خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری


یکی از مشاغلی که در هر سازمان دولتی و خصوصی وجود دارد حسابداری است. به همین علت اکثر افرادی که فارغ التحصیل این رشته دانشگاهی هستند در مراکز دولتی و یا غیر انتفاعی مشغول به کار هستند و نرخ بیکاری بین داوطلبان این رشته پایین است. نکته جالب در مورد این رشته این است که می توان با شرکت در یک دوره یک ماه در موسسات فنی و حرفه ای حسابدارای را به صورت کامل اموخت ولی برای استخدام در هر سازمانی باید حتما مدرک دانشگاهی داشت. در حالی که بسیاری از افراد زمان کافی برای تحصیل در دانشگاه را ندارند. اگر شما هم در زمره این افراد هستید ما به شما خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری را پیشنهاد می کنیم. با خرید این مدرک شما می توانید به راحتی در موسسات مختلف مشغول به کار شوید. ولی باید حتما مدرک خود را از یک موسسه معتبر فروش مدارک دانشگاهی خریداری کنید. موسسه ای که دارای سابقه طولانی باشد و مدارک قانونی و با استعلام ارائه دهد. ما در این مقاله قصد داریم یک موسسه معتبر خرید مدارک دانشگاهی را به شما معرفی کنیم. 

خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه ازاد با استعلام

قدم اول در خرید مدرک تحصیلی این است که آن را از یک موسسه معتبر خریداری کنید. یکی از معتبرترین موسسات فروش مدارک تحصیلی که دارای بیش از یک دهه سابقه است و با روابط گسترده خود با افراد و نهادها مدارک قانونی صادر می کند موسسه تاپ مدرک است. شما می توانید از این موسسه مدرک فوق دیپلم حسابداری دانشگاه آزاد را که به صورت قانونی صادر شده است را خریداری کنید. این موسسه برای صدور مدرک تحصیلی شما ابتدا سوابق تحصیلی و شخصی‌تان را برای بخش اداری این دانشگاه ارسال می کند، سپس کارمندان بخش اداری دانشگاه آزاد با استفاده از همین اطلاعات برایتان شماره دانشجویی صادر می کنند. در مرحله بعد پرونده الکترونیکی و فیزیکی برایتان تشکیل می گردد و تمامی اطلاعات شما به همراه ریز نمرات رشته حسابداری در آن درج می گردد. در مرحله آخر نیز با استفاده از همین پرونده ها برای شما مدرک کاردانی حسابداری دانشگاه آزاد با مهر، هولگرام، شماره ثبت، معدل و اطلاعات شخصی‌تان صادر می گردد. 

خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

اگر شما قصد خرید مدرک فوق دیپلم معتبر و قانونی حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی را دارید، می توانید این مدرک را نیز از تاپ مدرک خریداری کنید. این مدرک نیز مانند مدرک دانشگاه آزاد تمام روند قانونی برای صدور آن طی می شود. یعنی برایتان  هم پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می شود و هم بر روی مدرک تحصیلی شما مهر و هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی درج می گردد. مدرک کاردانی حسابداری غیر انتفاعی شما دارای تائیدیه وزارت علوم است چون تمام اطلاعات تحصیلی شما برای این وزارت خانه ارسال و تائیدیه های لازم را دریافت می کند.

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری چگونه محاسبه می شود؟

در محاسبه قیمت خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری چند مولفه تاثیر گذار هستند. این مولفه های به شرح زیر هستند:
 • مدرک کاردانی حسابداری صادره از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی ( قیمت مدرک دانشگاه آزاد با غیر انتفاعی متفاوت)
 • گرایش مدرک فوق دیپلم حسابداری که مالی، حسابرسی، مالیاتی، دولتی و صنعتی باشد نیز در قیمت موثر است.
 • همچنین اگر برای دریافت مدرک خود عجله داشته باشید باید قیمت بیشتری بپردازید.
شما عزیزان می توانید برای دریافت قیمت مدرک حسابداری با ویژگی های مورد نظرتان با مشاوران موسسه تاپ مدرک تماس بگیرید.

خرید مدرک کاردانی حسابداری


نحوه ی سفارش مدرک فوق دیپلم حسابداری به موسسه تاپ مدرک

نحوه سفارش مدرک کاردانی حسابداری به موسسه تاپ مدرک به این صورت است که شما ابتدا مدارک مورد نیاز که عباتند از:
 • دیپلم حسابداری که از زمان صدور آن حداقل دو سال گذشته
 • اسکن کارت ملی، تمام صفحات شناسنامه و عکس و آقایان کارت پایان خدمت
را برای کارشناسان تاپ مدرک ارسال می کنید. سپس گرایش و دانشگاه مورد نظرتان را مشخص می کنید و اگر برای دریافت مدرکتان عجله دارید اعلام می کنید. سپس این کارشناسان با توجه به درخواست شما قیمت مدرک را محاسبه و اعلام می کنند. شما باید قسمتی را به عنون بیعانه ابتدا و  مابقی را در زمات تحویل مدرک پرداخت کنید. به همین راحتی به صورت غیر حضوری و بدون شرکت در امتحان یا آزمونی مدرک کاردانی حسابداری معتبر خود را سفارش می دهید. 
 

مدت زمان صدور مدرک فوق دیپلم حسابداری

شما برای دریافت مدرک فوق دیپلم حسابداری باید حداقل دو سال از عمر خود را صرف آن کنید. در حالی که با سفارش این مدرک تحصیلی به تاپ مدرک می توانید در زمان کوتاهی آن را دریافت کنید و از مزایای مختلف آن نیز استفاده کنید. مدت زمان صدور مدرک فوق دیپلم حسابداری بسیار کوتاه است و شما در مدت حداقل دو ماه می توانید آن را دریافت کنید. 

دلایل اعتبار مدرک فوق دیپلم حسابداری خریداری شده از تاپ مدرک

علت اعتبار مدرک کاردانی حسابداری شما این است که دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است و شما اگر زمانی به دانشگاه صادر کننده مدرک مراجعه کنید می توانید مدرک فیزیکی خود را دریافت کنید. همچنین بر روی مدرک شما مهر و هولگرام دانشگاه ثبت شده که این نشان دهنده اعتبار و قانونی بودن مدرک دریافتی‌تان است. از دیگر علامت های که نشان می دهد مدرک شما معتبر است می توان به شماره ثبت درج شده بر روی آن اشاره کرد. این شماره ثبت نشان می دهد که مدرک تحصیلی شما دارای تائیدیه وزارت علوم است و امکان استعلام آن در نهادهای دولتی و خصوصی وجود دارد. شما می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچگونه نگرانی از مدرک کاردانی حسابداری خود برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و یا مهاجرت به خارج از کشور استفاده کنید.
 

آینده شغلی و بازار کار رشته ی 

همانطور که در ابتدا مقاله ذکر کردیم رشته حسابداری بازار کار بسیار مناسبی در ایران دارد و نرخ بیکاری بین فارغ التحصیلان این رشته پایین است. مشاغلی که در آن می توانید مشغول به کار شوید عبارتند از:
 • کمک به حسابدار مالی
 • کمک به کارشناس حسابداری
 • کمک حسابدار صنعتی
 • ممیز مالیاتی
 • کاردان تشخیص و و صول مالیات
 • حسابرس داخلی
 • کاردان دریافت و پرداخت
 • کاردان امور مالی سازمان های دولتی
 • تدریس در مدارس فنی و حرفه ای و کار و دانش