خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری موضوعی است که در این مقاله قصد داریم آن را به صورت مشروح توضیح دهیم. در حالت کلی دو راه برای دریافت مدرک تحصیلی وجود دارد. یکی از راه ها که اکثر مردم جامعه از طریق آن مدرک تحصیلی خود را دریافت می کنند تحصیل در دانشگاه به مدت 2 سال و گذراندن 70 واحد درسی است. این روش برای کسانی که نیاز فوری به مدرک تحصیلی دارند اصلا مناسب نیست. راه دوم برای کسانی مناسب که به هر دلیلی از تحصیل بازمانده اند و می خواهند در مدت کوتاهی مدرک کاردانی نقشه برداری را دریافت نمایند. در این روش شما می توانید مدرک تحصیلی خود را از یک موسسه معتبر خریداری کنید. بدون اینکه در آزمون یا امتحانی شرکت کنید. ما در این مطلب ابتدا یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک تحصیلی معرفی می کنیم و سپس دلایل خرید مدرک و نحوه صدور آن را توضیح می دهیم.

معتبرترین موسسه فروش مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

یکی از معتبرترین موسسات در زمینه فروش مدرک فوق دیپلم نقشه برداری موسسه تاپ مدرک است. این موسسه مدرک تحصیلی مقطع دیپلم، فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی را ارائه می دهد. تمام مدارکی که این موسسه به فروش می رساند تائیدیه وزارت خانه مربوطه را دارد به همین دلیل شما می توانید از آن برای استخدام یا مهاجرت به هر کشوری که می خواهید استفاده کنید. این موسسه بیش از ده سال است که در زمینه فروش مدارک تحصیلی سابقه دارد به همین علت شما می توانید با خیالی راحت مدرک تحصیلی خود را خرید کنید و از آن در نهادهای مختلف استفاده نمائید.

دلایل خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

یکی از دلایل برای خرید مدرک ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته است. شما با استفاده از این مدرک می توانید در کنکور کارشناسی شرکت و در صورت پذیرش بدون هیچ مشکلی در هر دانشگاهی که می خواهید به تحصیل بپردازید. همچنین برای دریافت ویزای کاری و ویزای تحصیلی نیز می توانید از این مدرک استفاده نمائید. فارغ التحصیلان این رشته می توانند در اجرای انواع پروژه ها در زمینه ساخت سدها، تونل ها، پل ها و یا در حوزه های ساختمان سازی، راه سازی و ساخت سازه ها و بناهای آبی مشارکت داشته باشند. به صورت کلی این رشته بازار کار بسیار خوبی در ایران دارد.
 

خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری دانشگاه آزاد و دانشگاه غیر انتفاعی

مدرک فوق دیپلم نقشه برداری که موسسه تاپ مدرک ارائه می دهد صادره از دو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است. مراحل صدور مدرک تماما در بخش اداری دانشگاه انجام می شود. به این صورت که در قدم اول مدارکتان برای بخش اداری ارسال می شود و یک پرونده فیزیکی برای شما تشکیل می گردد. سپس در گام بعدی یک شماره دانشجویی صادر می شود تا برای شما یک حساب کاربری در دانشگاه ایجاد گردد. در این حساب کاربری اطلاعات شخصی، سوابق تحصیل و ریز نمرات دروس مقطع کاردانی نقشه برداری درج می گردد. سپس معدل محاسبه می شود تا مدرک کاردانی صادر شود.
در این مدرک نام، نام خانوادگی، اسم پدر، شماره دانشجویی، معدل، مدت زمان تحصیل، سال شروع تحصیل و سال دریافت مدرک به همراه مهر و هولگرام دانشگاه است. همچنین شماره ثبت در وزارت علوم نیز بر روی مدرکتان درج می گردد.
 

خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

 

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

قیمت خرید مدرک کاردانی نقشه برداری یکی از سوالاتی که برای افراد خواهان این مدرک ایجاد می شود. قیمت این مدرک با توجه به اینکه صادره از کدام دانشگاه است و چه مدت طول کشید تا صادر شود تعیین می شود. در حالت عادی مدرک کاردانی نقشه برداری طی مدت چند ماه آماده می شود در حالی که پرداخت مبلغ بیشتر می توانید این مدرک را ظرف مدت چند هفته دریافت نمائید. شما عزیزان برای دریافت قیمت مدرک فوق دیپلم نقشه برداری با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

برای خرید مدرک معتبر و تضمینی  فوق دیپلم نقشه برداری شما باید مدرک دیپلم نقشه برداری را داشته باشید که از زمان صدور آن حداقل دو سال گذشته باشد. زیرا مدت زمان تحصیلی در این مقطع 2 سال است. همچنین شما باید فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس داشته باشید. اگر آقا هستید علاوه بر مدارک فوق باید فتوکپی کارت ملی یا پایان خدمت خود را نیز ارائه دهید. شما لازم نیست در امتحان یا آزمونی برای دریافت مدرک خود شرکت کنید.

 


مراحل سفارش خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

مراحل سفارش مدرک بسیار ساده و راحت است و شما در عرض چند دقیقه می توانید این کار را انجام دهید. اولین مرحله این است که مدارک مورد نیاز را ارسال کنید. سپس باید رشته و گرایش و همچنین دانشگاه مورد نظرتان را مشخص نمائید. از سوی دیگر اگر عجله دارید باید در همین مرحله اعلام کنید. پس از طی این مراحل زمان آن است کارشناسان این موسسه هزینه پرداختی شما را با توجه به مولفه های که تعیین کردید، محاسبه نمایند. شما باید این هزینه را در دو قسط واریز کنیدو قسط اول در زمان سفارش تا روند صدور مدرکتان آغاز شود. و قسط دوم را در زمان تحویل مدرک و مطمئن شدن از اعتبارش پرداخت کنید.
شما برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید عضو کانال تلگرامی موسسه تاپ مدرک شوید. در این کانال نمونه مدارکی که تاکنون این موسسه صادر کرد و توضیحاتی تکمیلی در مورد روند سفارش و صدور مدرک وجود دارد. اگر هنوز برای سفارش مدرک فوق دیپلم نقشه برداری شک دارید بهتر حتما عضو این کانال شوید.