خرید مدرک لیسانس پرستاری با استعلام

در این مقاله قصد داریم برای شما عزیزان توضیح دهیم که چگونه می توانید در عرض دو ماه پرستار شوید و جذب بازار کار گردید. اگر شما هم به پرستاری علاقمند هستید ولی تا کنون نتوانسته اید به خاطر مشکلات در این رشته تحصیل نمائید پیشنهاد ما به شما خرید مدرک لیسانس پرستاری از یک موسسه معتبر فروش مدرک تحصیلی است. موسسات که با هزینه کم و بدون اینکه از شما امتحان و یا آزمونی بگیرند در مدت زمان بسیار کوتاهی مدرک تحصیلی معتبر ارائه می دهند. به نحوی که شما می توانید به با خیالی آسوده از تمامی مزایا مدرک کارشناسی پرستاری مانند مهاجرت، اشتغال و ادامه تحصیل استفاده کنید. ما به صورت کامل هر آنچه که شما می خواهید در مورد نحوه خرید مدرک تحصیلی قانونی رشته ی پرستاری بدانید را در این مطلب آورده ایم.

چرا خرید مدرک لیسانس پرستاری؟

پرستاری زیر مجموعه رشته علوم پزشکی می باشد و وظیفه پرستار در مراکز درمانی مراقبت از بیماران است. داوطلبان این رشته دانشگاهی باید در کنکور کارشناسی تجربی شرکت کنند و پس از اینکه حد نصاب کافی را برای پذیرش در دانشگاه به دست آورند در یکی از دانشگاه های دولتی و یا آزاد اسلامی به ادامه تحصیل بپردازند. امروزه کمترین نرخ بیکاری در بین رشته های دانشگاهی مربوطه به زیر مجموعه های علوم پزشکی مانند پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی و غیره می شود. به همین دلیل است که تعداد بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی علاقمند به تحصیل در این رشته های هستند و به همین دلیل پذیرش در این رشته دانشگاهی به نسبت مشکل است.
اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به خاطر مشکلات نتوانسته اید در این رشته تحصیل کنید می توانید با خرید مدرک کارشناسی پرستاری به راحتی آن را دریافت نمائید. شما با استفاده از این مدرک امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پرستاری دارید. همچنین کشورهای اروپایی به پرستاران به راحتی ویزای کاری می دهند و بنابراین اگر شما قصد مهاجرت دارید با خرید این مدرک تحصیلی می توانید به راحتی به یکی از کشورهای اروپایی و یا کانادا مهاجرت نمائید. مهمترین کاربرد مدرک پرستاری استخدام شدن در یکی از مراکز های درمانی و کلینیک ها است. شما با استفاده از این مدرک امکان شرکت در آزمون استخدامی دولتی که هر ساله برگزار می شود را دارید، چون این مدرک کاملا معتبر است و به خاطر ویژگی های که دارد امکام استعلام آن نیز وجود دارد.

قیمت خرید مدرک پرستاری

موسسات زیادی برای فروش مدرک لیسانس پرستاری وجود دارد اما تعداد کمی از این موسسات دارای مجوز هستند و مدارک دارای تائیدیه وزارت بهداشت را به فروش می رساند. موسسه تاپ مدرک یکی از این موسسات است که با هدف ارائه مدارک معتبر برای تمامی اقشار جامعه فعالیت خود را در زمینه فروش مدارک دانشگاهی معتبر آغاز کرده است. این موسسه با استفاده از نیروی کار با تجربه مدارکی کاملا معتبر را در زمان کوتاهی به داوطلبان ارائه می دهد. شما برای خرید مدرک از این موسسه فقط کافی است مدارک مورد نیاز را به علاوه مبلغی پرداخت نمائید تا مدرک تحصیلی خود را دریافت نمائید. هزینه ای که شما برای خرید مدرک پرستاری باید بپردازید بسیار ناچیز است به خصوص که شما با خرید این مدرک در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید. البته اگر برای دریافت مدرک تحصیلی خود عجله داشته باشید باید مبلغ بیشتر بپردازید. شما می توانید برای دریافت قیمت دقیق مدرک لیسانس پرستاری با کارشناسان این موسسه تماس بگیرید. 

