خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی


اگر در نقاشی مهارت دارید و می خواهید یک آموزشگاه بزنید یا قصد دارید استخدام اموزش و پرورش شوید ولی مدرک دانشگاهی ندارید و زمان کافی نیز برای تحصیل ندارید. ما به شما خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی از یک موسسه معتبر به صورت تضمینی را پیشنهاد می کنیم. با این کار می توانید بدون اینکه در آزمون یا امتحانی شرکت کنید مدرک دانشگاهی خود را دریافت کنید و از تمام مزایا آن استفاده کنید. ما در این مقاله قصد داریم در مورد خرید مدرک دانشگاهی توضیحاتی ارائه دهیم. اینکه یک موسسه معتبر چه ویژگی های دارد و روند صدور مدرک به چه صورت است. همچنین مدارک مورد نیاز برای سفارش مدرک و مراحل آن را توضیح می دهیم. در انتها نیز چگونگی تعیین قیمت را می گوییم. پس اگر قصد خرید مدرک کاردانی رشته نقاشی را دارید با ما همراه باشید.

بهترین موسسه فروش مدرک فوق دیپلم نقاشی

در گام اول برای خرید مدرک تحصیلی شما باید یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک دانشگاهی پیدا کنید. یکی از بهترین موسسات در این زمینه تاپ مدرک است. این موسسه برخلاف اکثر موسساتی که در این زمینه فعالیت می کنند و مجوز ندارند، دارای مجوز از وزارت علوم است. به همین علت که مدارکی که این موسسه ارائه می دهد دارای کد استعلام و امکان استفاده از ان در نهادهای مختلف وجود دارد. مدرک فوق دیپلم نقاشی که از این موسسه خریداری می کنید غیر حضوری و صادره از دو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است. برای دریافت این مدرک نیاز نیست شما در آزمون یا امتحانی عملی یا کتبی شرکت کنید و فقط با ارائه یک سری مدارک می توانید آن را خریداری کنید.

روند صدور مدرک فوق دیپلم نقاشی با امکان استعلام

مدرک فوق دیپلم نقاشی که از تاپ مدرک خریداری می کنید صادره یا از دانشگاه ازاد یا دانشگاه غیر انتفاعی است. هر دو این دانشگاه ها خصوصی هستند و مدارکی که توسط آن ها صادر می شود مورد تائید وزارت علوم است و در خارج کشور نیز می توانید از آن استفاده کنید. روند صدور نیز به این صورت که مدارک شما برای بخش اداری ارسال می شود تا پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل شود و سپس نمراتتان در این دو پرونده برای محاسبه معدل در ان درج می گردد. سپس در مرحله بعد مدرک فوق دیپلم نقاشی که امضا رئیس دانشگاه و مهر و هولگرام آن را دارد صادر می شود. بر روی این مدرک همچنین نام، نام خانوادگی، نام پدر، معدل، مدت زمان تحصیل، شماره ملی و شماره دانشجویی نیز ثبت می گردد. تمام این مراحل توسط بخش اداری دانشگاه انجام می شود.
 

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی

برای خرید مدرک فوق دیپلم رشته نقاشی شما باید مدرک دیپلم رشته نقاشی را داشته باشید که از زمان صدور آن دو سال گذشته باشد. زیرا مدت زمان تحصیل در این مقطع حداقل دو سال است. همچنین باید فتوکپی مدارک شناسایی که به شرح زیر است را داشته باشید:
  • فتوکپی شناسنامه
  • فتوکپی کارت ملی
  • چند قطعه عکس 4*3
  • فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان
 

خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی


روند سفارش مدرک فوق دیپلم نقاشی به تاپ مدرک

روند سفارش مدرک فوق دیپلم نقاشی به موسسه تاپ مدرک به این صورت که ابتدا مدارک مورد نیاز را برای بررسی برای پشتیبانان ارسال می کنید. سپس رشته، گرایش و دانشگاه مورد نظر خود را تعیین می کنید تا هزینه خرید مدرک کاردانی رشته نقاشی محاسبه گردد. اگر برای دریافت مدرک عجله دارید در همین زمان اعلام کنید. پس از طی این روند باید بخشی از هزینه را واریز نمائید تا سفارش شما ثبت گردد. مابقی مبلغ را زمانی که مطمئن شدید امکان استعلام مدرکتان وجود دارد پرداخت کنید. به همین راحتی مدرک تحصیلی مورد نظر خود را سفارش دهید.

چگونگی محاسبه قیمت مدرک فوق دیپلم نقاشی

اگر فردی بخواهد مدرک فوق دیپلم نقاشی را از طریق تحصیل از دانشگاه دریافت کند علاوه بر اینکه باید دو سال از عمر خود را صرف تحصیل در این رشته کند، باید برای خرید جزوه و کتاب، رفت و آمد و شهریه دانشگاه نیز هزینه های پرداخت کند. ولی با خرید این مدرک هم در زمان و هم هزینه ها صرفه جویی می کنید. زیرا هدف این موسسه ارائه مدارک با کمترین قیمت برای تمامی اقشار جامعه است. قیمت این مدرک با توجه به رشته، گرایش، مدت زمان صدور و دانشگاه صادر کننده مدرک تعیین می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خرید مدرک کاردانی رشته نقاشی با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید.

مدت زمان صدور مدرک فوق دیپلم نقاشی

مدت زمان صدور مدرک فوق دیپلم نقاشی توسط موسسه تاپ مدرک دو سال است. اگر شما بخواهید این مدرک را از طریق تحصیل دریافت کنید باید حداقل 2 سال از عمر خود را صرف کنید. حتی اگر عجله داشته باشید می توانید این مدرک را با پرداخت هزینه بیشتر ظرف مدت چند هفته دریافت کنید.
 

دلیل خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی

افراد به چند دلیل مدرک فوق دیپلم نقاشی را خریداری می کنند. یکی از مهم ترین دلایل برای خرید این مدرک اشتغال است. شما با استفاده از این مدرک می توانید در مدارس یا آموزشگاه های نقاشی مشغول به کار شوید یا مجوز تاسیس آموزشگاه را بگیرید. همچنین امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته با این مدرک وجود دارد. اگر قصد مهاجرت نیز دارید می توانید ویزای کاری یا تحصیلی خود را با استفاده از این مدرک دریافت کنید.

چگونگی اطمینان از اعتبار مدرک فوق دیپلم نقاشی

برای اینکه از اعتبار مدرک کاردانی نقاشی مطمئن شوید، باید به به ویژگی های که دارد توجه کنید. یکی از ویژگی های که اصلی این مدرک شماره ثبت در وزارت علوم است که بر روی آن ثبت گردید، این ویژگی باعث می شود که امکان استعلام مدرکتان وجود داشته باشد. دیگر ویژگی این مدرک پرونده فیزیکی که برایتان در دانشگاه تشکیل شده است و در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود. داوطلبان با مراجعه به دانشگاه می توانند آن را دریافت کنند.