اگر شما هم به خاطر مشکلات نتوانسته اید ادمه تحصیل دهید و حال برای استخدام در برخی از نهادها نیاز به داشتن مدرک دانشگاهی دارید و لی زمان کافی برای تحصیل در این مقطع را ندارید. ما برای شما یک پیشنهاد داریم آن هم خرید مدرک کارشناسی مهندسی برق از یک موسسه معتبر فروش مدرک است. شما برای دریافت این مدرک از دانشگاه باید 140 واحد درسی را حداقل در 4 سال بگذارنید ولی با خرید این مدرک تحصیلی در عرض چند ماه می توانید آن را دریافت نمائید. این مدرک تحصیلی کاملا معتبر و قانونی می باشد.

موسسه فروش مدرک لیسانس مهندسی برق

موسسه تاپ مدرک یکی از معتبرترین موسسه های فروش مدرک در ایران است. این موسسه بیش از یک دهه که با استفاده از روابط گسترده و قوی خود و به کارگیری نیروی با تجربه مدارک تحصیلی در تمام مقاطع را ارائه می دهد. تاپ مدرک دارای مجوز از نهادهای مربوطه می باشد به همین علت مدرکی که می فروشد کاملا قانونی است و امکان استعلام آن وجود دارد. شما با خرید مدرک کارشناسی برق از تاپ مدرک می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمائید و در مدت کوتاهی به تمام اهداف خود برسید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس مهندسی برق

برای دریافت مدرک لیسانس مهندسی برق شما باید حتما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی که از زمان صدور آن 4 سال حداقل گذشته باشد را داشته باشید. و این مدرک تحصیلی را به همراه فتوکپی کارت ملی، شناسنامه و عکس خود برای موسسه تاپ مدرک ارسال نمائید. برای دریافت مدرک کارشناسی برق لازم نیست در آزمون و یا امتحانی شرکت کنید و فقط با ارائه این مدارک می توانید مدرک تحصیلی معتبر و قانونی خود را دریافت کنید. 

قیمت خرید مدرک لیسانس مهندسی برق چگونه است؟

لیسانس مهندسی برق دارای چهار گرایش قدرت، مخابرات، کنترل و الکترونیک است و قیمت این مدرک نیز با توجه به این که شما قصد خریداری کدام یک از این گرایش ها را دارید متفاوت است. البته علاوه بر گرایش، زمان اماده سازی مدرک نیز در قیمت آن موثر است. اگر شما برای دریافت مدرک کارشناسی مهندسی برق عجله داشته باشید و بخواهید در زمان کمتری صادر شود باید قیمت بیشتری بپردازید.

خرید مدرک لیسانس مهندسی برق


نحوه ی سفارش مدرک لیسانس مهندسی برق

برای سفارش مدرک لیسانس مهندسی برق قانونی و با قابلیت استعلام فقط کافی است که شما مدارک تحصیلی و شخصی خود را برای مشاوارن تاپ مدرک ارسال کنید. پس از ارسال و تائید مدارک توسط کارشناسان این موسسه، مدرک تحصیلی شما در عرض چند ماه به صورت کاملا قانونی صادر می شود و شما می توانید با مراجعه به این موسسه آن را دریافت نمائید. نحوه پرداخت وجه نیز بعد از تائید مدارک به شما اعلام می گردد. و شما باید این وجه را براساس زمانبندی که توسط مشاوران این موسسه اعلام می کنند واریز نمائید.

روند صدور مدرک لیسانس مهندسی برق توسط تاپ مدرک چگونه است؟

روند صدور مدرک لیسانس مهندسی برق توسط تاپ مدرک به این صورت است که ابتدا اطلاعات تحصیلی و شخصی شما در سیستم دانشگاه آزاد ثبت می شود تا برای شما شماره دانشجویی صادر شود. پس از این که شماره دانشجویی شما مشخص شد برایتان یک پرونده الکترونیکی و فیزیکی در این دانشگاه تشکیل می شود. در این پرونده تمامی اطلاعات شما به همراه ریز نمرات رشته برق وجود دارد. پس از تشکیل پرونده، مدرک لیسانس مهندسی برق شما صادر می شود، بر روی مدرک کارشناسی برق شما مهر، هولگرام و شماره ثبت در وزات علوم وجود دارد.

اعتبار مدرک لیسانس مهندسی برق چگونه تضمین می شود؟

مدرک کارشناسی برق که شما دریافت می کنید مورد تائید وزارت علوم است، چون شماره ثبت در وزارت علوم بر مدرک دریافتی شما وجود دارد. همچنین برای شما در دانشگاه آزاد اسلامی یک پرونده فیزیکی تشکیل شده است و شما هر زمانی که به این دانشگاه مراجعه کنید می توانید اطلاعات تحصیلی خود را دریافت کنید. این مدرک تحصیلی تضمین شده است و شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از آن در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی استفاده کنید.

کاربرد خرید مدرک لیسانس مهندسی برق

اگر شما قصد ادامه تحصیلی در مقطع ارشد رشته برق را دارید می توانید با استفاده از این مدرک در کنکور ارشد برق شرکت کنید. و یا اگر علاقمند به مهاجرت به خارج از کشور هستید می توانید با ارائه این مدرک به سفارت خانه ها، ویزای کاری یا تحصیلی دریافت نمائید. چون این مدرک کاملا قانونی و معتبر می باشد و امکان استعلام آن وجود دارد. یکی دیگر از موارد استفاده از این مدرک شرکت در آزمون های استخدامی است که هر ساله توسط وزارت کار، رفاه و تعاون برگزار می گردد. همچنین اگر متقاضی خرید مدرک در حوزه رشته های غیر فنی با بازار کار خوب هستید پیشنهاد میکنیم مقاله " خرید مدرک لیسانس حسابداری " را مطالعه کنید.

آینده رشته ی لیسانس مهندسی برق و مزایا شغلی

ایران جزء کشورهای در حال توسعه است و هر ساله بر صنایع جدید در کشور افزوده می شود که مهندسین برق یک از نیروهای اصلی این صنایع می باشند. اگر شما بتوانید از طریق شرکت در کلاس های فنی و حرفه ای مهارت کافی را بدست آورید می توانید به سرعت جذب بازار کار گردید. امروزه اکثر فارغ تحصیلان  رشته برق در وزارت ارتباطات، صنایع و وزارت دفاع مشغول به کار هستند.