مدارک لازم برای خرید مدرک پرستاری با استعلام

برای خرید پرستاری لازم نیست که در امتحانات مربوطه به این رشته شرکت کنید و فقط با ارائه مدارک زیر می توانید به راحتی یک مدرک معتبر، قانونی که امکان استعلام آن نیز وجود دارد را از موسسه تاپ مدرک خریداری نمائید.
1- مدرک دیپلم تجربی
2- مدرک پیش دانشگاهی تجربی که از زمان صدور آن 4 سال گذشته باشد
3- اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس پرسنلی 4*3
4- آقایان ارائه اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت

خرید مدرک پرستاری با استعلام


خرید مدرک پرستاری از دانشگاه آزاد

یکی از دانشگاه های معتبر ایرانی که داوطلبان می توانند از آن مدرک پرستاری خریداری کنند دانشگاه آزاد است. مدارکی که در این دانشگاه صادر می شود دارای تائیدیه وزارت بهداشت است و امکان استفاده از آن در تمامی نهادهای دولتی و خصوصی وجود دارد. مدرکی که شما نیز از تاپ مدرک خریداری می کنید صادر از این دانشگاه می شود و روند قانونی برای صدور آن طی شده است. به این صورت که در ابتدا مدارک شما برای این دانشگاه ارسال می شود تا شماره دانشجوی برایتان صادر گردد. 
سپس در سیستم گلستان یک پرونده الکترونیکی با استفاده از اطلاعات شخصی و ریز نمرات رشته پرستاری برایتان تشکیل می شود. با توجه به همین اطلاعات برای شما یک پرونده فیزیکی نیز در این دانشگاه صادر می گردد. در مرحله بعد تمامی این اطلاعات برای وزارت بهداشت ارسال می گردد تا تائید شود و شماره ثبت برای مدرک تحصیلی شما صادر گردد. این شماره ثبت به همراه مهر و هولگرام دانشگاه آزاد بر روی مدرک تحصیلی شما وجود دارد. این شماره ثبت باعث می شود که شما بتوانید به راحتی اطلاعات مدرک تحصیلی خود را استعلام کنید و از کاربردهای مختلف مدرک تحصیلی‌تان استفاده نمائید.
 
اگر علاقه مند به خرید رشته پر طرفدار پزشکی هستید پیشنهاد میکنیم مقاله " خرید مدرک پزشکی عمومی " را مطالعه کنید!

نحوه ی سفارش خرید مدرک پرستاری

نحوه سفارش مدرک لیسانس پرستاری بسیار راحت است شما فقط کافیست با مشاوران این موسسه تماس بگیرید و مدرک پرستاری خود را سفارش دهید. و سپس مدارک مورد نیاز را برای کارشناسان تاپ مدرک ارسال و پس از اینکه مدارکتان بررسی شد و مورد تائید قرار گرفت مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز نمائید. ما بقی هزینه خرید مدرک را نیز پس از دریافت آن باید پرداخت نمائید. به همین راحتی شما می توانید یک مدرک پرستاری خریداری کنید بدون اینکه هیچ امتحانی بدهید.

بازار کار رشته ی پرستاری

رشته پرستاری جزء آن دسته از رشته های است که در ایران و حتی جهان بازار دارای کار بسیار مناسبی است و کمتر فارغ التحصیل این رشته وجود دارد که جذب بازار کار نشده باشد. ما در ادامه چند نهاد که شما می توانید در آن مشغول به کار شوید را نام می بریم:
1- استخدام در بیمارستان ها برای انجام کارهای مراقبتی از بیماران ( اورژانس، اتاق عمل، بخش ICU، بخش کودکان، بخش زنان و زایمان و...)
2- کار در منازل برای مراقبت از بیماران بدحال
3- استخدام در آزمایشگاه های خصوصی
4- کلینک های درمانی
5- استخدام در مراکز بهداشت، درمان و پیشگیری
6- مراکز ترک اعتیاد
7- خانه سالمندان
8- مطب پزشکان