خرید لیسانس مامایی


مامایی یکی از زیر شاخه های رشته پزشکی است که بسیاری از داوطلبان تجربی علاقه به دریافت آن دارند. ما در این مطلب قصد داریم در مورد نحوه خرید مدرک لیسانس مامایی برای شما عزیزان توضیحاتی ارائه دهیم. بسیاری از افراد به خاطر مشکلاتی که در گذشته داشته اند نتوانسته اند ادامه تحصیل دهند این افراد می توانند به صورت غیر حضوری از موسسات معتبر مانند تاپ مدرک، مدرک دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پزشکی و پیراپزشکی را خریداری کنند. این موسسه مدارکی کاملا معتبر ارائه می دهد که شما می توانید از آن برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر ، استخدام در ارگان های دولتی و خصوصی و مهاجرت به خارج از کشور استفاده کنید.
شما در این مقاله با نحوه سفارش مدرک و روند صدور آن آشنا می شوید و در ادامه برایتان توضیح می دهیم که قیمت این مدرک به چه صورتی محاسبه می شود.
 

خرید مدرک لیسانس مامایی از دانشگاه ازاد با استعلام

شما می توانید مدرک لیسانس مامایی دانشگاه آزاد را از موسسه تاپ مدرک خریداری کنید. نحوه صدور مدرک در این دانشگاه کاملا قانونی است و تمام مراحلی که برای صدور یک مدرک دانشگاهی معتبر لازم است توسط کارشناسان خبره و کارآزموده این موسسه انجام می شود. به این صورت که ابتدا اطلاعات شخصی شما برای این دانشگاه ارسال می گردد تا شماره دانشجویی منحصر بفرد برای شما صادر شود. حال با این شماره دانشجویی برایتان پرونده های فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می شود. در این پرونده ها ابتدا اطلاعات شخصی و سپس به ترتیب نمرات درس های که باید در این رشته بگذرانید به صورت قانونی وارد می شود تا معدل کل شما بدست آید. این معدل بر روی مدرک کارشناسی مامایی شما درج می گردد.
علاوه بر معدل، نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، مهر و هولگرام دانشگاه آزاد، امضاء رئیس این دانشگاه به همراه شماره ثبت در وزارت علوم بر روی آن درج می گردد. این مدرک تائیدیه وزارت علوم را دارد و امکان استعلام ان وجود دارد. به همین علت است که شما می توانید از آن در تمامی سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی استفاده کنید. این مدرک در خارج از کشور نیز معتبر است و شما برای دریافت ویزای کاری و تحصیلی می توانید از آن استفاده کنید.
 

بخوانید: " خرید مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی "


قیمت خرید مدرک لیسانس مامایی چگونه محاسبه می شود؟

رشته مامایی جزء رشته های محبوب بین داوطلبان کنکور تجربی است که قبولی در آن بسیار دشوار می باشد و در صورت قبولی نیز باید 4 سال در دانشگاه تحصیل کنید و کارآموزی بروید تا بتوانید آن را دریافت نمائید. حال که موسسه تاپ مدرک برای اینکه شما بتوانید به راحتی به اهداف خود برسید این مدرک را به صورت غیر حضوری و قیمت مناسب ارائه می دهد. قیمت این مدرک با توجه به مولفه های مختلف مانند زمان آماده سازی و دانشگاه صادر کننده مدرک بستگی دارد که شما می توانید از طریق تماس با پشتیبانان این موسسه قیمت دقیق آن را بدست آورید.

نحوه ی سفارش مدرک لیسانس مامایی به موسسه تاپ مدرک

نحوه سفارش مدرک لیسانس مامایی به این صورت است که شما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی خود را به همراه فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس پرسنلی را برای کارشناسان این موسسه ارسال می کنید. سپس دانشگاهی که می خواهید مدرکتان صادره از آن باشد را مشخص کنید. پس از طی این مراحل قیمت مدرک شما محاسبه می گردد و بخشی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. مابقی هزینه را نیز در زمان دریافت مدرکتان پرداخت نمائید. توجه نمائید چون مدرک کارشناسی مامایی شما کاملا قانونی صادر می شود باید از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی شما 4 سال گذشته باشد تا بتوانید این مدرک را سفارش دهید. 
 

خرید مدرک کارشناسی مامایی


مدت زمان صدور مدرک لیسانس مامایی

مدت زمان صدور مدرک کارشناسی مامایی تاپ مدرک حدود 2 ماه است که در صورت عجله داشتن می توانید این مدرک را در زمان کوتاه تری دریافت کنید. برای دریافت مدرک در زمان کوتاه تر باید هزینه بیشتری بپردازید. شما می توانید در زمان سفارش اعلام کنید که برای دریافت مدرک کارشناسی عجله دارید، تا کارشناسان این موسسه این مدرک را در عرض چند هفته به شما تحویل دهند.
 

دلایل اعتبار مدرک لیسانس مامایی خریداری شده از تاپ مدرک

یکی از دلایل اعتبار مدرک کارشناسی مامایی، پرونده فیزیکی است که برای شما در دانشگاه آزاد تشکیل شده است. این پرونده در بخش بایگانی دانشگاه آزاد می باشد و شما هر زمان که به دانشگاه مراجعه کنید می توانید آن را دریافت کنید. همچنین بر روی مدرک شما شماره ثبت وجود دارد. برای استعلام مدرکتان از این شماره استفاده می شود. از دیگر دلایل اعتبار مدرکتان می توان به مهر و هولگرام دانشگاه و امضاء رئیس دانشگاه اشاره کرد. به خاطر همین ویژگی هاست که شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی از مدرک تحصیلی خود برای استخدام یا ادامه تحصیل استفاده کنید.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی لیسانس مامایی

شما با خرید مدرک لیسانس معتبر و قانونی مامایی از تاپ مدرک می توانید برای خود مطب تاسیس کنید و یا در بیمارستان ها مشغول به کار شوید. امکان اشتغال در کلینیک های درمانی و درمانگاه ها نیز وجود دارد. همچنین می توانید با استفاده از این مدرک در مقطع ارشد مامایی ادامه تحصیل دهید یا با ارائه آن به سفارت خانه کشورهای اروپایی و آسیایی ویزای کاری و تحصیلی دریافت کنید. چون این رشته در خارج از کشور بازار بسیار مناسبی دارد و نرخ بیکاری فارغ التحصیلان آن بسیار پایین است.