اگر شما سر رشته ی از برق دارید ولی به خاطر نداشتن زمان امکان اشتغال در رشته برق را ندارید و به همین خاطر نمی توانید در این زمینه به اشتغال بپردازید ما به شما خرید مدرک فوق دیپلم برق را توصیه می کنیم. شما برای خرید این مدرک تحصیلی می توانید به موسسات معتبر که دارای مجوز هستند و مدارک قانونی را در زمان کوتاهی ارائه می دهند مراجعه نمائید. ما در این مقاله همه نکاتی که شما باید در مورد خرید مدرک کاردانی برق باید بدانید را توضیح می دهیم و به شما یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک تحصیلی را معرفی می کنیم.

چرا خرید مدرک فوق دیپلم برق ؟

برای تحصیل در رشته کاردانی برق شما باید حداقل 2 سال از عمر خود را صرف تحصیل کنید و در این دوران 70 واحد درسی را بگذارنید. که در این مدت ممکن است شما کلی از فرصت های شغلی را از دست بدهید به همین علت است که ما شما پیشنهاد می کنیم مدرک فوق دیپلم برق را  از یک موسسه معتبر مانند تاپ مدرک خریداری کنید. کارشناسان این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده ای که با افراد و نهادهای مختلف دارند، مدرکی کاملا معتبر و تضمینی ارائه می دهند چون این موسسه دارای مجوز است. 
این رشته دارای دو گرایش توزیع و گرایش پست می باشد که شما می توانید مدرک هر یک از این گرایش ها را خریداری کنید زیرا مدرکی که شما خریداری می کنید معتبر است و می توانید به راحتی از آن بذون هیچ نگرانی در هر نهاد دولتی و خصوصی استفاده کنید چرا که برای صدور آن تمام مراحل قانونی طی شده است و امکان استعلام آن وجود دارد.

قیمت خرید مدرک کاردانی برق با استعلام

برای خرید مدرک کاردانی برق که کاملا معتبر است و امکان استعلام آن وجود دارد شما باید مبلغ ناچیزی نسبت به هزینه ای که برای تحصیل در این مقطع بپردازید. همچنین شما علاوه بر اینکه در هزینه خود صرفه جویی می کنید، در زمان کوتاه تری نیز به آرزوهایتان می رسید. چون زمان آماده سازی این مدرک حدود دو ماه است و اگر شما برای دریافت این مدرک عجله داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتری این مدرک در زمان کوتاهی دریافت نمائید. از دیگر مواردی که در قیمت این مدرک تحصیل تاثیر گذار است گرایش مورد نظر شما می باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق با مشاوران این موسسه تماس بگیرید. تا علاوه بر دریافت قیمت در مورد سایر شرایط دریافت این مدرک سوالات خود را بپرسید.

مدارک لازم برای خرید مدرک فوق دبپلم قانونی برق

شما برای خرید مدرک فوق دیپلم برق باید مدارک تحصیلی و شخصی خود را برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید و نیاز نیست هیچ امتحان یا آزمونی شرکت کنید. مدارکی که برای خرید مدرک فوق دیپلم برق لازم است ارسال کنید به شرح زیر است:
1- مدرک دیپلم فنی و حرفه ای و کار ودانش برق که از زمان صدور آن حداقل 2 سال گذشته باشد
2- اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس پرسنلی
3- آقایان اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت

خرید مدرک کاردانی برق از دانشگاه آزاد

مدرک تحصیلی که توسط کارشناسان موسسه تاپ مدرک به داوطلبان ارائه می گردد صادره از دانشگاه آزاد است که تمامی مدارک تحصیلی که از این دانشگاه صادر می شود دارای تائیدیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. این مدرک کاملا معتبر می باشد و در تمامی نهادهای دولتی و خصوصی پذیرفته می شود. مدارک دریافتی شما دارای مهر و هولگرام این دانشگاه است که نشان دهنده اعتبار مدرک تحصیلی شما می باشد. 

خرید مدرک فوق دیپلم برق


نحوه ی سفارش خرید مدرک تحصیلی کاردانی برق

برای سفارش مدرک کاردانی برق فقط کافی است مدارک مورد نیاز برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید تا پس از بررسی و در صورت صحت مدارک آن ها را برای بخش اداری دانشگاه آزاد ارسال کنند. سپس در دانشگاه آزاد اسلامی طبق روند قانونی ابتدا برای شما یک شماره دانشجویی و یک حساب کاربرای شخصی در سیستم دانشگاه ایجاد می گردد. سپس در این حساب کاربری که همان پرونده الکترونیکی شما می باشد اطلاعات شخصی و ریز نمرات رشته کاردانی برق وارد می گردد. با استفاده از ریز نمرات، معدل شما تعیین می گردد و بر روی مدرک تحصیلی شما زده می شود. این اطلاعات به صورت کامل برای وزارت علوم ارسال می گردد تا شماره ثبت دریافت نمائید. این شماره ثبت بر روی مدرک فوق دیپلم شما وجود دارد به همین علت است که امکان استعلام مدرک تحصیلتان وجود دارد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید مدرک کاردانی برق در مقطع کارشناسی مقاله "خرید مدرک کارشناسی مهندسی برق" را مطالعه کنید.

بازار کار رشته ی برق در  مقطع فوق دیپلم

رشته برق دارای بازار کار بسیار مناسبی است و شما می توانید با استفاده از این مدرک در رادیو، تلویزیون، نیروگاه، مخابرات، مرکز توانیر و کارخانه ها مشغول به کار شوید. همچنین با استفاده از این مدرک می توانید در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ها نیز استخدام گردید. البته شما علاوه بر اشغال می توانید با استفاده از این مدرک در کنکور کارشناسی رشته برق تمامی گرایش های آن شرکت کنید و در مقطع بالاتر ادامه تحصیل دهید. این رشته جزء آن دسته از رشته های می باشد که امکان مهاجرت برای فارغ التحصیلان آن نیز وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به سفارت خانه ها ویزای کاری و یا تحصیلی دریافت نمائید.