خرید مدرک لیسانس مهندسی نفت


مهندسی نفت یکی از رشته های پرطرفدار بین داوطلبان رشته ریاضی می باشد که پذیرش در آن بسیار مشکل است. برای دریافت این مدرک از دانشگاه داوطلبان باید در طی مدت زمان 4 سال یا 8 ترم بیش از 140 واحد درسی را بگذرانند. ولی گاهی اوقات افراد زمان کافی برای تحصیل در این رشته را ندارند ولی به مدرک این رشته تحصیلی نیاز دارند. ما به این افراد خرید مدرک لیسانس مهندسی نفت را پیشنهاد می کنیم. داوطلبان می توانند این مدرک را از موسسات معتبر خریداری کنند و از مزایای آن استفاده کنند.
به عنوان مثال می توانند با استفاده از این مدرک در کنکور ارشد مهندسی نفت شرکت کنند و در صورت کسب رتبه مناسب می توانید به راحتی در دانشگاه با استفاده از این مدرک در کنکور ثبت نام کنید. همچنین اگر قصد مهاجرت دارید این رشته در کشورهای عربی بازار کار بسیار مناسبی دارد و شما می توانید این مدرک را به کنسولگری کشور مورد نظر خودتان ارائه دهید و ویزای کاری یا تحصیلی خود را دریافت کنید. اگر شما هم تصمیم به خرید این مدرک گرفتید و هنوز سوالاتی در مورد نحوه سفارش یا روند صدور این مدرک دارید با خواندن این مقاله به پاسخ تمام این سوالات می رسید. البته پیش از شروع مقاله قصد داریم یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک دانشگاهی را به شما معرفی کنیم. 

خرید مدرک لیسانس مهندسی نفت از دانشگاه ازاد با استعلام

مدرک لیسانس مهندسی نفت دانشگاه ازاد اسلامی را می توانید از تاپ مدرک که یک موسسه معتبر در این زمینه است خریداری کنید. این موسسه بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت می کند و مدارکی کاملا معتبر و قانونی را ارائه می دهد که در تمامی ارگان های دولتی و خصوصی پذیرفته می شود و امکان استعلام آن از وزارت علوم وجود دارد. مدرک کارشناسی مهندسی نفت دانشگاه ازاد که خریداری می کنید دارای مهر و هولگرام دانشگاه می باشد و رئیس دانشگاه و دانشکده مهندسی پایین مدرک را امضاء کرده اند. همچنین اطلاعات شخصی و تحصیلی شما در سیستم وزارت علوم ثبت گردیده است و تائیدیه این وزارت خانه را دریافت کرده است.

خرید مدرک لیسانس مهندسی نفت دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

شما همچنین می توانید مدرک مهندسی نفت صادره از دانشگاه غیر انتفاعی را نیز از تاپ مدرک خریداری کنید. این مدرک نیز کاملا معتبر است و روند صدور آن مانند صدور مدرک در دانشگاه آزاد است. یعنی ابتدا برایتان در دانشگاه پرونده تشکیل می شود و در این پرونده اطلاعات شخصی و تحصیلتان وارد می شود. این تشکیل پرونده به منزله ثبت نام شما در دانشگاه است. پس از اینکه پرونده تشکیل شد، اطلاعات شخصی شما در پرونده الکترونیکی نیز وارد می شود. پس از طی این مراحل نمرات دروس مقطع کارشناسی مهندسی نفت در این دو پرونده وارد می گردد تا معدلتان محاسبه گردد. پس از تعیین معدل مدرک کارشناسیتان صادر می شود. بر روی این مدرک اطلاعات شخصی، معدل، مهر و هولگرام دانشگاه و مدت زمان تحصیل شما درج می گردد.
 

قیمت خرید مدرک  لیسانس مهندسی نفت چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک کارشناسی مهندسی نفت تاپ مدرک با توجه به اینکه گرایش مدرک مهندسی نفت‌تان اکتشاف، حفاری، مخازن نفت و بهره برداری از منابع نفت باشد متفاوت است. شما برای خرید هر یک از این گرایش های باید مبلغ متفاوت بپردازید. همچنین قیمت مدرک دانشگاه ازاد اسلامی با قیمت مدرک دانشگاه غیر انتفاعی متفاوت است. شما برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی مهندسی نفت مورد نظر خود باید از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید. این کارشناسان به صورت کامل برایتان نحوه سفارش و خرید مدرکتان و قیمت آن را توضیح می دهند. نکته ای که وجود دارد این است که قیمت این مدرک در حالت کلی از هزینه ای که برای دریافت این مدرک باید بپردازید کمتر است.
 

خرید مدرک کارشناسی مهندسی نفت


نحوه ی سفارش مدرک لیسانس مهندسی نفت به موسسه تاپ مدرک

نحوه سفارش مدرک کارشناسی مهندسی نفت تضمینی به تاپ مدرک به این صورت است که شما باید ابتدا مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی خود را که از زمان صدور آن حداقل 4 سال گذشته است را به همراه فتوکپی مدارک شخصی برای تاپ مدرک ارسال کنید تا صحت آنها بررسی و تائید شود. سپس در مرحله بعد باید دانشگاه مورد نظر خودتان و گرایش مهندسی نفت را از بین گرایش های که شامل اکتشاف، حفاری، مخازن نفت و بهره برداری از منابع نفت می باشد انتخاب کنید. پس از طی این روند قیمت مدرکتان محاسبه می شود. که باید در زمان سفارش یک قسط آن را پرداخت نمائید تا سفارش شما ثبت گردد. و قسط دوم را نیز پس از اطمینان از اصل بودن مدرکتان و دریافت استعلام آن واریز می کنید.

مدت زمان صدور مدرک لیسانس مهندسی نفت

مدت زمان صدور مدرک کارشناسی مهندسی نفت توسط موسسه تاپ مدرک دو ماه است که در صورتی که برای دریافت آن به دلایلی عجله داشته باشید با پرداخت مبلغ بیشتر می توانید در زمان کوتاه تری آن را از تاپ مدرک دریافت کنید.
 

دلایل اعتبار مدرک لیسانس مهندسی نفت خریداری شده از تاپ مدرک

یکی از دغدغه های داوطلبانی که این مدرک را خریداری می کنند این است که آیا این مدرک معتبر است و امکان استفاده از آن در ادارات مختلف وجود دارد. باید در جواب این نگرانی شما بگوییم که این مدرک کاملا معتبر است چون موسسه تاپ مدرک دارای مجوز رسمی از وزارت علوم است و شما می توانید با خیالی آسوده از آن در هر کجا که می خواهید استفاده کنید. یکی از مهمترین دلایل اعتبار این مدرک پرونده فیزیکی است که برایتان در دانشگاه تشکیل شده است و در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود. شما هر زمانی که به دانشگاه مراجعه کنید می توانید این پرونده را رویت کنید.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی لیسانس مهندسی نفت

این رشته بازار کار بسیار مناسبی دارد چون ایران یک کشور نفت خیز است و به فارغ التحصیلان این رشته برای پیشرفت صنایع خود نیاز دارد. شما با استفاده از این مدرک می توانید در مراکز حفاری، پالایشگاه ها، سکوهای نفتی، وزارت نیرو و انرژی مشغول به کار شوید. این رشته جزء رشته های با درآمد بالا در ایران می باشد.