خرید مدرک دکتری حسابداری

 
اگر شما هم دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری هستید و برای ترفیع شغلی و یا استخدام در یک شغل خاص نیاز به مدرک دکتری دارید ولی زمان کافی برای تحصیل در این مقطع را ندارید ما به شما خرید مدرک دکتری حسابداری از تاپ مدرک را پیشنهاد می کنیم. شما با این کار می توانید در مدت کوتاهی یک مدرک معتبر دریافت کنید و به اهدافی که دارید در مدت زمان کوتاهی برسید. مدرکی که از تاپ مدرک دریافت می کنید کاملا معتبر است چون این موسسه دارای مجوز رسمی برای ارائه مدارک دانشگاهی به صورت غیر حضوری است. مدرک دریافتی شما کاملا قانونی است و ما قصد داریم به صورت کامل نحوه خرید مدرک و سفارش آن را توضیح دهیم و برایتان بگوییم که قیمت این مدرک تحصیلی با توجه به چه فاکتورهای محاسبه می شود.

 خرید مدرک دکتری حسابداری از دانشگاه ازاد با استعلام

موسسه تاپ مدرک یکی از معتبرترین موسسات فروش مدارک دانشگاهی است که در زمینه فروش مدرک دانشگاهی که از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی صادر می شود فعالیت می کند. مدرک دکترا حسابداری که توسط این موسسه صادر می شود کاملا معتبر است و روند قانونی برای صدور آن طی شده است. به عبارت دیگر اطلاعات شما در دانشگاه آزاد ثبت گردید و  براساس آن پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل شده است. در این پرونده های ریز نمرات دکترا حسابداری و رساله دکترا شما وارد گردیده است و با توجه به همین نمرات معدل گیری انجام گردید. این معدل به همراه مهر و هولگرام دانشگاه ازاد بر روی مدرک دکتری حسابداری شما ثبت گردید.

خرید مدرک دکتری حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

همانطور که در قسمت قبل گفتیم تاپ مدرک ارائه دهند مدرک دکترا حسابداری غیرانتفاعی با استعلام است. علت اینکه شما می توانید آن را استعلام کنید و به آن استناد نمائید این است که دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی به همراه ریز نمرات است. و بر روی مدرک تحصیلی شما علاوه بر مهر و هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی، شماره ثبت در وزارت علوم نیز وجود دارد. پس شما با توجه به همین ویژگی ها  است که می توانید به راحتی از آن برای استخدام یا ترفیع مقام در ارگان ها دولتی و خصوصی استفاده کنید. زیرا تائیدیه وزارت علوم دارد و کاملا قانونی و معتبر است و هیچ تفاوتی با مدرکی که از طریق تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه غیر انتفاعی بدست می آورید ندارد.

قیمت خرید مدرک دکتری حسابداری چگونه محاسبه می شود؟

هزینه خرید مدارک با گرایش های مختلف متفاوت است ولی چون هدف این موسسه فراهم سازی راحت و آسان برای تمامی افراد جامعه است قیمت مناسبی برای مدرک دکتری حسابداری خود در نظر گرفته است. قیمت این مدرک علاوه بر گرایش به دانشگاه صادر کننده مدرک نیز بستگی دارد. مدارکی که توسط این موسسه ارائه می گردد صادره از دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی است که شما برای تحصیل در آن باید هم شهریه ثابت و هم متغییر بپردازید که در مقطع دکتر نیز به خاطر عملی بودن دروس بسیار بالا است. در حالی که هزینه خرید آن از موسسه تاپ مدرک بسیار ناچیز است.

نحوه ی سفارش مدرک دکتری حسابداری به موسسه تاپ مدرک

نحوه سفارش این مدرک کاملا غیر حضوری است و نیاز به شرکت در آزمون یا مصاحبه ای نیست حتی لازم نیست شما رساله ارائه دهید. شما برای سفارش این مدرک فقط لازم است که  مدرک کارشناسی ارشد حسابداری، مدیریت مالی و علوم مالی، مدیریت (تمامی گرایش ها) و اقتصاد (تمامی گرایش ها) را که از زمان صدور آن حداقل 5 سال گذشته باشد را به همراه فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید. البته آقایان باید علاوه بر مدارک فوق، فتوکپی کارت پایان خدمت و  معافیت از خدمت خود را نیز ارائه دهند. 
شما پس از اینکه مدارک مورد نیاز را ارسال کردید فقط کافی است که گرایش دکترا حسابداری که شامل حسابداری صنعتی، حسابداری مالی، حسابداری دولتی، حسابداری مدیریت و حسابداری منابع انسانی می شود را تعیین کنید. همچنین در این مرحله باید مشخص نمائید که مدرک تحصیلی شما صادره از دانشگاه ازاد یا غیر انتفاعی باشد. پس از تعیین تمامی این موارد، هزینه صدور مدرک دکترا حسابداری شما محاسبه می شود و اعلام می گردد. شما باید بخشی را به عنوان بیعانه و بخشی را در زمان تحویل مدرک خود واریز نمائید. نکته دیگر که وجود دارد این است که اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید می توانید با کارشناسان این موسسه در میان بگذارید تا در زمان کوتاه تری آن را به شما تحویل دهند. البته در این صورت شما باید هزینه بیشتری برای خرید مدرک دکتری معتبر حسابداری بپردازید. 
 

خرید مدرک دکتری حسابداری معتبر


مدت زمان صدور مدرک دکتری حسابداری

شما اگر بخواهید در مقطع دکتری تحصیل کنید باید حداقل 5 سال از عمر خود را صرف گذراندن واحدهای مختلف درسی و  نوشتن رساله کنید که اغلب اوقات زمان تحصیل در این مقطع 7 سال طول می کشد. ولی تاپ مدرک برای اینکه شما بتوانید به سرعت به ارزوها و اهداف خود برسید در زمان کوتاهی که حداکثر 5 تا 6 ماه می شود این مدرک را به شما تحویل می دهد. نکته جالب در مورد آن این است که نیاز نیست شما در کنکور دکترا و مصاحبه ورودی شرکت کنید که این موضوع باعث کاهش فشار عصبی شما می شود.
 

دلایل اعتبار مدرک دکتری حسابداری خریداری شده از تاپ مدرک

همانطور که گفتیم مدرکی که از تاپ مدرک دریافت می کنید کاملا معتبر است چون این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم می باشد و مدارکی که صادر می کند دارای تائیدیه این وزارت خانه است. یکی از دلایل اعتبار این مدرک مهر و هولگرام دانشگاه است که بر روی آن ثبت شده است. همچنین اگر شما زمانی به دانشگاه مراجعه نمائید می توانید اصل مدرک تحصیلی خود را دریافت کنید.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی دکتری حسابداری

این رشته در ایران بازار کار بسیار مناسبی دارد و از جمله مشاغل پردرآمد می باشد. البته میزان درآمد فارغ التحصیلان این رشته به مهارت شخص نیز بستگی دارد ولی به طور کلی میزان درامد این رشته نسبت به سایر رشته ها در ایران بالاتر است. همچنین نرخ بیکاری در این رشته بسیار پایین است چون از کوچکترین شرکت ها تا بزرگترین آن ها نیاز به حسابدار دارند. شما البته با استفاده از مدرک دکتری می توانید در دانشگاه ها نیز به عنوان استاد مشغول به کار شوید.