خرید مدرک لیسانس حقوق با استعلام

یکی از مشاغلی که فارغ التحصیلان آن می توانند برای خود کار کنند و درآمد بالایی هم داشته باشند رشته حقوق است. برای تحصیل در این رشته دانشگاهی شما باید جزء رتبه های برتر کنکور سراسری انسانی باشید و  چون هدف تمام کسانی داوطلبان کنکور انسانی رشته حقوق است، قبولی در این رشته بسیار سخت می باشد. به همین علت بسیاری از افرادی که به این رشته علاقه دارند نمی توانند در رشته حقوق تحصیل کنند. اگر شما هم جزء علاقمندان به این رشته پردرآمد هستید ولی به خاطر مشکلات نتوانسته اید در رشته ی حقوق به ادامه تحصیل بپردازید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که مدرک کارشناسی حقوق را خریداری کنید. با خرید مدرک لیسانس حقوق شما می توانید در آزمون وکالت شرکت کنید و  وکیل پایه 1 دادگستری شوید.

موسسه خرید مدرک لیسانس حقوق

امروزه موسسات زیادی در زمینه فروش مدرک دانشگاهی فعالیت می نمایند، حتی برخی از این موسسات در تبلیغات خود اعلام می کنند که مدرک تحصیل دانشگاه های دولتی را نیز ارائه می دهند. ولی بیشتر این موسسات هیچ مجوزی ندارند و نکته قابل توجه این است که هیچ موسسه ای نمی تواند مدرک دانشگاه دولتی را به فروش برساند و تمام موسساتی که این ادعا را دارند کلاهبردار هستند. البته برخی از موسسات فروش مدرک مانند تاپ مدرک که دارای مجوز قانونی هستند مدارک دانشگاهی ارائه می دهند که دارای تائیدیه وزارت علوم است. مدرک کارشناسی حقوقی که از تاپ مدرک خریداری می کنید کاملا معتبر، و امکان استعلام و استناد به آن وجود دارد.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس حقوق

برای دریافت مدرک لیسانس حقوق شما باید مدارک زیر را برای کارشناسان تاپ مدرک ارسال کنید:
1- مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رشته انسانی که از زمان صدور آن 4 سال گذشته باشد.
2- کپی شناسنامه، کارت ملی و عکس 4*3
3- آقایان علاوه بر مدارک بالا باید کپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را نیز ارائه دهند.

قیمت خرید مدرک لیسانس حقوق چگونه است؟

هدف موسسه تاپ مدرک این است، افرادی که به خاطر مشکلات اقتصادی و خانوادگی نتوانسته اند ادامه تحصیل بدهند و حال به خاطر نداشتن مدرک تحصیل امکان مهاجرت یا اشتغال را ندارند بتوانند مدرک تحصیلی دریافت کنند و چون افراد از قشرهای مختلف این مدارک تحصیلی را خریداری می کنند، قیمت های که این موسسه برای فروش مدارک خود قرار داده بسیار مناسب است. هدف این موسسه این است که تمامی اشخاص بتوانند مدرک دانشگاهی دریافت کنند و به رویاهای خود برسند. به همین علت شما برای خرید مدرک کارشناسی حقوق مبلغ بسیار ناچیزی را پرداخت می کنید.

نحوه ی سفارش مدرک لیسانس حقوق

برای خرید مدرک با استعلام برای رشته ی حقوق شما باید اسکن تمام برگ های شناسنامه، کارت ملی، فایل عکس4*3 پرسنلی، آقایان کارت پایان خدمت و اسکن سوابق تحصیلی خود را برای مشاوران تاپ مدرک از طریق واتساپ ارسال کنید. پس از اینکه این مدارک بررسی و تائید شد باید بیعانه ای نیز پرداخت کنید تا روند صدور مدرک دانشگاهی شما به صورت قانونی شروع شود.

روند صدور مدرک لیسانس حقوق توسط تاپ مدرک چگونه است؟

روند صدور مدرک لیسانس حقوق به این صورت است که با توجه به مدارک تحصیلی و شخصی شما برایتان یک حساب شخصی در سیستم گلستان دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل می شود.با ایجاد این حساب براساس روند ادارای که در دانشگاه ها وجود دارد باید برای شما یک شماره دانشجویی صادر گردد. سپس برایتان یک پرونده فیزیکی و یک پرونده الکترونیکی تشکیل می شود که در آن ریز نمرات رشته حقوق وجود دارد. در مرحله بعد با توجه به اطلاعات شخصی و تحصیلی شما مدرک کارشناسی حقوق که دارای مهر، هولگرام و شماره ثبت در وزارت علوم است صادر می گردد.

خرید مدرک کارشناسی حقوق قانونی


اعتبار مدرک لیسانس حقوق چگونه تضمین می شود؟

مدرک کارشناسی حقوق معتبر است که امکان استعلام ان وجو داشته باشد. و چون مدرک دریافتی شما داری پرونده فیزیکی، الکترونیکی و شماره ثبت در وزارت علوم است، شما می توانید به راحتی آن را استعلام کنید. حتی با مراجعه به دانشگاه صادر کنند مدرک تحصیلیتان می توانید پرونده فیزیکی که در آن تمامی اطلاعات شما وجود دارد را دریافت کنید.

کاربرد خرید مدرک لیسانس حقوق

اگر شما قصد ادامه تحصیل دارید می توانید با استفاده از این مدرک در کنکور ارشد رشته های حقوق بشر، حقوق بین الملل، حقوق اقتصادی،حقوق فن آوری زیستی، حقوق جزا، حقوق کیفری اطفال، حقوق خانواده، حقوق خصوصی، حقوق مالکیت، حقوق محیط زیست، حقوق عمومی، حقوق شرکت ها، حقوق تجارت الکترونیک، حقوق تجارت اقتصادی، بین الملل، کاداستر و سردفتری اسناد رسمی شرکت کنید. همچنین امکان شرکت در آزمون وکلا را نیز دارید. 

بازار کار رشته ی حقوق

اگر در آزمون وکلا شرکت کنید و قبول شوید بعد از دو سال کارآموزی می توانید دفتر وکالت خود را تاسیس کنید که درآمد بالایی نیز دارد. ولی اگر در آزمون وکالت شرکت نکنید می توانید در مشاغل زیر مشغول به کار شوید:
1- سیستم قضا
2- بازپرسی و دادیاری دادگستری
3- تحریر ادله 
4- امور ورشکستگی و سرپرستی محجورین فنی و حقوقی
5- ادارات اجرای احکام شامل موارد مدنی و کیفری
6- ادارات ثبت اسناد و املاک
7- دفاتر اسناد رسمی بصورت سردفتر و دفتریار
8- وکالت دعاوی خصوصی و دولتی
9- تنظیم قراردادهای اقتصادی و بازرگانی داخلی و خارجی
10- مشاوران حقوقی