خرید مدرک لیسانس گرافیک با استعلام

اگر نقاشی و طراحی شما خوب است ولی به دلیل نداشتن مدرک دانشگاهی نمی توانید در این حوزه فعالیت کنید ما به شما خرید لیسانس با استعلام در رشته ی گرافیک را توصیه می کنیم. ما در این مقاله برای شما روند خرید مدرک گرافیک را توضیح می دهیم و به شما می گوئیم که چرا  به جای تحصیل در این مقطع آن را خریداری کنید. همچنین یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک دانشگاهی به شما معرفی می کنیم که در زمان کوتاهی مدرک درخواستی شما را صادر می کند. مدرکی که توسط این موسسه صادر می شود کاملا تضمینی است و شما می توانید از آن برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر استفاده کنید.

موارد استفاده خرید مدرک لیسانس گرافیک با استعلام

بسیاری از افراد در زندگی روزمره خود دارای دید هنری هستند و به راحتی می توانند صفحه آرایی کنند و با رنگ شناسی و طراحی آشنایی کامل دارند. اما در گذشته به خاطر مشکلات نتواسته اند در رشته گرافیک ادامه تحصیل دهند و امروزه نیز زمان کافی برای تحصیل در این رشته را ندارند. به همین علت هر روزه بسیاری از فرصت های کاری خود را از دست می دهند. چون همانطور که می دانید برای دریافت این مدرک شما باید حداقل 2 سال از عمر خود را صرف کنید. در حالی که شما با خرید این مدرک تحصیلی می توانید در مدت زمان کوتاهی به تمام رویاهای خود برسید و در زمان و هزینه نیز صرفه جویی کنید بدون اینکه در امتحان یا آزمونی شرکت کنید.
تنها نکته ای که وجود دارد این است که این مدرک را از یک موسسه معتبر فروش مدارک دانشگاهی خریداری کنید. موسسه ای مانند تاپ مدرک که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم است و مدارک معتبر و قانونی ارائه می دهد.  مدارکی که این موسسه ارائه می دهد امکان استعلام آن وجود دارد. چون این مدارک به صورت کاملا قانونی صادر  می شود و دارای پرونده الکترونیکی و فیزکی است. این موسسه دارای یک دهه سابقه در زمینه فروش مدارک دانشگاهی است و از کارشناسان با تجربه در این زمینه برای صدور مدرک دانشگاهی استفاده می کند.

قیمت خرید لیسانس گرافیک

مهمترین ویژگی که باعث تمایز تاپ مدرک از سایر موسسه های معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند می شود، هزینه ای است که این موسسه برای فروش مدارک دانشگاهی خود دریافت می کند. چون هدف این موسسه ارائه مدارک تحصیلی برای تمامی اقشار است، مدارک تحصیلی خود را با قیمت مناسب به فروش می رساند تا تمامی افراد بتوانند به راحتی این مدارک را خریداری کنند. شما برای دریافت قیمت مدرک کارشناسی گرافیک می توانید با کارشناسان این موسسه تماس بگیرید. چون با توجه به مولفه های مانند گرایش و زمان آماده سازی هزینه ای که باید برای خرید مدرک گرافیک بپردازید متغییر است.

مدارک لازم برای خرید لیسانس گرافیک معتبر

برای دریافت مدرک گرافیک شما باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی، انسانی یا تجربی را داشته باشید. همچنین اگر مدرک فنی و حرفه ای و یا کار و دانش گرافیک را نیز داشته باشید، می توانید این مدرک را خریداری کنید. به شرطی که مدرک پیش دانشگاهی انسانی را نیز به صورت جداگانه دریافت کرده باشید. توجه نمائید که باید حتما از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی شما حداقل 4 سال گذشته باشد تا بتوانید این مدرک تحصیلی را خریداری کنید.
برای خرید مدرک پیش دانشگاهی به مقاله " خرید پیش دانشگاهی " مراجعه کنید.
علاوه بر مدارک تحصیلی شما باید مدارک شخصی که شامل اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس پرسنلی می شود را نیز  ارسال کنید. البته آقایان علاوه بر مدارک فوق باید اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارسال کنند.

خرید مدرک لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد


خرید مدرک لیسانس گرافیک دانشگاه آزاد

مدرکی که شما از تاپ مدرک خریداری می کنید تمام مراحل قانونی برای صدور آن طی شده است. به این صورت که ابتدا اطلاعات شما برای بخش اداری دانشگاه آزاد ارسال می گردد تا به صورت کاملا قانونی برایتان شماره دانشجویی صادر گردد. با صدور شماره دانشجویی، شما به عنوان یک دانشجو این دانشگاه شناخته می شوید که دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است. که در این پرونده ها اطلاعات شخصی و ریز نمرات رشته گرافیک وجود دارد. سپس با توجه به همین اطلاعات برای شما مدرک لیسانس گرافیک که بر روی آن مهر، هولگرام دانشگاه آزاد، شماره ثبت در وزارت علوم، معدل و اطلاعات شخصی شما وجود دارد صادر می گردد. این مدرک مورد تائید وزارت علوم است چون بر روی آن شماره ثبت در سیستم این وزارت خانه وجود دارد. و شما می توانید به راحتی آن را استعلام کنید و اگر زمانی لازم بود به دانشگاه مراجعه و پرونده فیزیکی خود را دریافت کنید.

نحوه سفارش مدرک لیسانس گرافیک

برای سفارش این مدرک تحصیلی فقط کافی مدارک مورد نیاز برای کارشناسان تاپ مدرک ارسال کنید. تا این کارشناسان در کوتاه ترین زمان ممکن مدرک شما را به صورت قانونی صادر کنند. در زمان سفارش مدرک گرافیک شما باید مبلغی را نیز به عنوان پیش پرداخت واریز کنید، تا سفارش شما ثبت گردد.

بازار کار رشته گرافیک

شما علاوه بر اینکه می توانید با استفاده از این مدرک در مقطع کارشناسی ارشد رشته گرافیک ادامه تحصیل دهید. می توانید در داخل کشور نیز مشغول به کار شوید. این رشته به خاطر  اینکه امروزه تبلیغات نقش بسزایی در فروش کالاها دارد بازار کار بسیار مناسبی دارد. از جمله مشاغلی که می توانید در آن مشغول به کار شوید به شرح زیر است:
طراحی لباس در صدا و سیما
طراح صحنه
صفحه آرایی در انتشارات
کار در موسسه های تبلیغاتی
گرافیست
ساخت انیمیشن و طراحی چهره های عروسکی و...