خرید مدرک فوق دیپلم با استعلام و قانونی

بسیاری از افراد دارای مهارت در استفاده از کامپیوتر هستند. ولی به خاطر مشکلاتی که داشتند نتواسته اند در این رشته ادامه تحصیل دهند و مدرک دانشگاهی خود را دریافت کنند. رشته ی کامپیوتر هم در مقطع لیسانس هم در مقطع فوق دیپلم دانشجو جذب می کند و اگر شما زمان کافی برای تحصیل ندارید ولی برای استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی نیاز به مدرک تحصیلی در حوزه کامیپوتر را دارید به شما پیشنهاد میکنیم اقدام به خرید مدرک تحصیلی قانونی بکنید. شما با خرید مدرک کاردانی کامیپوتر از یک موسسه معتبر مانند تاپ مدرک می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید. زیرا برای دریافت این مدرک از دانشگاه باید حداقل دو سال تحصیل کنید که حال با خرید آن در مدت کمتر از دو ماه مدرک دانشگاهی خود را دریافت خواهید کرد.

موسسه فروش مدرک کاردانی کامپیوتر

امروزه موسسه های زیادی در زمینه فروش مدارک دانشگاهی فعالیت می کنند ولی اکثر آنها مجوز برای فعالیت خود ندارند. مدرک دانشگاهی که این موسسات ارائه می دهند قانونی نیست و شما نمی توانید از آن برای استخدام یا ادامه تحصیل استفاده کنید. ولی برخی از موسسه های فروش مدرک مانند تاپ مدرک دارای مجوز هستند. مدارکی که این موسسات ارائه می دهند کاملا قانونی است و امکان استعلام آن وجود دارد. مدرک فوق دیپلم کامپیوتر که از این موسسه خریداری می کنید دارای تائیدیه وزارت علوم است و تمام مراحل قانونی برای صدور آن طی شده است.

خرید مدرک معتبر کاردانی کامپیوتر دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی


مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک کاردانی کامپیوتر

برای خرید مدرک فوق دیپلم کامپیوتر شما باید یا دیپلم فنی و حرفه ای و کار و دانش کامپیوتر و یا دیپلم ریاضی را داشته باشید. از زمان صدور مدرک دیپلم شما باید حداقل دو سال گذشته باشد تا امکان دریافت این مدرک دانشگاهی را داشته باشید. علاوه بر مدرک دیپلم شما باید مدارک شخصی که شامل فتوکپی کارت ملی، شناسنامه و عکس می شود را نیز برای تاپ مدرک ارسال کنید. اقایان باید کارت پایان خدمت خود را نیز ارائه دهند.

قیمت خرید مدرک کاردانی کامپیوتر چگونه است؟

قیمت خرید مدرک کاردانی کامپیوتر بسیار مناسب است. چون هدف تاپ مدرک دریافت راحت مدرک تحصیلی برای تمام اقشار جامعه است. تا تمامی افراد بتوانند در یک محیط برابر به بازار کار جذب شوند. بنابراین هزینه ای که شما برای خرید این مدرک دانشگاهی معتبر می پردازید بسیار ناچیز است. البته اگر عجله برای دریافت مدرک خود داشته باشید باید قیمت بیشتر بپردازید. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای دریافت قیمت دقیق مدرک فوق دیپلم کامیپوتر با مشاوران این موسسه تماس بگیرید.

نحوه ی سفارش مدرک کاردانی کامپیوتر

برای سفرش مدرک کاردانی کامپیوتر نیاز نیست که شما در هیچ امتحان یا آزمونی شرکت کنید. وفقط با ارائه سوابق تحصیلی و مدارک شخصی خود می توانید این مدرک تحصیلی قانونی را سفارش دهید. 

روند صدور مدرک کاردانی کامپیوتر توسط تاپ مدرک چگونه است؟

تاپ مدرک چون دارای مجوز از وزات علوم است پس مراحل صدور مدرک کاردانی شما کاملا قانونی طی می شود. یعنی مانند تمام داوطلبان این رشته اطلاعات شخصی و تحصیلی شما برای بخش ادارای دانشگاه آزاد ارسال می گردد تا برایتان یک شماره دانشجویی و حساب کاربری در سیستم دانشگاه ایجاد شود. سپس ریز نمرات رشته کاردانی کامپیوتر با توجه به چارت تحصیلی در حساب کاربری شما وارد می گردد و برایتان یک پرونده فیزیکی و الکترونیکی با توجه به این اطلاعات تشکیل می شود. سپس به صورت کاملا قانونی مدرک کاردانی کامپیوتر شما با استفاده از این اطلاعات صادر  و مهر و هولگرام دانشگاه نیز بر روی آن ثبت می گردد.

اعتبار مدرک کاردانی کامپیوتر چگونه تضمین می شود؟

مدرک فوق دیپلم کامپیوتر که از تاپ مدرک خریداری می کنید کاملا معتبر است. چون بر روی مدرک شما شماره ثبت در وزارت علوم وجود دارد. که اگر این شماره را در سیستم این دانشگاه وارد شود تمامی اطلاعات تحصیلی شما نمایش داده می شود. همچنین به خاطر اینکه برای شما در دانشگاه آزاد پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل شده است امکان استعلام مدرک تحصیلی‌تان وجود دارد.

کاربرد خرید مدرک کاردانی کامپیوتر

اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی کامپیوتر یا برق را دارید می توانید با استفاده از این مدرک در کنکور کارشناسی ناپیوسته این دو رشته شرکت کنید. همچنین با استفاده از این مدرک امکان دریافت ویزا کاری و تحصیلی وجود دارد و شما می توانید آن را به سفارتخانه ها برای دریافت ویزا تحویل دهید. امکان استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی و شرکت در آزمون استخدامی وزارت کار و رفاه نیز با استفاده از این مدرک وجود دارد.