خرید مدرک دکتری اقتصاد


مدرک دکتری بالاترین مدرک تحصیلی است که داوطلبان می توانند دریافت کنند. نرخ بیکاری این رشته بسیار پایین است اما به خاطر شرایط سخت قبولی بسیاری از افراد نمی توانند در این رشته قبول شوند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید ما به شما خرید مدرک دکتری را توصیه می کنیم. ما در این مطلب می خواهیم در مورد خرید مدرک دکتری اقتصاد صحبت کنیم. رشته اقتصاد به صورت کلی بازار کار خوبی دارد و داوطلبانی که مدرک دکترا دارند به راحتی استخدام یکی از نهادهای دولتی یا خصوصی می شوند.
شما می توانید مدرک دکتری اقتصاد را از تاپ مدرک خریداری کنید. این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم است و مدارکی که به فروش می رساند کاملا معتبر است و امکان استعلام آن وجود دارد.

خرید مدرک دکتری اقتصاد از دانشگاه ازاد با استعلام

موسسه تاپ مدرک، مدرک دکترا اقتصاد دو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را ارائه می دهد. هر دو این مدارک تائیدیه وزارت علوم را دارند و به صورت قانونی صادر می شوند. بر مدرک دکتری اقتصاد صادره از دانشگاه آزاد مهر و هولگرام دانشگاه به همراه امضاء رئیس دانشکده وجود دارد. که این نشان می دهد تمام مراحل صدور این مدرک به صورت قانونی و زیر نظر بخش مدیریت این دانشگاه انجام شده است. شما از مدارک صادره از دانشگاه آزاد هم در داخل و هم خارج از کشور می توانید استفاده کنید بدون اینکه نگرانی در مورد اصل بودن آن داشته باشید.

خرید مدرک دکتری اقتصاد دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

مدرک دکترا رشته اقتصاد دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام را نیز می توانید از تاپ مدرک خریداری کنید. روند صدور مدرک به این صورت که ابتدا با توجه به اطلاعات شخصی و سوابق تحصیلی شماره دانشجویی صادر می گردد. سپس یک پرونده فیزیکی و یک پرونده الکترونیکی برای ثبت اطلاعات شما ایجاد می شود. در این دو پرونده تمامی اطلاعات شما به همراه ریز نمرات وجود دارد.
در گام بعدی معدلتان محاسبه می گردد و مدرکتان صادر می شود. بر روی این مدرک اطلاعات شخصی شما به همراه، شماره دانشجویی، معدل و مدت زمان صدور مدرک درج می گردد.

قیمت خرید مدرک دکتری اقتصاد چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک دکترا رشته اقتصاد با توجه به اینکه گرایش اقتصاد سنجی، اقتصاد پولی، اقتصاد مالی، اقتصاد بخش عمومی، توسعه اقتصادی، اقتصاد اسلامی، اقتصاد منابع، اقتصاد ریاضی، اقتصاد شهری و منطقه ای، اقتصاد نهادگرا، اقتصاد ایران، اقتصاد بین الملل و اقتصاد بیمه باشد تعیین می شود. همچنین دانشگاه صادر کنند مدرک نیز در تعیین قیمت مدرک موثر است. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک دکتری اقتصاد بهتر است با کارشناسان موسسه تاپ مدرک از طریق شماره های زیر ارتباط برقرار کنید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری اقتصاد

برای دریافت مدرک دکتر اقتصاد باید حتما مدرک کارشناسی ارشد رشته های مرتبط با آن مانند اقتصاد تمامی گرایش‌ ها، مدیریت تمام گرایش و ریاضی داشته باشید. از آن جا که مدت زمان تحصیلی در این مقطع حداقل 5 سال است و مدت تحصیل نیز بر روی مدرکتان درج می گردد. بنابراین باید حتما از زمان صدور مدرکتان حداقل 5 سال گذشته باشد. همچنین فتوکپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان و چند قطعه برای سفارش مدرکتان لازم است.

خرید مدرک دکتری اقتصاد


نحوه ی سفارش مدرک دکتری اقتصاد به موسسه تاپ مدرک

نحوه سفارش مدرک دکتری اقتصاد به موسسه تاپ مدرک به این صورت است که ابتدا باید مدارک شناسایی و تحصیلی خود را ارسال کنید. سپس از بین گرایش های اقتصاد سنجی، اقتصاد پولی، اقتصاد مالی، اقتصاد بخش عمومی، توسعه اقتصادی، اقتصاد اسلامی، اقتصاد منابع، اقتصاد ریاضی، اقتصاد شهری و منطقه ای، اقتصاد نهادگرا، اقتصاد ایران، اقتصاد بین الملل و اقتصاد بیمه یکی را انتخاب کنید. در مرحله بعد دانشگاه صادر کننده مدرک را تعیین و اگر برای دریافت مدرکتان عجله دارید باید در همین مرحله به کارشناسان اعلام کنید. پس از طی این روند هزینه صدور مدرک شما محاسبه می شود. بخشی از این هزینه را باید در زمان ثبت سفارش واریز کنید اما مابقی مبلغ را پس از دریافت مدرک و اطمینان از اینکه مدرک مورد نظرتان معتبر است باید واریز نمائید.
 

مدت زمان صدور مدرک دکتری اقتصاد

موسسه تاپ مدرک در حالت کلی ظرف مدت چند ماه مدرک تحصیلی شما را آماده می کند. اما اگر بنا به دلایلی برای دریافت مدرکتان عجله دارید بهتر است این موضوع را در زمان سفارش اعلام کنید تا مدرک شما ظرف مدت چند هفته آماده شود. در این حالت باید مبلغ بیشتری را برای خرید مدرک بپردازید که نسبت به زمانی که صرفه جویی می کنید بسیار ناچیز است.

دلایل اعتبار مدرک دکتری اقتصاد خریداری شده از تاپ مدرک

مدرک دکتری اقتصادی که از تاپ مدرک خریداری می کنید معتبر است. زیرا موسسه تاپ مدرک داری مجوز از وزارت علوم است و به صورت کاملا قانونی فعالیت می کند. شماره ثبت اطلاعات مدرکتان در وزار علوم بر روی آن درج گردیده است. همچنین برای شما در دانشگاه یک پرونده فیزیکی تشکیل شده است که این پرونده در بخش بایگانی دانشگاه است و هر زمان که شما به آن جا مراجعه کنید می توانید پرونده خود را رویت کنید. از سوی دیگر مهر و هولگرام دانشگاه نیز بر روی مدرکتان درج گردیده است که این هم نشان از اعتبار مدرک شما است.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی دکتری اقتصاد

رشته اقتصاد به صورت کلی بازار خوبی دارد. شما با داشتن مدرک این رشته می توانید در بانک، شهرداری، اداره اوقاف، اداره مالیات، اداره آب و فاضلاب، اداره برق و مخابرات مشغول به کار شوید. همچنین اگر علاقه به تدریس دارید به عنوان استاد دانشگاه می توانید مشغول به کار شوید. اگر علاقمند به مهاجرت هستید با ارائه این مدرک به سفارت خانه های می توانید ویزای کاری هر کشوری که دوست دارید را دریافت نمائید. برای استخدام در نهادهای خصوصی نیز می توانید از این مدرک استفاده کنید و هیچ نگرانی در مورد اصل بودن آن نداشته باشید.