خرید مدرک دکتری دامپزشکی


دکتری دامپزشکی یکی از رشته های دکتری حرفه ای است که افراد برای دریافت مدرک آن باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی داشته باشند و در کنکور این رشته شرکت کنند. مدت زمان تحصیل در این رشته 6 سال می باشد که در این مدت زمان باید دروس تئوری و عملی مختلفی را بگذرانید و یکی از رشته های پرطرفدار بین داوطلبان رشته تجربی می باشد. به همین دلیل قبولی در آن بسیار مشکل است. اگر شما به این رشته علاقمند هستید می توانید مدرک آن را خریداری کنید. یکی از بهترین راه ها برای صرفه جویی در زمان خرید مدرک دکتری دامپزشکی از موسسات معتبری است که در این زمینه فعالیت می کنند. ما در این مقاله قصد داریم به شما نحوه خرید مدرک و روند صدور آن توسط موسسات معتبر فروش مدرک را به صورت مفصل و کامل توضیح دهیم. و بگوییم قیمت این مدارک چگونه محاسبه می شود.

موسسه فروش مدرک دکتری دامپزشکی

پیش از اینکه نحوه سفارش و روند صدور مدرک را توضیح دهیم باید در قدم اول یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک دانشگاهی را به شما معرفی کنیم. یکی از بهترین موسسات در این زمینه تاپ مدرک می باشد. این موسسه بیش از یک دهه است که در این زمینه فعالیت می کند. و با استفاده از نیروی کار خبره و رابطه قوی و گسترده خود با افراد و نهادهای دولتی و خصوصی مدارکی کاملا معتبر و تضمینی که امکان استعلام آن وجود دارد و در تمامی ارگان های دولتی و خصوصی می توان از استفاده کرد ارائه می دهد. مدارکی که این موسسه ارائه می دهد تائیدیه وزارت علوم را دارد.
 

خرید مدرک دکتری دامپزشکی از دانشگاه آزاد  

موسسه تاپ مدرک، مدرک دکتری دامپزشکی دانشگاه آزاد را به صورت کاملا قانونی ارائه می دهد. این مدرک توسط بخش اداری دانشگاه صادر می شود و موسسه دکتر مدرک فقط نقش واسطه را دارد. روند صدور مدرک نیز به این صورت که ابتدا برایتان در این دانشگاه پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می شود. در این پرونده های تمام اطلاعات شناسایی و سوابق تحصیلی شما وارد می شود. همچنین نمرات شما نیز در این پرونده ها درج می گردد و معدلتان نیز بر اساس همین نمرات محاسبه می شود. پس از تعیین معدل، مدرک دکتری دامپزشکی شما که شامل مهر و هولگرام دانشگاه آزاد و شماره ثبت در وزارت علوم می باشد صادر می شود. این مدارک تائیدیه وزارت علوم را دارند.
 

خرید مدرک دکتری دامپزشکی


قیمت خرید مدرک دکتری دامپزشکی

تحصیل در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بسیار پرهزینه است. چون این رشته دروس عملی بسیار زیادی دارد که شهریه آن بسیار بالا می باشد. همچنین شما برای دریافت این مدرک باید 6 سال از عمر خود را صرف کنید. در حالی که با پرداخت مبلغ بسیار مناسبی می توانید این مدرک را از تاپ مدرک خریداری کنید. قیمت مدرک دکتری دامپزشکی که از تاپ مدرک خریداری می کنید بسیار مناسب است چون هدف این موسسه ارائه مدارک تحصیلی معتبر به تمام افراد جامعه می باشد.
 

انواع کاربرد های خرید مدرک دکتری دامپزشکی

مهمترین کاربرد مدرک دکترا دامپزشکی اشتغال است. فارغ التحصیلان این رشته می توانند برای خود داروخانه یا مطب دامپزشکی تاسیس کنند. همچنین در کلینیک های درمانی نیز فارغ التحصیلان این رشته را استخدام می کنند ولی میزان درآمد در بخش خصوصی بیشتر است. همچنین شما با استفاده از این مدرک می توانید در رشته های دکتری انگل شناسی پزشکی، فیزیولوژی، بیولوژی تولید مثل، بیوشیمی بالینی، علوم تشریحی، علوم تغذیه، علوم اعصاب، مهندسی بافت، دکتری اقتصاد و مدیریت دارو ادامه تحصیل دهید. این رشته بازار کار مناسبی نیز در کشورهای اروپایی دارد که شما با دریافت ویزای کاری و تحصیلی می توانید در این کشورها مشغول به کار شوید.
 

مدارک لازم جهت خرید دکتری دامپزشکی

برای خرید مدرک دکترا دامپزشکی شما باید حتما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی داشته باشید و چون مدت زمان تحصیل در این رشته 6 سال است و این مدت بر روی مدرکتان درج می گردد. باید حتما از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی تجربی شما حداقل 6سال گذشته باشد. از دیگر مدارک مورد نیاز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • فتوکپی شناسنامه
  • فتوکپی کارت ملی
  • آقایان باید فتوکپی کارت ملی یا کارت پایان خدمت خود را نیز ارسال کنند.
 

چگونه اعتبار مدرک دکتری دامپرشکی تضمین می شود؟

اولین دلیلی که نشان می دهد مدرک دکتری دامپزشکی معتبر است اینکه موسسه تاپ مدرک دارای مجوز است. دلیل دوم برای اعتبار مدرک دامپزشکی مهر و هولگرام دانشگاه که بر روی آن درج گردیده است. همچنین شماره ثبت در وزارت علوم نیز بر روی آن ثبت شد. از دیگر دلایل اعتبار مدرک این است که برایتان در دانشگاه ازاد پرونده فیزیکی تشکیل می شود و این پرونده در بخش اداری دانشگاه نگهداری می شود. شما هر زمانی که به دانشگاه مراجعه کنید می توانید این پرونده را دریافت کنید.

نحوه سفارش مدرک دکتری دامپزشکی

نحوه سفارش مدرک دکتری دامپزشکی به این صورت است که شما باید ابتدا مدارک خود را برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید تا جزئیات مدارکتان بررسی شود. پس از ارسال مدارک و تائید آن ها، باید رشته مورد نظر خود را تعیین کنید و اگر برای دریافت مدرکتان عجله دارید به کارشناسان تاپ مدرک اعلام کنید. در این حالت شما باید مبلغ بیشتری برای خرید مدرک خود واریز نمائید. در حالت معمول در عرض 2 تا 3 ماه مدرکتان آماده می شود. که با پرداخت هزینه بیشتر می توانید آن را صرف مدت کوتاهی دریافت کنید. بخشی از این مبلغ را باید در زمان سفارش واریز کنید. شما برای دریافت این مدرک نیاز نیست به حضور در کلاس یا شرکت در امتحان یا آزمونی ندارید.