خرید مدرک لیسانس عکاسی


عکاسی یکی از هنرهای مورد علاقه بسیاری از افراد است. و بسیاری از افراد علاقمند هستند که در این زمینه فعالیت کنند. ولی در کشور ما بدون داشتن مدرک دانشگاهی معمولا نمی توان در زمینه ای کاری که به آن علاقه دارید و مهارت انجام را نیز دارید فعالیت کنید. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید ما به شما خرید مدرک لیسانس عکاسی از یک موسسه معتبر را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با خرید این مدرک به راحتی در هر سازمان دولتی و خصوصی که دوست دارید مشغول به کار شوید. و یا اگر علاقمند به مهاجرت هستید ویزای کاری کشور مورد نظر خود را دریافت کنید.
همچنین اگر علاقمند به ادامه تحصیل هستید، می توانید با استفاده از این مدرک در دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ثبت نام کنید و مدرک ارشدتان دریافت نمائید. ما در این مقاله برای شما توضیح می دهیم که چگونه این مدرک را سفارش دهید و هزینه آن به چه صورتی محاسبه می گردد.

خرید مدرک لیسانس عکاسی از دانشگاه ازاد با استعلام

شما می توانید مدرک کارشناسی عکاسی را از تاپ مدرک که یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک تحصیلی است خریداری کنید. این موسسه بیش از یک دهه است که در این زمینه فعالیت می کند. مدارکی که توسط این موسسه ارائه می شود کاملا معتبر و قانونی است و امکان استعلام آن وجود دارد. شما می توانید مدرک کارشناسی عکاسی دانشگاه آزاد با امکان استعلام را از این موسسه خریداری کنید. این مدرک تمام ویژگی های یک مدرک اصل که شامل مهر و هولگرام دانشگاه، پرونده فیزیکی، پرونده الکترونیکی، شماره ثبت در وزارت علوم و امضاء رئیس دانشگاه می باشد را دارا است.
 

خرید مدرک لیسانس عکاسی دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

همانطور که در قسمت قبل توضیح دادیم موسسه تاپ مدرک، مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی و غیر انتفاعی را ارائه می دهد. روند صدور مدرک کارشناسی در هر دو این دانشگاه ها قانونی است و شما برای دریافت آنها نیاز نیست که در کنکور یا ازمونی شرکت نمائید. چون پس از اینکه شما مدارک مورد نیاز را برای کارشناسان تاپ مدرک ارسال می کنید، این موسسه این مدارک را برای بخش اداری دانشگاه ارسال می نمائید. در بخش اداری دانشگاه برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می شود. در این پرونده ها ریز نمرات رشته عکاسی به همراه اطلاعات شخصی شما وارد می گردد. پس از طی این روند مدرک کارشناسی عکاسی شما صادر می گردد.
بر روی این مدرک نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، امضاء رئیس دانشگاه، معدل، مدت زمان تحصیل، مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد. این مدرک مورد تائید وزارت علوم می باشد و شما می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.
 

قیمت خرید مدرک لیسانس عکاسی  چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک کارشناسی معتبر عکاسی از تاپ مدرک با توجه به چند مولفه مختلف محاسبه می شود. یکی از این مولفه های دانشگاه صادر کننده مدرک است. و مولفه دیگر زمان آماده سازی مدرک می باشد. یعنی اگر مدرکتان در زمان کوتاه تری آماده شود شما باید مبلغ بیشتری بپردازید. به همین شما برای دریافت قیمت دقیق این مدرک معتبر و تضمینی باید با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید. برای تماس می توانید از شماره های تلفن پایین صفحه استفاده کنید. این کارشناسان با توجه به ویژگی های مورد درخواست شما قیمت مدرک کارشناسی عکاسی را محاسبه می کنند.

خرید مدرک کارشناسی عکاسی


نحوه ی سفارش مدرک لیسانس عکاسی به موسسه تاپ مدرک

نحوه ی سفارش مدرک کارشناسی عکاسی به این صورت است که شما باید ابتدا مدارک مورد نیاز که شامل مدارک تحصیلی می شود را برای تاپ مدرک ارسال کنید. مدرک تحصیلی شامل دیپلم تمامی رشته های تحصیلی و مدرک پیش دانشگاهی ریاضی، تجربی و انسانی می شود. باید از زمان صدور مدرکتان نیز حداقل 4 سال گذشته باشد چون مدت زمان تحصیل در این رشته که بر روی مدرک کارشناسی شما درج می گردد 4 سال است. مدارک شناسایی خود را که شامل فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت می شود را نیز باید ارسال کنید. پس از ارسال این مدارک باید دانشگاه مورد نظر خود را تعیین نمائید. همچنین اگر عجله ای برای دریافت مدرک خود دارید اعلام کنید. پس از طی این روند هزینه سفارش مدرکتان محاسبه می گردد که باید بخشی را همزمان با سفارش واریز کنید. و مابقی مبلغ را نیز در زمان دریافت مدرک و اطمینان از معتبر بودن آن واریز نمائید.
 

مدت زمان صدور مدرک لیسانس عکاسی

مدت زمان صدور مدرک لیسانس عکاسی توسط تاپ مدرک به طور معمول دو ماه است. که در صورت عجله داشتن این مدرک در مدت زمان بسیار کوتاه تری به شما تحویل داده می شود. شما با خرید این مدرک می توانید هم در زمان و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید.

دلایل اعتبار مدرک لیسانس عکاسی خریداری شده از تاپ مدرک

مدرکی که توسط تاپ مدرک ارائه می شود تضمین شده است. چون این موسسه با استفاده از نیروی کار خبره و با تجربه خود و روابط قوی و گسترده ای که با افراد حقیقی و حقوقی دارد مدرکی معتبر ارائه می دهد. این موسسه مجوز فعالیت خود را از وزارت علوم دریافت کرده است. و اطلاعات مدرک کارشناسی عکاسی شما در این وزارت خانه ثبت گردید. همچنین برایتان در دانشگاه پرونده فیزیکی تشکیل شده است که شما اگر به دانشگاه مراجعه کنید می توانید آن را دریافت نمائید. دیگر نشان اعتبار مدرکتان مهر و هولگرام دانشگاه است که بر روی آن درج گردیده است.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی لیسانس عکاسی

چون این مدرک معتبر و قانونی است شما می توانید از ان در ادارات دولتی و خصوصی استفاده کنید. شما با استفاده از این مدرک می توانید در صدا و سیما، وزارت ارشاد، مراکز چاپ و نشر، روزنامه ها و شرکت های ساختمانی و طراحی داخلی و لباس مشغول به کار شوید. همچنین در آتلیه های عکاسی نیز می توانید مشغول به کار شوید. اگر مهارت کافی در عکاسی و فتوشاپ داشته باشید، بازار کار این رشته بسیار مناسب است و درآمد آن نیز بسیار خوب است.