خرید مدرک فوق لیسانس معماری


مهندسی معماری هم یک رشته مهندسی است و هم یک رشته هنری که برای انجام آن نیاز به مهارت بالا است. بسیاری از افراد که به این رشته علاقمند هستند و مدرک کارشناسی آن را از طریق تحصیل دریافت می کنند، نمی توانند در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهند. اما بنا به دلایلی نیاز به مدرک کارشناسی ارشد دارند. ما به این افراد خرید مدرک فوق لیسانس معماری را پیشنهاد می کنیم. این افراد می توانند مدرک تحصیلی مورد نظر خود را از موسسات معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند و مدارکی قانونی و معتبر ارائه می دهند خریداری کنند.
یکی از معتبرترین موسسات در این زمینه دکتر مدرک است که دارای سابقه طولانی می باشد. و برای صدور مدرک از نیروی کار خبره و با تجربه استفاده می کند. ما در این مقاله برایتان توضیح می دهیم که چگونه این شرکت مدرک مورد نظر شما را صادر می کند و برای خرید این مدرک، چه مدارکی لازم است. همچنین مدت زمان صدور این مدرک را نیز برایتان توضیح می دهیم.

خرید مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه ازاد با استعلام

مدرک فوق لیسانس مهندسی معماری دانشگاه آزاد را می توانید از دکتر مدرک خریداری کنید. امکان استعلام این مدرک وجود دارد و شما می توانید با خیالی آسوده از این مدرک در هر نهاد دولتی و خصوصی استفاده کنید و هیچ نگرانی در مورد اصل بودن آن نداشته باشید.  چون این مدرک توسط بخش اداری دانشگاه صادر می شود و تمام مراحل قانونی برای صدور آن طی می شود. شما به راحتی می توانید از این مدرک برای تحصیل در مقطع دکترا استفاده کنید و  یا با استفاده از آن به هر کشوری که خواستید مهاجرت نمائید. این مدرک در تمامی کشورها مورد تائید است.
 

خرید مدرک فوق لیسانس معماری دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

شما همچنین می توانید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی معماری دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام را از دکتر مدرک خریداری کنید. روند صدور این مدرک کاملا قانونی می باشد به این صورت که برایتان در دانشگاه پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می دهند. در این پرونده ها اطلاعات شخصی و ریز نمرات رشته معماری وارد می شود. نیاز نیست شما در آزمون یا امتحانی شرکت کنید و  فقط با ارائه مدارکتان می توانید این مدرک دریافت نمائید. بر روی این مدرک مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد که این نشان می دهد مدرک تحصیلی شما مورد تائید بخش اداری دانشگاه می باشد.

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس معماری چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی معماری با توجه به چند ویژگی خاص محاسبه می‌شود یکی از این مولفه‌ها گرایش رشته معماری می باشد. رشته معماری دارای چهار  گرایش معماری پایدار، معماری فناوری، معماری مسکن و طراحی داخلی است. که قیمت هر یک از این گرایش ها با یکدیگر متفاوت است. دیگر مولفه تاثیرگذار در قیمت دانشگاه صادر کننده مدرک است. کارشناسان موسسه تاپ مدرک با توجه به این مولفه های قیمت مدرک را محاسبه می کنند. شما از طریق شماره های تلفنی پایین صفحه می توانید با این کارشناسان ارتباط برقرار کنید.
 

نحوه ی سفارش مدرک فوق لیسانس معماری به موسسه تاپ مدرک

برای سفارش مدرک فوق لیسانس معماری شما باید مدرک کارشناسی رشته معماری، شهرسازی یا عمران را داشته باشید که حداقل از زمان صدور آن 2 سال گذشته باشد. شما با ارائه این مدرک و مدارک شناسایی خود می توانید سفارش خود را ثبت کنید. در هنگام ثبت سفارش باید گرایش مورد نظر خود و دانشگاهی که می خواهید مدرکتان صادره از آن باشد را تعیین کنید. این دو مولفه جزء مولفه های تاثیرگذار در قیمت می باشند و کارشناسان با توجه به آن ها قیمت مدرکتان را محاسبه می کنند. بخشی از این هزینه را باید در زمان سفارش واریز کنید و مابقی هزینه را نیز در زمان دریافت مدرک و اطمینان از اعتبار آن پرداخت نمائید.
 

خرید مدرک فوق لیسانس معماری


مدت زمان صدور مدرک فوق لیسانس معماری

موسسه تاپ مدرک معمولا ظرف مدت 2 ماه مدرک تحصیلی شما را صادر می کند اما گاهی اوقات افراد بنا به دلایلی نیز فوری به مدرک فوق لیسانس مهندسی معماری خود دارند. این افراد با پرداخت مبلغ بیشتر می توانند این مدرک را ظرف مدت چند هفته دریافت کنند. در هر دو حالت برای صدو مدرکتان تمام مراحل قانونی طی می شود و مدرکی کاملا معتبر به شما ارائه داده می شود.

دلایل اعتبار مدرک فوق لیسانس معماری خریداری شده از تاپ مدرک

مدرکی که موسسه تاپ مدرک ارائه می دهد کاملا معتبر و قانونی می باشد چون بر روی آن مهر و هولگرام دانشگاه ثبت شده است و برای داوطلبان در دانشگاه پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل شده است. همچنین تمامی اطلاعات تحصیلی شما در سیستم وزارت علوم ثبت می گردد به همین علت امکان استعلام آن وجود دارد. از سوی دیگر پرونده فیزیکی تحصیلی شما در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود که هر زمان به دانشگاه مراجعه کنید می توانید آن را دریافت نمائید.
 

آینده شغلی و بازار کار رشته ی فوق لیسانس معماری

رشته معماری دارای بازار کار بسیار مناسبی در ایران است و درآمد آن نیز بسیار بالا می باشد. شما با استفاده از این مدرک می توانید در شرکت های ساختمانی خصوصی مشغول به کار شوید. همچنین در شهرداری، اداره راه و شهرسازی و فرمانداری می توانید مشغول به کار شوید. همچنین در مدارس به عنوان معلم و در دانشگاه به عنوان استادیار می توانید مشغول به کار شوید. در حالت کلی نرخ بیکاری این رشته نسبت به رشته های دیگر بسیار پایین است به خصوص اگر مهارت کافی نیز داشته باشید.