید مدرک خود بپردازید. شما عزیزان برای دریافت قیمت مدرک مهندسی نقشه برداری با توجه به مشخصات مورد نظرتان با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید.

مدت زمان صدور مدرک مهندسی نقشه برداری

به صورت معمول مدرک کارشناسی مهندسی نقشه برداری که توسط تاپ مدرک ارائه می گردد ظرف مدت 2 تا 3 آماده می شود. در حالی که اگر شما بخواهید این مدرک را از طریق تحصیل دریافت نمائید باید حداقل 4 سال از عمر خود را صرف دریافت آن کنید. همچنین اگر برای استخدام، مهاجرت یا ادامه تحصیل نیاز فوری به مدرک داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتر آن را ظرف مدت چند هفته دریافت کنید.

اعتبار مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری چگونه تضمین می شود؟

اعتبار این مدرک با توجه به شماره ثبت در وزارت علوم که بر روی آن ثبت گردیده است تضمین می گردد. همچنین پرونده فیزیکی داوطلب نیز در دانشگاه وجود دارد که این نشان می دهد مدرک به صورت کاملا قانونی صادر گردیده و کاملا معتبر و تضمین شده است. از سوی دیگر مهر و هولگرام به همراه امضاء رئیس دانشگاه نیز بر روی آن درج گردیده است.