خرید مدرک لیسانس مهندسی شهرسازی


یکی از رشته های جالب که بازار کار خوبی در ایران دارد و بسیاری از داوطلبان رشته ریاضی به آن علاقمند هستند رشته مهندسی شهرسازی است. که برای قبولی در آن نیاز به رتبه بسیار خوبی است. اما چون تعداد داوطلبان کنکور ریاضی بسیار زیاد است کمی پذیرش در این رشته سخت می باشد. علاوه بر پذیرش، تحصیل در این رشته نیز مشکل است. چون شما برای دریافت این مدرک از دانشگاه باید 140 واحد درس عملی و تئوری را در طی 4 سال طی کنید و دروس عملی آن بسیار دشوار است. در حالی که بسیاری از افراد در این رشته دارای مهارت هستند اما به خاطر نداشتن زمان کافی نمی توانند در آن تحصیل کنند. پیشنهاد ما به این افراد خرید مدرک مهندسی شهرسازی است.
برای خرید مدرک کارشناسی شما نیاز نیست در هیچ آزمون یا امتحانی شرکت کنید و فقط با ارائه یک سری مدارک می توانید این مدرک را دریافت نمائید. اگر شما هم علاقمند به خرید این مدرک هستید ما در این مقاله هر آنچه که نیاز است تا شما در مورد خرید این مدرک بدانید را توضیح می دهیم.  به شما می گوئیم که چگونه این مدرک را سفارش دهید و برای سفارش آن به چه مدرکی نیاز دارید. همچنین نحوه  تعیین قیمت و روند صدور مدرک را به صورت کامل توضیح می دهیم. 

موسسه فروش مدرک لیسانس مهندسی شهرسازی

در ایران چندین موسسه برای فروش مدرک شهرسازی وجود دارد. یکی از این موسسات تاپ مدرک است. این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم و مدارکی معتبر که تائیدیه وزارت علوم را دارد ارائه می دهد. شما می توانید از این مدارک برای استخدام در ارگان های دولتی و خصوصی استفاده کنید. چون این موسسه با استفاده از نیروی کار خبره و روابط قوی و گسترده خود مدرکی کاملا معتبر به شما ارائه می دهد. این مدارک تمام ویژگی های یک مدرک معتبر را دارد و به صورت کاملا قانونی صادر شده است. موسسه تاپ مدرک اعتبار این مدرک را تضمین می کند. یعنی شما پس از اینکه استعلام مدرک خودتان را از وزارت علوم دریافت کردید باید قسط دوم مربوط به خرید مدرکتان پرداخت کنید. که این نشان از معتبر و قانونی بودن موسسه تاپ مدرک دارد.

خرید مدرک لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه آزاد  و غیر انتفاعی 

موسسه تاپ مدرک، مدرک کارشناسی مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را ارائه می دهد. مدرک هر دو این دانشگاه ها معتبر می باشد و به صورت قانونی توسط بخش اداری دانشگاه صادر می شود. نحوه صدور مدرک نیز به این صورت است که شما ابتدا باید مدارک تحصیلی و شناسایی داوطلب برای بخش اداری دانشگاه ارسال می شود. با توجه به این مدارک برای داوطلب پرونده فیزیکی تشکیل می شود. و سپس این اطلاعات در سیستم دانشگاه ثبت می گردد تا پرونده الکترونیکی نیز در سیستم یکپارچه دانشگاه برای فرد تشکیل شود.
پس از طی اینکه پرونده فیزیکی و الکترونیکی برایتان تشکیل شد؛ زمان آن می رسد که نمرات رشته شهرسازی در این دو پرونده درج گردد. با درج این نمرات، معدل کارشناسی محاسبه می شود. در مرحله اخر نیز مدرک کارشناسی شهرسازی به صورت قانونی صادر می شود. بر روی این پرونده اطلاعات شخصی، معدل، شماره دانشجویی، مدت زمان تحصیل، مهر و هولگرام دانشگاه به همراه شماره ثبت در وزارت علوم ثبت می گردد. این شماره ثبت نشان می دهد که مدرکتان مورد تائید وزارت علوم است و شما می توانید با خیالی آسوده از مزایای آن استفاده کنید.
 

قیمت خرید مدرک لیسانس مهندسی شهرسازی

قیمت خرید مدرک لیسانس  معتبر و تضمینی از موسسه تاپ مدرک به موارد مختلفی بستگی دارد. یکی از موارد تاثیرگذار در قیمت مدرک کارشناسی دانشگاه صادر کننده مدرک است. قیمت مدرک دانشگاه آزاد با قیمت مدرک دانشگاه غیرانتفاعی فرق می کند. دیگر مولفه تاثیرگذار در قیمت زمان آماده سازی مدرک است. یعنی اگر مدرکتان در مدت زمان کوتاهی آماده شود باید مبلغ بیشتری بپردازید. مدرک کارشناسی به طور معمول ظرف مدت 2 ماه صادر می شود. اما برخی از افراد به خاطر شرایط کاری و تحصیلی خود نیاز فوری به این مدرک دارند که با پرداخت مبلغ بیشتری آن را ظرف مدت دو هفته دریافت می کنند. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی مهندسی شهرسازی باید با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید.
 

خرید مدرک لیسانس مهندسی شهرسازی


انواع کاربرد های خرید مدرک لیسانس مهندسی شهرسازی

رشته شهرسازی در کارشناسی ارشد دارای سه گرایش طراحی شهری، برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری است که شما با شرکت در کنکور شهرسازی می توانید در این گرایش ها ادامه تحصیل دهید. همچنین در کنکور رشته معماری و عمران نیز می توانید شرکت کنید. چون مدرک کارشناسی که شما از تاپ مدرک دریافت می کنید مورد تائید وزارت علوم است و امکان ثبت نام در دانشگاه با استفاده از این مدرک وجود دارد. همچنین شما با استفاده از این مدرک می توانید به خارج از کشور مهاجرت کنید. در خارج از کشور این رشته هم بازار کار خوبی دارد و هم امکان ادامه تحصیل در این رشته وجود دارد.

مدارک لازم جهت خرید لیسانس مهندسی شهرسازی

رشته مهندسی شهرسازی زیر مجموعه رشته ریاضی است. و شما برای خرید آن باید حتما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رشته ریاضی را داشته باشید. همچنین برای سفارش این مدرک باید فتوکپی مدارک شناسایی خود را نیز برای موسسه تاپ مدرک ارسال کنید. شما با ارائه این مدارک بدون اینکه حتی در یک کلاس درس شرکت کنید می توانید این مدرک را به صورت غیر حضوری سفارش دهید. البته در زمان سفارش باید مبلغی را نیز به عنوان پیش پرداخت واریز نمائید.
 

آینده شغلی رشته ی لیسانس مهندسی شهرسازی

رشته شهرسازی چون ترکیبی از رشته عمران و معماری می باشد بازار کار بسیار مناسبی هم در داخل ایران و خارج از ایران دارد. شما با استفاده از این مدرک می توانید در شهرداری، وزارت مسکن، وزارت راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، کارشناسی دادگستری، دفاتر مهندسی مشاور شهرسازی و سایر ارگان های مرتبط با اجرای برنامه های شهری مشغول به کار شوید. همچنین اگر به تدریس علاقمند هستید می توانید به عنوان معلم در آموزش و پرورش مشغول به کار شوید. در آزمون های وزارت کار که هر سال برگزار می شود نیز می توانید شرکت کنید.