خرید مدرک لیسانس معماری

یکی از رشته های مورد علاقه داوطلبان رشته ریاضی معماری است، چون این رشته ترکیبی از هنر و مهندسی می باشد و در ایران نیز چه برای طراحی بیرونی ساختمان و چه برای طراحی داخلی ساختمان ها از علم فارغ التحصیلان این رشته استفاده می شود. معمولا رتبه های برتر کنکور ریاضی در این رشته تحصیل می کنند به همین دلیل پذیرش در این رشته کمی برای داوطلبان سخت است و بسیاری از کسانی که در این کار به صورت تجربی مهارت های به دست آورده اند نمی توانند وارد دانشگاه شوند، در نتیجه بدون مدرک دانشگاهی امکان اشتغال در رشته های مرتبط با معماری را ندارند. ما به این افراد خرید لیسانس معماری را توصیه می کنیم. شما هم اگر جزء این دسته از افراد هستید می توانید با خرید این مدرک دانشگاهی از یک موسسه معتبر به آرزوهایی که دارید برسید.

چرا خرید مدرک لیسانس معماری؟

برای دریافت لیسانس معماری از دانشگاه شما باید ابتدا از سد کنکور ریاضی بگذرید که بسیار سخت است. زیرا هدف اکثر داوطلبان ریاضی تحصیل در این رشته است و در صورت پذیرش باید 140 واحد درس نظری و عملی را در طی مدت 4 سال بگذرانید تا این مدرک را دریافت کنید. حال که در این مدت بسیاری از  فرصت های شغلی را ممکن است از دست بدهید. اما با خرید مدرک کارشناسی معماری از یک موسسه معتبر مانند تاپ مدرک که دارای یک دهه سابقه در زمینه فروش مدرک دانشگاهی است می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید. زیرا این موسسه در مدت زمان کوتاهی که حداکثر دو ماه است این مدرک به را شما ارائه می دهد. 
مدرکی که شما از تاپ مدرک خریداری می کنید کاملا قانونی است، زیرا این موسسه دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. شما می توانید از این مدرک برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد معماری اسلامی، مهندسی معماری، معماری مناظر، انرژی و معماری، معماری داخلی، مطالعات معماری ایران، بازسازی پس از سانحه، مدیریت پروژه و ساخت، فناوری معماری، هنرهای رایانه ای و معماری ساخته ها استفاده کنید. همچنین این رشته تحصیلی دارای بازار کار بسیار مناسبی در خارج از کشور است که شما با دریافت ویزای کاری می توانید به اکثر کشورها مهاجرت کنید.
 

قیمت خرید مدرک کارشناسی معماری با استعلام

قیمت خرید مدرک کارشناسی مهندسی معماری به عوامل مختلفی مانند اینکه گرایش آن مهندسی معماری باشد یا معماری داخلی بستگی دارد. همچنین اگر برای دریافت مدرک مهندسی معماری خود عجله داشته باشید باید مبلغ بیشتری را برای خرید آن بپردازید. برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی مهندسی معماری می توانید با شماره های که در پایین صفحه وجود دارد تماس بگیرید.

مدارک لازم برای خرید لیسانس معماری قانونی

برای خرید مدرک کارشناسی مهندسی معماری باید مدارک زیر را برای پشتیبانان موسسه تاپ مدرک ارسال کنید:
مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی که از زمان صدور آن 4 سال گذشته باشد.
اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس 4*3
اسکن کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت برای آقایان

خرید مدرک معماری از دانشگاه آزاد

مدرکی که شما از تاپ مدرک خریداری می کنید صادره از دانشگاه آزاد است. که با استفاده از سوابق تحصیلی و اطلاعات شخصی شما برایتان در این دانشگاه پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل می شود. در این پرونده ها علاوه بر اطلاعات شخصی شما، ریز نمرات رشته مهندسی معماری نیز وجود دارد و براساس همین اطلاعات مدرک کارشناسی مهندسی معماری شما در دانشگاه آزاد صادر می شود. این مدرک قابل استعلام است چون اطلاعات پرونده شما برای وزارت علوم ارسال گردید و این وزارت خانه اطلاعات آن را تائید کرده است.

خرید لیسانس معماری با استعلام


نحوه سفارش خرید مدرک تحصیلی معماری در مقطع لیسانس

نحوه سفارش این مدرک بسیار راحت است و شما فقط با یک تماس می توانید آن را سفارش دهید. برای اینکه سفارش شما ثبت گردد باید مدارک مورد نیاز را برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید. در صورتیکه مدارک ارسالی شما مشکلی نداشته باشد، ظرف مدت دو ماه مدرک تحصیلی شما صادر می گردد. فقط توجه نمائید که در مرحله اول زمان ثبت سفارش باید مبلغی را نیز به عنوان پیش پرداخت واریز کنید تا روند صدور مدرک تحصیلی شما آغاز گردد.
 

بازار کار رشته ی معماری

در حالت کلی این رشته بازار کار بسیار مناسبی دارد و میزان حقوق دریافتی فارغ التحصیلان این رشته نسبت به سایر مهندسین بالاتر می باشد. بسیاری از اشخاصی که این مدرک را دریافت می کنند به دنبال دریافت مدرک نظام مهندسی هستند تا برای خود دفتر مهندسی راه اندازی کنند. ولی اگر شما نتوانستید این مدرک را دریافت کنید می توانید در مشاغل زیر مشغول به کار شوید:
طراحی ساختمان
سرپرستی دفتر مشاوره معماری
مدیریت پروژه
تاسیس موسسات پیمانکاری
طراحی پارک ‌ها و میادین شهری و محوطه سازی آنها
مشارکت در پروژه ‌های برنامه ریزی و طراحی شهری و شهرسازی
طراحی بناها در مقیاس کوچک و انجام دکوراسیون داخلی
استخدام در آموزش و پرورش