خرید مدرک لیسانس مدیریت هتلداری


رشته مدیریت هتلداری یکی از رشته های است که در چند سال گذشته به خاطر  رونق گردشگری در ایران بسیار محبوب شده است. اگر شما هم روابط عمومی بالایی دارید و می توانید به انگلیسی به راحتی صحبت کنید. و در زمینه دکوراسیون و ایران شناسی اطلاعات خوبی دارید. ولی زمان کافی برای تحصیل در رشته هتلداری ندارید ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. توصیه ما خرید مدرک لیسانس مدیریت هتلداری است. شما می توانید این مدرک را به صورت غیر حضوری از موسسات مختلفی که در این زمینه فعال هستند خریداری کنید. البته اکثر این موسسات فعالیت آنها قانونی نیست و فقط چند موسسه است که به صورت قانونی فعالیت می کند. یکی از این موسسات تاپ مدرک است.
این موسسه فعالیت خود را از ده سال پیش با فروش مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی آغاز کرد. و مجوزهای لازم برای صدور مدارک قانونی و معتبر که امکان استعلام آن وجود دارد را از وزارت اموزش و پروش، علوم و وزارت بهداشت و درمان گرفت. شما می توانید به راحتی و فقط با یک تماس مدرک مورد نیاز خود را سفارش دهید. 

خرید مدرک لیسانس مدیریت هتلداری از دانشگاه ازاد با استعلام

موسسه تاپ مدرک، مدرک کارشناسی مدیریت هتلداری دانشگاه آزاد و دانشگاه غیر انتفاعی  با استعلام را ارائه می دهد. شما برای دریافت مدرک هتلداری دانشگاه آزاد نیاز نیست 133 واحد درس عملی و تئوری این رشته را در دانشگاه بگذرانید. در حالی که نمرات این دروس در پرونده فیزیکی و الکترونیکی شما در این دانشگاه ثبت شده است. در این پرونده ها سوابق تحصیلی شما و اطلاعات شخصی نیز وارد می شود. و پس از این که تمام نمرات درج گردید، معدلتان محاسبه می شود. این معدل به همراه اطلاعات شناسایی، مهر، هولگرام و امضاء رئیس دانشگاه بر روی مدرک کارشناسی‌تان ثبت می گردد. 
 

خرید مدرک لیسانس مدیریت هتلداری دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

شما همچنین می توانید مدرک لیسانس مدیریت هتلداری را از تاپ مدرک خریداری کنید. این مدرک نیز تمام مشخصه های مدرک لیسانس مدیریت هتلداری دانشگاه ازاد را دارد. روند صدور مدرک نیز مانند مدرک دانشگاه آزاد است. یعنی ابتدا اطلاعات شناسایی و سوابق تحصیلی شما در سیستم این دانشگاه ثبت می شود تا شماره دانشجویی صادر گردد. سپس برایتان پرونده فیزیکی تشکیل می شود. در این پرونده تمام اطلاعات لازمه وارد می شود تا مدرک کارشناسی قانونی شما صادر شود. پس از طی این روند اطلاعات برای وزارت علوم ارسال می شود تا تائیدیه این وزارت خانه را دریافت کند.  در مرحله اخر نیز مدرک کارشناسی مدیریت هتلداری شما که امکان استعلام آن وجود دارد صادر می شود.

قیمت خرید مدرک  لیسانس هتلداری چگونه محاسبه می شود؟

شما برای دریافت مدرک لیسانس هتلداری از دانشگاه آزاد اسلامی یا دانشگاه غیر انتفاعی باید شهریه بپردازید چون این دو دانشگاه خصوصی هستند. بنابراین شما علاوه بر اینکه باید 4 سال از عمر خود را صرف دریافت این مدرک کنید هزینه ای نیز برای تحصیل می پردازید. ولی شما با خرید مدرک کارشناسی هتلداری از تاپ مدرک نیاز نیست حتی در یک کلاس درس شرکت کنید. و فقط با ارائه چند مدرک می توانید این مدرک را دریافت نمائید. قیمت آن نیز بسیار مناسب است چون هدف این موسسه این است که برای تمام کسانی که به خاطر مشکلات نتواسته اند ادامه تحصیل دهند مدرک معتبر و قانونی ارائه دهد. تا دیگر هیچ شخصی در ایران به خاطر نداشتن مدرک دانشگاهی فرصت های خود را از دست ندهد.
شما برای دریافت قیمت مدرک کارشناسی هتلداری باید با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید. چون قیمت این مدرک با توجه به زمان آماده سازی و دانشگاه صادر کننده مدرک متفاوت است.
 

خرید مدرک هتلداری


نحوه ی سفارش مدرک لیسانس هتلداری به موسسه تاپ مدرک

شما برای سفارش مدرک لیسانس هتلداری باید حتما مدرک پیش دانشگاه انسانی داشته باشید که از زمان صدور آن حداقل 4 سال گذشته باشد. چون بر روی مدرک شما مدت زمان تحصیل در این رشته درج می گردد و حداقل زمان تحصیل نیز 4 سال است. همچنین باید فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت خود را نیز ارائه دهید. پس از ارائه این مدارک باید دانشگاه صادر کننده مدرک خود را نیز مشخص کنید تا هزینه خرید مدرک محاسبه گردد. پس از طی این روند باید بخشی از هزینه خرید مدرک کارشناسی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. مابقی مبلغ را نیز در زمان دریافت مدرک و اطمینان از اعتبار آن پرداخت نمائید. شما می توانید به همین راحتی بدون شرکت حتی در یک کلاس و آزمون مدرک مدیریت هتلداری را سفارش دهید. بدون اینکه هیچ گونه نگرانی از اعتبار آن داشته باشید. 
 

مدت زمان صدور مدرک لیسانس هتلداری

در حالت کلی مدت زمان صدور مدرک کارشناسی هتلداری توسط تاپ مدرک دو ماه است. ولی اگر شما عجله داشته باشید با پرداخت مبلغ بیشتری می توانید این مدرک را ظرف مدت دو هفته و حتی کمتر دریافت نمائید. فقط باید در زمان سفارش مدرک اعلام کنید که نیاز فوری به دریافت مدرک کارشناسی دارید.

دلایل اعتبار مدرک لیسانس هتلداری خریداری شده از تاپ مدرک

شما می توانید با خیالی راحت از مدرک لیسانس هتلداری در داخل ایران و خارج از ایران استفاده کنید. چون این مدرک به صورت کاملا قانونی توسط تاپ مدرک صادر شده است و امکان استعلام آن از وزارت علوم وجود دارد. علت اعتبار این مدرک نیز شماره ثبتی است که بر روی آن درج گردیده است و نشان می دهد که این مدرک مورد تائید وزارت علوم است. همچنین برای شما در دانشگاه پرونده فیزیکی تشکیل شده است که در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود. شما هر زمانی به دانشگاه مراجعه کنید می توانید آن را دریافت نمائید.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی لیسانس هتلداری

شما با استفاده از این مدرک می توانید در هتل ها، کافه ها، رستوران ها و کلی مراکز گردشگری مشغول به کار شوید. همچنین اگر علاقه به مهاجرت دارید می توانید با دریافت ویزای کاری به یکی از کشورهای عربی یا ترکیه مهاجرت نمائید. چون در چند سال گذشته بازار گردشگری این کشورها بسیار رونق گرفته است. اگر به تحصیلات تکمیلی علاقمند هستید امکان شرکت در کنکور ارشد نیز وجود دارد و شما می توانید در دانشگاه های دولتی و خصوصی ادامه تحصیل دهید.