خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری

 
در هر شرکت خصوصی و دولتی حتما بخشی به حسابداری اختصاص یافته است. چون مهمترین هدف هر شرکتی کسب بیشترین درآمد با کمترین هزینه است و وظیفه حسابدار این است که دارایی ها را نحوی اختصاص دهد که سود شرکت ها افزایش یابد. به همین علت است که کمترین نرخ بیکاری بین فارغ التحصیلان دانشگاهی را رشته حسابداری دارد. البته این نرخ برای کسانی که مدرک کارشناسی ارشد این رشته دانشگاهی را دارند بسیار کمتر است. همچنین پذیرش در ارشد رشته حسابداری نسبت به کارشناسی سخت تر می باشد به همین علت بسیاری از داوطلبان که قصد ادامه تحصیل در این مقطع را دارند به دلیل سختی آزمون های پذیرش فوق لیسانس امکان ادامه ی تحصیل در این مقطع را ندارند. ما به این افراد پیشنهاد می کنیم به جای اینکه چند سال پشت کنکور ارشد حسابداری بمانند با خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری در عرض چند ماه آن را دریافت کنند و از تمام مزایای آن استفاده نمایند.

موسسه خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری با استعلام

شما برای خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری باید به یک موسسه معتبر مراجعه کنید. موسسه ای که دارای مجوز از وزارت علوم باشد و از نیروی کار خبره و با تجربه استفاده کند. با وجود اینکه موسسات زیادی در این زمینه فعالیت می کنند ولی تعداد کمی از آنها این ویژگی ها را دارد. یکی از موسسه معتبر که این ویژگی ها را دارد تاپ مدرک می باشد. این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده خود با نهادهای حقیقی و حقوقی مدرک دانشگاهی کاملا معتبر ارائه می دهد که امکان استعلام آن وجود دارد. به همین علت شما می توانید به راحتی از آن برای استخدام در شرکت های خصوصی و دولتی استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری قانونی

برای خرید مدرک تحصیلی فوق لیسانس حسابداری شما نیاز نیست در هیچ امتحان و آزمونی شرکت کنید و فقط با ارائه مدارک زیر می توانید این مدرک تحصیلی معتبر را در عرض دو ماه دریافت کنید:
1- مدرک کارشناسی حسابداری که از زمان صدور آن حداقل 2 سال گذشته باشد. همچنین اگر مایل به خریداری مدرک حسابداری در مقطع لیسانس هستید پیشنهاد میکنیم مقاله " خرید مدرک لیسانس" را مطالعه کنید.
2- اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس پرسنلی 4*3
3- آقایان باید اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را نیز ارائه دهند.

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری چگونه است؟

قیمت خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری در برابر زمان و هزینه ای که شما باید صرف نمائید تا آن را از دانشگاه دریافت کنید بسیار ناچیز است. علت آن هم این است که تاپ مدرک سعی دارد که همه اقشار جامعه بتوانند مدرک دانشگاهی دریافت کنند و به راحتی جذب بازار کار شوند. اما با توجه به اینکه شما تقاضای گرایش حسابداری، حسابرسی و حسابداری مدیریت داشته باشید قیمت مدرک تحصیلی شما تغییر می کند. شما می توانید برای دریافت قیمت دقیق مدرک فوق لیسانس حسابداری با مشاوران تاپ مدرک از طریق شماره های واتساپی که در پایین صفحه وجود دارد تماس بگیرید.

نحوه ی سفارش مدرک فوق لیسانس حسابداری

برای سفارش مدرک فوق لیسانس حسابداری فقط کافی است که مدارک مورد نیاز را که در بالا ذکر کردیم برای مشاوران این موسسه ارسال کنید و اگر برای دریافت مدرک تحصیلی خود عجله دارید با مشاوران این موسسه در میان بگذارید تا در صورتی که امکان صدور مدرک شما در زمان کمتری وجود داشت آن را صادر کنند. 

روند صدور مدرک فوق لیسانس حسابداری توسط تاپ مدرک چگونه است؟

روند صدور مدرک فوق لیسانس حسابداری به این صورت است که اطلاعات سوابق تحصیلی و شخصی شما در سیستم ثبت و برایتان شماره دانشجویی در دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی صادر می گردد. سپس با استفاده از کدملی و شماره دانشجویی برایتان یک حساب کاربری در سیستم گلستان ایجاد می کنند، که در آن تمامی اطلاعات شخصی شما و ریز نمرات مقطع ارشد حسابداری وارد می شود. سپس با استفاده از این اطلاعات برایتان مدرک کارشناسی ارشد حسابداری با مهر و هولگرام صادر می شود.

خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری


اعتبار مدرک فوق لیسانس حسابداری چگونه تضمین می شود؟

در دانشگاه آزاد با توجه به اطلاعات تحصیلی، شخصی و ریز نمرات شما یک پرونده فیزیکی و یک پرونده الکترونیکی تشکیل می گردد. که شما هر زمان که به دانشگاه مراجعه کنید می توانید پرونده فیزیکی خود را دریافت کنید. به همین علت است که مدرک فوق لیسانس حسابداری که شما دریافت می کنید کاملا معتبر و قانونی است. همچنین سوابق تحصیلی شما در سیستم وزارت علوم ثبت می گردد و به شما یک شماره ثبت داده می شود.

کاربرد خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری

شما با استفاده از مدرک کارشناسی ارشد حسابداری می توانید در کنکور دکتری حسابداری شرکت کنید و یا از آن برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت کار استفاده نمائید. همچنین برای مهاجرت به خارج از کشور نیز می توانید از این مدرک تحصیلی استفاده کنید. چون این مدرک کاملا معتبر است و امکان استعلام و استناد به آن وجود دارد.

آینده رشته ی فوق لیسانس حسابداری و مزایا شغلی

شما با استفاده از مدرک فوق لیسانس حسابداری می توانید به تدریس در دانشگاه ها بپردازید و یا در یکی از مشاغل حسابدار، حسابرس، مدیر مالی، کارشناس امور مالیاتی، کارمند بانک، رییس بانک، کارشناس گمرک، پژوهشگر و کارشناس پشتیبانی نرم افزار مشغول به کار شوید. آینده کاری رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری بسیار خوب است و امکان اینکه شما با این مدرک مشغول به کار نشوید بسیار کم است.