خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی


در این مقاله قصد داریم نحوه خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی را برای شما به صورت مفصل توضیح دهیم. اگر شما نیز به این رشته علاقمند هستید و دوره های آموزشی آن را در کلاس فنی و حرفه ای گذرانده اید. اما به خاطر نداشتن مدرک دانشگاهی در موسسات دولتی و خصوصی استخدام نمی شوید می توانید این مدرک را خریداری کنید. مدرکی که شما خریداری می کنید کاملا معتبر و قانونی است و تمام ویژگی های یک مدرک معتبر را دارد. هزینه ای که برای خرید مدرک نیز می پردازید بسیار مناسب می باشد. اگر قصد خرید مدرک تحصیلی دارید بهتر این مقاله را تا انتها بخوانید چون تمام اطلاعات لازم در مورد نحوه سفارش این مدرک را توضیح داده ایم. 

موسسه فروش مدرک لیسانس طراحی صنعتی

شما باید مدرک کارشناسی طراحی صنعتی را از یک موسسه معتبر خریداری کنید تا بتوانید از آن در ادارات دولتی و خصوصی استفاده کنید. یکی از این موسسات تاپ مدرک است که دارای سابقه طولانی در زمینه فروش مدارک دانشگاهی می باشد. این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده خود با افراد و گروه های مختلف مدارکی کاملا معتبر و تضمینی ارائه می دهد که امکان استعلام آن از وزارت علوم وجود دارد. شما برای خرید مدرک از این موسسه نیاز نیست در کلاس درس شرکت کنید یا  حتی امتحان یا آزمونی بدهید. شما فقط با ارائه مدارک تحصیلی خود می توانید به راحتی این مدرک را از این موسسه خریداری کنید و از تمام مزایای آن استفاده نمائید. این مدرک تضمین شده است و شما می توانید بدون نگرانی از آن استفاده نمائید.
 

خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد  و غیر انتفاعی 

تاپ مدرک، مدرک کارشناسی طراحی صنعتی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی که دو دانشگاه خصوصی است را ارائه می دهد. مدارکی که توسط این دو دانشگاه صادر می شود تائیدیه وزارت علوم را دارد. نحوه صدور مدرک نیز به این صورت است که ابتدا تمام سوابق تحصیلی و اطلاعات شناسایی داوطلب برای بخش اداری دانشگاه ارسال می شود. تا برای داوطلب شماره دانشجویی صادر گردد و پرونده ای نیز در سیستم دانشگاه تشکیل شود. پس از تشکیل پرونده الکترونیکی یک پرونده فیزیکی نیز تشکیل می شود. در این پرونده فیزیکی مدارک تحصیلی و شناسایی دانشجو قرار داده می شود. در پرونده الکترونیکی نیز نمرات و اطلاعات شخصی دانشجو وجود دارد.
پس از طی این روند مدرک کارشناسی صادر می شود. بر روی این مدرک نام، نام خانوادگی، شماره ملی، نام پدر، معدل، مدت زمان تحصیل، مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد. همچنین شماره ثبت در وزارت علوم نیز باید بر روی آن ثبت گردد.  این مدرک کاملا معتبر می باشد. چون پرونده فیزیکی دارد و هر زمان که شما به دانشگاه مراجعه کنید می توانید پرونده خود را دریافت نمائید. همچنین به خاطر همین شماره ثبت که بر روی مدرکتان درج گردیده است امکان استعلام آن وجود دارد.
 

خرید مدرک کارشناسی طراحی صنعتی


قیمت خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی

طراحی صنعتی دارای گرایش های مختلفی مانند گرایش طراحی محصول، دکوراسیون، محیطی، خودور، بسته بندی، اصلاحی، الگوی طراحی برای آینده و الگوهای طبیعی است. هر یک از این گرایش های قیمت مختص به خود را دارد. همچنین اگر برای دریافت مدرک عجله داشته باشید می توانید با پرداخت هزینه بیشتر این مدرک را خریداری کنید. قیمت مدارک دانشگاه آزاد با  قیمت مدرک غیر انتفاعی نیز متفاوت است. شما برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی طراحی صنعتی می توانید با کارشناسان موسسه تاپ مدرک تماس بگیرید.
 

انواع کاربرد های خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی

مدرک طراحی صنعتی را به دلایل مختلف افراد دریافت کنید. یکی از دلایل خرید مدرک که مهمترین آن نیز می باشد استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی است. شما با استفاده از این مدرک می توانید در کارخانه های بخش طراحی فعالیت کنید. همچنین بسیار از فارغ التحصیلان رشته طراحی صنعتی در بخش طلا و نقره جات مشغول به کار می شوند. همچنین شما با استفاده از این مدرک می توانید در مقاطع بالاتر مشغول به کار شوید. فقط کافی است در کنکور ارشد شرکت نمائید و در صورت پذیرش با استفاده از این مدرک در دانشگاه مورد نظر ثبت نام کنید. اگر قصد مهاجرت دارید امکان دریافت ویزا کاری و تحصیلی با استفاده از این مدرک ممکن است. فقط کافی است این مدرک را به سفارت خانه ها کشور مربوطه ارائه دهید.

مدارک لازم جهت خرید لیسانس طراحی صنعتی

شما با استفاده از مدرک دیپلم تمامی رشته های نظری، کار و دانش و فنی و حرفه ای می توانید این مدرک را خریداری کنید. فقط اگر دیپلم کار و دانش و فنی و حرفه ای دارید باید حتما مدرک پیش دانشگاهی یک از سه رشته تجربی، انسانی یا ریاضی را داشته باشید. از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی شما باید حداقل 4 سال گذشته باشد چون مدت زمان تحصیل در این مقطع حداقل 4 سال است. علاوه بر مدرک تحصیلی فوق شما باید فتوکپی شناسنامه،کارت ملی و کارت پایان خدمت خود را نیز برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید.
پس از اینکه این مدارک را ارسال کردید در مرحله بعد باید گرایش خود را از بین گرایش های طراحی محصول، دکوراسیون، محیطی، خودور، بسته بندی، اصلاحی، الگوی طراحی برای آینده و الگوهای طبیعی انتخاب نمائید. همچنین دانشگاه مورد نظر خود را نیز مشخص کنید. اگر برای دریافت مدرک نیز عجله داشتید اعلام کنید تا کارشناسان آن را در زمان کوتاهی که حداکثر دو هفته است به شما تحویل دهند. زمان صدور مدرک به صورت معمول دو ماه است. پس از طی این روند هزینه صدور مدرکتان محاسبه می شود که بخشی را باید به عنوان پیش پرداخت واریز نمائید. مابقی مبلغ را نیز در زمان دریافت مدرک و اطمینان از اصل بودن آن پرداخت نمائید. به همین راحتی بدون شرکت حتی در یک امتحان می توانید مدرک لیسانس طراحی صنعتی را به تاپ مدرم سفارش دهید. موسسه تاپ مدرک اعتبار مدرک خود را تضمین می کند.