خرید مدرک مهندسی مکانیک

 
رشته مکانیک یکی از رشته های دانشگاهی است که داوطلبان ریاضی می توانند در آن ادامه تحصیل دهند. این رشته در ایران بازار کار مناسبی دارد و فارغ التحصیلان آن می توانند در صنایع مختلف مشغول به کار شوند. ما در این مقاله قصد داریم برای شما توضیح دهیم که اگر زمان کافی برای تحصیل در این رشته دانشگاهی ندارید آن را خریداری کنید. چون با خرید مدرک لیسانس مکانیک می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمائید. 

چرا خرید مدرک لیسانس مکانیک؟

رشته مکانیک دارای سه گرایش ساخت و تولید، حرارت و سیالات و طراحی جامدات است که داوطلبان برای تحصیل در هر سه این گرایش ها باید 140 واحد دروس عملی و نظری را بگذرانند. برای گذراندن این دروس شما باید حداقل 4 سال از عمر خود را صرف کنید که ممکن است در همین مدت بسیاری از فرصت های کاری را از دست دهید. ولی با خرید مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک، شما حداکثر ظرف مدت دو ماه این مدرک را دریافت می کنید، بدون اینکه در امتحان و یا آزمونی شرکت کنید. البته باید این مدرک را از یک موسسه معتبر خریداری کنید تا بتوانید از تمام مزایای آن استفاده نمائید.
شما باید مدرک تحصیلی خود را از موسسه ای خریداری کنید که دارای مجوز باشد و به صورت کاملا قانونی این مدرک را صادر کند. موسسه های زیادی وجود دارند که در زمینه فروش مدرک تحصیلی فعالیت می کنند ولی تعداد اندکی از آنها این ویژگی را دارند. یکی از معتبرترین موسسات فروش مدرک تحصیلی، موسسه تاپ مدرک است که با استفاده از روابط قوی و گسترده خود با نهادها وسازمان های مختلف، مدرکی کاملا قانونی و معتبر ارائه می دهد.


قیمت خرید مدرک مکانیک

مدارکی که توسط تاپ مدرک ارائه می گردد کاملا قانونی و معتبر است و امکان استعلام آن وجود دارد و هزینه ای که شما برای مدرکی با  این ویژگی ها باید پرداخت کنید بسیار مناسب است. قیمت مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک به اینکه گرایش مورد درخواست شما ساخت و تولید، حرارت و سیالات و طراحی جامدات باشد، بستگی دارد. همچنین اگر دریافت مدرک تحصیلی خود عجله داشته باشید باید قیمت بیشتری بپردازید و شما می توانید برای دریافت قیمت مدرک لیسانس مهندسی مکانیک با کارشناسان تاپ مدرک از طریق شماره های تماس موجود در سایت ارتباط بگیرید. 

لیسانس مهندسی مکانیک


مدارک لازم برای خرید مدرک مهندسی مکانیک

برای خرید مدرک لیسانس مهندسی مکانیک شما نیاز نیست در هیچ آزمون و یا امتحانی شرکت کنید و فقط با ارائه مدارک زیر می توانید آن را خریداری کنید:
1- مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی که از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی آن 4 سال گذشته باشد.
2- فتوکپی تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس 
3- فتوکپی کارت پایان خدمت و معافیت از خدمت

خرید مدرک مکانیک از دانشگاه آزاد

مدرک لیسانس مکانیک که توسط تاپ مدرک صادر می گردد دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی در دانشگاه ازاد می باشد. این پرونده ها با استفاده از اطلاعات شخصی شما و ریز نمرات رشته مکانیک تشکیل می شود و بر روی مدرک دریافتی مهر و هولگرام این دانشگاه وجود دارد و کاملا معتبر و قانونی است. همچنین اطلاعات پرونده شما برای وزارت علوم ارسال می گردد تا تائید این وزارت خانه را نیز بگیرد و شماره ثبت نیز دارد.


نحوه ی سفارش خرید مدرک مکانیک

برای سفارش مدرک لیسانس مهندسی مکانیک فقط کافی است اطلاعات شخصی خود را برای پشتیبانان تاپ مدرک ارسال کنید. تا پس از بررسی و تائید، روند صدور مدرک شما آغاز گردد. شما در این مرحله باید پیش پرداخت را نیز واریز کنید. توجه نمائید که اگر شما برای دریافت مدرک تحصیلی خود عجله دارید در همین مرحله باید به مشاوران تاپ مدرک اعلام کنید. 

بازار کار رشته ی مکانیک

این رشته بازار کار مناسبی دارد و شما با توجه به اینکه مدرک کدام گرایش را دریافت کرده اید می توانید در حوزه‌های مختلف مشغول به کار شوید. گرایش های مکانیک شامل موارد زیر است:
1- گرایش طراحی جامدات: طراحی اجزاء و مکانیزم ماشین آلات در مراکز تولید و کارخانجات ها
2- گرایش حرارت و سیالات: طراحی و محاسبه  سیستم ها در بخش های مثل صنعت خودروسازی، حرارتی آبی غذایی
3- گرایش ساخت و تولید: اشتغال در صنعت های مختلف مثل ماشین سازی، ابزارسازی، خودروسازی، صنایع کشاورزی، صنایع هوایی و تسلیحاتی به ساخت و تولید ماشین آلات، طراحی کارگاه و یا کارخانه تولیدی