خرید مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر


یکی از رشته های که در چند سال گذشته به خاطر پیشرفت تکنولوژی بازار کار آن خوب شده است رشته مهندسی کامپیوتر می باشد. با وجود اینکه بسیاری از افراد در برنامه نویسی و مهارت های مربوطه به کامپیوتر را یاد دارند ولی به خاطر اینکه نتواسته اند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی کامل کنند یا اینکه زمان کافی برای تحصیل نداشته اند نمی توانند در شغل مورد علاقه خود استخدام شوند. ما به این افراد خرید مدرک لیسانس کامپیوتر از یک موسسه معتبر و قانونی را پیشنهاد می کنیم. با خرید مدرک تحصیلی شما می توانید هم در زمان و هم هزینه های خود صرفه جویی کنید. چون برای دریافت این مدرک از دانشگاه باید حداقل 4 سال از عمر خود را صرف تحصیل کنید. که ممکن است در این مدت زمان بسیاری از فرصت های کاری و تحصیلی خود را از دست دهید.
شما می توانید این مدرک را از موسسه تاپ مدرک که یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک دانشگاهی می باشد خریداری کنید. این موسسه بیش از ده سال است که در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می کند و مدارکی که ارائه می دهد کاملا قانونی می باشد و شما می توانید با خیالی آسوده از آن برای تحصیل در مقاطع بالاتر و یا مهاجرت استفاده کنید. ما در ادامه این مقاله روند صدور مدرک و چگونگی سفارش آن را توضیح می دهیم. همچنین می گوییم که چه مولفه های در قیمت مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر موثر می باشند.

 خرید مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ازاد با استعلام

موسسه تاپ مدرک مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد با امکان استعلام را ارائه می دهد. دانشگاه ازاد یکی از دانشگاه های خصوصی معتبر در ایران می باشد که مدارکی معتبر و قانونی ارائه می دهد. این مدرک مورد تائید وزارت علوم است به همین خاطر شما می توانید بدون نگرانی از آن در ارگان های دولتی و خصوصی مختلف استفاده کنید. این مدرک توسط بخش اداری دانشگاه صادر می شود و تمام مراحل آن زیر نظر مدیریت این دانشگاه است.

خرید مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

شما همچنین می توانید مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه غیر انتفاعی را نیز از موسسه تاپ مدرک خریداری کنید. روند صدور این مدرک در دانشگاه غیر انتفاعی به این صورت است که ابتدا مدارکتان برای تشکیل پرونده برای بخش اداری این دانشگاه ارسال می شود. در این بخش برای شما پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می گردد. در این پرونده ها اطلاعات شخصی شما به همراه ریز نمراتتان وارد می گردد. پس از طی این مراحل مدرک کارشناسی شما صادر می شود. بر روی این مدرک مهر و هولگرام دانشگاه به همراه اطلاعات شخصی، مدت زمان تحصیل، معدل و شماره ثبت در وزارت علوم وجود دارد.
 

قیمت خرید مدرک  لیسانس مهندسی کامپیوتر چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک کارشناسی کامپیوتر که از تاپ مدرک خریداری می کنید با توجه به مولفه های مختلفی محاسبه می شود. یکی از مولفه های تاثیرگذار در قیمت گرایش رشته مهندسی کامپیوتر است. رشته کامپیوتر دارای سه گرایش نرم افزار، سخت افزار و علوم کامپیوتری است. دیگر گرایش تاثیرگذار در قیمت دانشگاه صادر کننده مدرک است همچنین مدت زمان آماده سازی مدرک نیز در قیمت تاثیرگذار می باشد. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر را می توانید از کارشناسان تاپ مدرک بپرسید. این کارشناسان با توجه به مولفه های مختلفی قیمت مدرک را محاسبه و به شما اعلام می کنند.
 

خرید مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر


نحوه ی سفارش مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر به موسسه تاپ مدرک

نحوه سفارش مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر به این صورت است که شما ابتدا مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی خود را که از زمان صدور آن 4 سال گذشته است را به همراه مدارک شناسایی خود که شامل فتوکپی شناسنامه و کارت ملی می شود را برای کارشناسان تاپ مدرک ارسال می کنید. این کارشناسان پس از بررسی مدارکتان و تائید سفارش شما را ثبت می کنند. در زمان سفارش شما باید از بین سه گرایش مهندسی کامپیوتر یعنی نرم افزار، سخت افزار و علوم کامپیوتری یک گرایش را انتخاب کنید. همچنین دانشگاه مورد نظر خود را نیز تعیین نمائید. پس از تعیین این موارد است که قیمت مدرکتان محاسبه می شود و شما باید بخشی از هزینه را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. مابقی هزینه را نیز پس از دریافت استعلام مدرکتان از وزارت علوم و اطمینان از معتبر بودن آن پرداخت کنید.
 

مدت زمان صدور مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر

مدت زمان صدور مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر توسط تاپ مدرک به صورت معمول دو ماه است. ولی برخی از افراد بنا به دلایلی نیز فوری به دریافت مدرک دارند که می توانند در مدت زمان کوتاه تری این مدرک را دریافت کنند. در این حالت باید مبلغ بیشتر را برای خرید مدرکتان واریز نمائید. این مدت معمولا دو هفته است.

دلایل اعتبار مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر خریداری شده از تاپ مدرک

یکی از دلایل اصلی که مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر شما معتبر این است که موسسه تاپ مدرک دارای مجوز فعالیت از وزارت علوم است. همچنین بر روی مدرکتان مهر و هولگرام دانشگاه زده شده که این نشان از اصل بودن مدرکتان دارد. از سوی دیگر برایتان در دانشگاه پرونده فیزیکی تشکیل می شود. در این پرونده تمام اطلاعات شخصی و تحصیلی شما وجود دارد. این پرونده در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود و شما هر زمانی که به دانشگاه مراجعه کنید می توانید این پرونده را رویت کنید. از سوی دیگر به خاطر اینکه اطلاعات شما در سیستم دانشگاه ثبت گردیده است امکان استعلام مدرکتان وجود دارد. مدرکی که موسسه تاپ مدرک ارائه می دهد کاملا قانونی است و توسط بخش اداری خود دانشگاه صادر می شود.
 

آینده شغلی و بازار کار رشته ی لیسانس مهندسی کامپیوتر

فارغ التحصیلان کارشناسی مهندسی کامپیوتر بازار کار خوبی دارند به خصوص اگر چندین مهارت مختلف را نیز یاد داشته باشند. ان می توانند در بانک، شهرداری، اداره راه و شهرسازی، مخابرات، وزارت ارتباطات و اکثر ادارات دولتی مشغول به کار شوند. همچنین می توانند به عنوان برنامه نویس یا طراح سایت در شرکت های خصوصی استخدام شوند.