خرید لیسانس علوم تربیتی با استعلام

امروزه یکی از بهترین مشاغل در ایران معلمی است که برای اشتغال در این رشته باید فارغ التحصیل رشته علوم تربیتی باشید. اگر شما به دلیل مشکلات نتوانسته اید در این رشته تحصیل کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم مدرک لیسانس علوم تربیتی را خریداری نمائید. با خرید لیسانس علوم تربیتی شما می توانید در عرض دو ماه این مدرک را دریافت کنید و در آموزش و پرورش مشغول به کار شوید. ما در این مقاله برای شما توضیح می دهیم چرا به جای تحصیل در این رشته دانشگاهی باید آن را خریداری نمائید. همچنین در ادامه توضیحاتی در مورد اینکه مدرکی که خریداری می نمائید باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا شما بتوانید از مزایا آن استفاده کنید برای شما عزیزان ارائه می دهیم.

چرا خرید لیسانس علوم تربیتی؟

شما برای اینکه مدرک لیسانس علوم تربیتی را از طریق تحصیل در دانشگاه دریافت نمائید باید ابتدا در کنکور انسانی یا تجربی شرکت کنید و در صورت پذیرش حداقل 4 سال از عمر خود را صرف دریافت این مدرک کنید. در این مدت زمان نیز باید 142 واحد درسی را بگذرانید که ممکن است در این مدت بسیاری از فرصت های شغلی را از دست دهید. به همین دلیل بهتر است مدرک کارشناسی علوم تربیتی را خریداری کنید. شما می توانید با استفاده از این مدرک در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهید و یا حتی به کشور دیگری مهاجرت کنید.

موسسه معتبر فروش مدرک لیسانس علوم تربیتی 

شما باید مدرک لیسانس علوم تربیتی خود را از یک موسسه معتبر خریداری کنید که بتوانید از مزایا آن استفاده کنید. اما شاید این سوال برای شما پیش آید که یک موسسه معتبر چه ویژگی های دارد؟ باید در جواب به این سوال بگوییم موسسه ای معتبر است که دارای مجوز باشد و مدارکی که صادر می کند دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی باشد. به صورتیکه امکان استعلام آن وجود داشته باشد. از معدود موسساتی که در ایران این ویژگی را دارد موسسه تاپ مدرک است که با استفاده از نیروی کار با تجربه مدرکی کاملا معتبر و قانونی صادر می نمائید. که شما می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از مزایا آن استفاده نمائید.

قیمت خرید مدرک لیسانس علوم تربیتی

قیمت خرید مدرک کارشناسی علوم تربیتی از موسسه تاپ مدرک به مولفه های مختلفی مانند اینکه گرایش آموزش و پرورش پیش ‌دبستانی و دبستانی، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی، مدیریت و برنامه‌ریزی باشد بستگی دارد. همچنین اگر برای دریافت این مدرک عجله داشته باشید باید مبلغ بیشتری بپردازید. شما می توانید برای دریافت قیمت مدرک لیسانس علوم تربیتی با مشاوران تاپ مدرک تماس بگیرید.

مدارک لازم برای خرید لیسانس علوم تربیتی

برای خرید مدرک تحصیلی علوم تربیتی باید مدارک زیر را داشته باشید:
مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رشته انسانی یا تجربی که از زمان صدورش 4 سال گذشته باشد. (اگر مدارک دیپلم را ندارید می توانید به مقالات " خرید  دیپلم انسانی " و یا " خرید دیپلم تجربی " مراجعه کنید.)
اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس پرسنلی 4*3
اسکن کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت برای آقایان
شما با ارائه مدارک بالا بدون اینکه نیاز به شرکت در آزمون و یا امتحانی باشد می توانید طی مدت حداکثر دو ماه مدرک لیسانس معتبر علوم تربیتی را از موسسه تاپ مدرک دریافت کنید.

خرید مدرک لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی


خرید مدرک علوم تربیتی لیسانس دانشگاه آزاد

مدرکی که شما از تاپ مدرک خریداری می کنید صادره از دانشگاه آزاد می باشد و به صورت کاملا قانونی صادر می شود و مورد تائید وزارت علوم می باشد. نحوه صدور مدرک علوم تربیتی شما به این صورت است که مدارک تحصیلی و شخصی‌تان برای دانشگاه آزاد ارسال می گردد تا برایتان یک شماره دانشجویی صادر گردد. سپس با استفاده از اطلاعات شخصی و ریز نمرات رشته علوم تربیتی برای شما یک پرونده الکترونیکی و یک پرونده فیزیکی صادر می گردد. اطلاعات این پرونده ها برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال می شود تا برای مدرک لیسانس شما شماره ثبت صادر گردد. این شماره ثبت نشان می دهد که مدرک دریافتی شما معتبر است و امکان استعلام آن وجود دارد. این شماره ثبت، به همراه مهر و هولگرام دانشگاه آزاد بر روی مدرک تحصیلی ثبت می گردد.

نحوه سفارش مدرک لیسانس علوم تربیتی

برای سفارش مدرک علوم تربیتی فقط کافی است با مشاوران تاپ مدرک تماس بگیرید و مدارک لازم را ارسال نمائید تا این مشاوران مدارک شما را بررسی و تائید کرده و روند قانونی صدور مدرک شما را شروع کنند. شما اگر برای دریافت مدرک تحصیلی خود عجله داشتید در همین مرحله باید به مشاوران تاپ مدرک اعلام کنید تا آنها در زمان کوتاه تری مدرک تحصیلی شما را صادر کنند. هزینه خرید مدرک را نیز در دو مرحله واریز می کنید، مرحله اول در زمان سفارش مدرک تحصیلی است که به عنوان پیش پرداخت واریز می کنید. و مرحله دوم نیز زمان تحویل مدرک باید پرداخت نمائید.

بازار کار رشته ی علوم تربیتی

شما با دریافت مدرک لیسانس علوم تربیتی می توانید در مشاغل زیر مشغول به کار شوید:
صدا و سیما
آموزش و پرورش
مدارس غیر انتفاعی
مهدکودک ها و پیش دبستانی
مدارس استثنائی
وزارت ارشاد
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان