خرید مدرک بهیاری

مدرک بهیاری در واقع یک نوع دیپلم فنی و حرفه ای است که با آن می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید. البته شما می توانید این مدرک را پس از دریافت دیپلم خود در رشته تجربی در مدت یک سال با گذراندان واحدهای آن در مراکزی که وزارت بهداشت اعلام کرده نیز دریافت نمائید. اما بهترین و کوتاه ترین راه برای دریافت آن، خرید مدرک بهیاری از یک موسسه معتبر است که در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می کند. شما با خرید این مدرک می توانید به میزان قابل توجهی در زمان خود صرفه جویی نمائید و به سرعت جذب بازار کار شوید.
ما در این مقاله ابتدا به شما یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک دانشگاهی معرفی می کنیم و سپس برایتان روند صدور این مدرک توسط این موسسه را به صورت کامل و جامع توضیح می دهیم. همچنین مدارک مورد نیاز برای خرید این مدرک و نحوه سفارش آن را نیز برایتان توضیح می دهیم.
 

خرید مدرک دیپلم بهیاری با استعلام

موسسه های زیادی در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می کنند ولی تعداد کمی از این موسسات دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش، علوم و وزارت بهداشت هستند. یکی از موسسات تاپ مدرک است که مدارکی معتبر و قانونی با امکان استعلام و استناد ارائه می دهد. مدارکی که این موسسه ارائه می دهد دارای کد استعلام هستند و شما می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. این موسسه از نیروی کار با تجربه و خبره برای صدور مدارک تحصیلی خود استفاده می کند. به همین دلیل تمام مراحل قانونی برای صدور مدرک بهیاری شما طی می شود.
 

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک بهیاری

این سوال پیش می آید که برای گرفتن مدرک بهیاری چه باید کرد؟ برای خرید دیپلم بهیاری شما باید حتما مدرک سیکل داشته باشید که از زمان صدور آن 3 سال گذشته باشد. چون حداقل زمان تحصیل در این مقطع 3 سال است. البته با داشتن مدرک دیپلم تجربی که از زمان صدورش یک سال گذشته باشد نیز می توانید این مدرک را دریافت نمائید. همچنین مدارک شناسایی که شامل فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس 4*3 پرسنلی می شود نیز برای کارشناسان تاپ مدرک ارسال کنید. با ارائه این مدارک بدون نیاز به مصاحبه یا شرکت در امتحانی می توانید مدرک بهیاری خود را از تاپ مدرک خریداری کنید. با ورود به سایت تاپ مدرک می توانید عکس دیپلم بهیاری که برای دیگر متقاضیان صادر شده است را مشاهده نمائید. .
 

قیمت خرید مدرک بهیاری چگونه است؟

قیمت خرید مدرک کمک بهیاری از موسسه تاپ مدرک بسیار مناسب است زیرا هدف این موسسه ارائه مدارکی تحصیلی معتبر و قانونی به افرادی که بنا به دلایلی امکان ادامه تحصیل ندارند. ولی به این مدارک برای اشتغال نیاز دارند. به همین دلیل شما با هر سطح درآمدی می توانید این مدرک را خریداری کنید. قیمت این مدرک با توجه به مولفه های مختلفی تعیین می شود به همین دلیل امکان اعلام قیمت دقیق این مدرک در این مقاله وجود ندارد. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک بهیاری معتبر و تضمینی باید با کارشناسان این موسسه از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد تماس بگیرید. این کارشناسان در هفت روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.
 
بخوانید: خرید مدرک پرستاری 
 

استعلام مدرک بهیاری

شرایط گرفتن مدرک بهیاری و نحوه ی سفارش  به این صورت است که شما باید ابتدا مدارک تحصیلی و شناسایی خود را برای این کارشناسان ارسال کنید تا این مدارک توسط کارشناسان این موسسه مورد بررسی قرار گیرند. پس از تائید صحت مدارک، اگر شما به خاطر مشکلاتی نیاز فوری به این مدرک داشتید. باید اعلام نمائید تا کارشناسان این موسسه مدرک بهیاری شما را در زمان کوتاه تری به شما تحویل دهند. پس از طی این روند هزینه صدور مدرکتان محاسبه می شود. که برای ثبت سفارش باید مبلغی را در زمان سفارش واریز نمائید. مابقی مبلغ را نیز در زمان دریافت عکس مدرک بهیاری و خود مدرک و اطمینان از اصل بودن آن پرداخت نمائید.
 

خرید مدرک بهیاری


روند صدور مدرک بهیاری توسط تاپ مدرک چگونه است؟

روند صدور مدرک بهیاری توسط موسسه تاپ مدرک به این صورت که در قدم اول سوابق تحصیلی و اطلاعات شناسایی داوطلب برای هنرستان ارسال می شود. در این مرحله با استفاده از این مدرک برای داوطلب یک پرونده فیزیکی تشکیل می گردد. که در این پرونده تمامی اطلاعات آن موجود است. سپس در مرحله بعد این اطلاعات در سیستم یکپارچه آموزش و پرورش  وارد می شود و کد استعلام صادر می گردد. پس از طی این مراحل مدرک بهیاری قانونی داوطلب صادر می شود. کل مدت زمان صدور این مدرک حداکثر 2 ماه است و این مراحل تماما توسط کارمندان هنرستان به صورت قانونی انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به هنرستان نمونه مدرک بهیاری صادر شده را مشاهده نمائید..

 
اعتبار مدرک بهیاری چگونه تضمین می شود؟

دلیل اینکه مدرک بهیاری که شما از تاپ مدرک دریافت می کنید معتبر است اینکه، این موسسه دارای مجوز است و به صورت قانونی مدارک خود را صادر می کند. در واقع تاپ مدرک به عنوان یک واسطه بین داوطلب و هنرستان عمل می کند. همچنین بر روی مدرک صادره توسط این موسسه مهر و هولگرام هنرستان و آموزش و پرورش وجود دارد. این مدرک دارای کد استعلام است و در تمامی ارگان های دولتی و خصوصی پذیرفته می شود. از سوی دیگر برای داوطلب پرونده فیزیکی تشکیل می شود و این پرونده در بخش بایگانی هنرستان وجود دارد و با مراجعه به هنرستان می توانید آن را دریافت نمائید.
 
 

کاربرد خرید مدرک بهیاری

شما با استفاده از این مدرک می توانید در کنکور کاردانی شرکت کنید و در صورت پذیرش در این مقطع ادامه تحصیل دهید. همچنین امکان استخدام در خانه سالمندان، مراکز پزشکی، کلینیک های درمانی، بیمارستان ها و مراکز ترک اعتیاد با این مدرک وجود دارد. توجه نمائید که بازار کار این رشته در سالیان گذشته رونق یافته است به همین دلیل اکثر فارغ التحصیلان این رشته مشغول به کار هستند و نرخ بیکاری بسیار پایینی این رشته دارد.