خرید مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی


رشته علوم آزمایشگاهی یکی از رشته های شاخه ای علوم پزشکی است که شما می توانید آن را از تاپ مدرک خریداری کنید. خرید مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی یک راه کوتاه برای رسیدن به آرزهایتان است که می توانید آن را به صورت قانونی و غیر حضوری از این موسسه خریداری کنید. این موسسه دارای مجوز است و مدارکی با امکان استعلام ارائه می دهد که شما می توانید از آن برای استخدام در ارگان های دولتی و خصوصی استفاده کنید. ما در این مطلب به شما نحوه سفارش و خرید این مدرک و چگونگی صدور آن توسط تاپ مدرک را توضیح می دهیم. همچنین برای شما توضیح می دهیم که چگونه قیمت این مدرک محاسبه می شود.

 خرید مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه ازاد با استعلام

در ایران سه دانشگاه دولتی، ازاد اسلامی و غیر انتفاعی وجود دارند که مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی را ارائه می دهند که موسسه تاپ مدرک، مدرک دانشگاه آزاد اسلامی و غیر انتفاعی را می فروشد. توجه نمائید هیچ موسسه ای نمی تواند به صورت قانونی مدرک دانشگاه دولتی را ارائه دهد و هر موسسه ای که این ادعا را کند کلاهبردار است.مدرکی که توسط تاپ مدرک ارائه می شود کاملا معتبر است و روند قانونی برای صدور آن به صورت کامل طی شده است و دارای پرونده فیزیکی و الکترونیکی می باشد. و بر روی مدرک شما مهر، هولگرام دانشگاه آزاد به همراه اطلاعات شخصی‌تان ثبت گردیده است. این مدرک دارای تائیدیه وزارت علوم و شما می توانید برای ادامه تحصیل و یا مهاجرت از آن استفاده کنید چون امکان استعلام وجود دارد.

خرید مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

همانطور که در بخش قبل گفتیم شما می توانید مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی دانشگاه غیر انتفاعی را نیز از تاپ مدرک خریداری کنید. نحوه صدور مدرک در این دانشگاه به این صورت است که ابتدا مدارک مورد نیاز شما برای بخش  اداری این دانشگاه ارسال می شود تا برایتان شماره دانشجویی صادر شود. سپس با استفاده از این اطلاعات و ریز نمرات رشته علوم آزمایشگاهی پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می شود. در مرحله اخر مدرک کارشناسی شما که دارای امضاء رئیس دانشگاه و مهر و هولگرام است به شما تحویل می دهند که در وزارت علوم ثبت شده است و شماره ثبت آن نیز بر روی مدرکتان درج گردیده است.
 

بخوانید: " خرید مدرک کارشناسی مدیریت مالی "


قیمت خرید مدرک  لیسانس علوم آزمایشگاهی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک لیسانس معتبر و قانونی علوم آزمایشگاهی با توجه به دو مولفه مختلف محاسبه می شود. مولفه اول که بیشترین تاثیر را در قیمت دارد، دانشگاه صادر کننده مدرک شما است. مولفه دوم نیز زمان آماده سازی مدرک است که اگر شما عجله داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتری آن را در زمان کوتاه تری دریافت کنید. شما عزیزان برای دریافت قیمت این مدرک می توانید با مشاوران تاپ مدرک تماس بگیرید. برای تماس فقط کافی است از طریق شماره های زیر با پشتیبانان این موسسه معتبر ارتباط برقرار کنید.
 

خرید مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی


نحوه ی سفارش مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی به موسسه تاپ مدرک

نحوه سفارش مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی به این صورت است که شما ابتدا باید مدارک زیر را برای کارشناسان خبره این موسسه ارسال کنید:
  • مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی که 4 سال از زمان صدور آن گذشته است.
  • فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت یا پایان خدمت
  • چند قطعه عکس پرسنلی 4*3
پس از اینکه مدارک ارسال کردید و تائید شدند. سفارش شما ثبت می گردد و شما باید دانشگاه صادر کننده مدرک را تعیین کنید و در صورت عجله داشتن باید در این مرحله اعلام کنید. حال کارشناسان هزینه مدرک کارشناسی شما را محاسبه می کنند و اعلام می نمایند که شما باید بخشی  از آن را باید در ابتدا پرداخت کنید. و مابقی هزینه ها را نیز در زمان دریافت مدرکتان باید واریز نمائید.
 

مدت زمان صدور مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی

شما اگر بخواهید این مدرک را از دانشگاه دریافت کنید باید 4 سال در این مقطع تحصیل کنید، در حالی که موسسه تاپ مدرک این را ظرف مدت چند ماه و کمتر آن را تحویل شما می دهد. شما با خرید این مدرک در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و در زمان کوتاهی می توانید به اهداف خود برسید.

دلایل اعتبار مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی خریداری شده از تاپ مدرک

موسسه تاپ مدرک مجوز دارد به همین دلیل مدارک کاملا قانونی ارائه می دهد که مورد تائید وزارت علوم است. بر روی مدرک شما شماره ثبت در این وزارت خانه وجود دارد به همین دلیل امکان استعلام آن وجود دارد. همچنین برایتان در دانشگاه پرونده فیزیکی تشکیل شده است که شما می توانید با مراجعه به دانشگاه آن را مشاهده کنید. از دیگر دلایل اعتبار مدرکتان می توان به مهر و هولگرام دانشگاه اشاره کرد که بر روی آن درج گردیده است.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی لیسانس علوم آزمایشگاهی

در حالت کلی رشته های که جزء شاخه علوم پزشکی هستند بازار کار بسیار مناسبی دارند و شما می توانید با دریافت این مدرک در مشاغل زیر مشغول به کار شوید:
  • آزمایشگاه های بالینی بیمارستان های دولتی و خصوصی
  • آزمایشگاه های مراکز بهداشتی
  • آزمایشگاه های تشخیص طبی خصوصی
  • کارخانجات تولید وسایل و مواد آزمایشگاهی
  • پزشکی قانونی
  • سازمان انتقال خون
همچنین شما با استفاده از این مدرک می توانید یک آزمایشگاه خصوصی تاسیس کنید که درآمد بسیار بالایی نیز دارد. برای ادامه تحصیل نیز می توانید از این مدرک استفاده کنید. در کنکور رشته های مانند ویروس شناسی، انگل شناسی، ژنتیک انسانی، فیزیک و غیره شرکت کنید.