خرید مدرک تحصیلی در تهران

 
امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث تغییرات زیادی در زندگی روزمره افراد شد و اشخاص به دنبال راهی هستند که در زمان خود صرفه جویی کنند. و در زمان کوتاهی به آرزوها و اهداف خود برسند. یکی از کارهای که باعث صرف زمان زیادی می شود تحصیل در مقاطع مختلف است. بسیاری افراد برای اهداف خود نیاز دارند که در زمان کوتاهی این مدارک را دریافت کنند. آن ها می توانند مدارک خود را از برخی موسسات معتبر که در این زمینه فعالیت می کنند خریداری کنند. ما در این مقاله قصد داریم در مورد خرید مدرک تحصیلی در تهران توضیحاتی ارائه دهیم. و به شما بگوئیم که این موسسه چگونه مدارک معتبر صادر می کند. و نحوه سفارش و قیمت گذاری این مدارک به چه صورتی است. شما هر آنچه که لازم است در مورد خرید مدرک تحصیلی بدانید در این مقاله وجود دارد.

 معتبرترین موسسه فروش مدرک در تهران

یکی از بهترین موسسات در  زمینه فروش مدارک دانشگاهی تاپ مدرک است. این موسسه بیش از ده سال که در این زمینه فعالیت می کند. مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پزشکی و پیراپزشکی صادره از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را صادر می کند. تمامی این مدارک معتبر هستند و امکان استعلام آن وجود دارد و داوطلبان می توانند به با خیالی آسوده از آن ها برای استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی استفاده کنند. این مدارک تائیدیه وزارت خانه مربوطه را دارند به همین دلیل هم هستند که قابل استناد می باشند. مدارک این موسسه تضمینی هستند و مهر و هولگرام دارند.

خرید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی در تهران

برای شرکت در کنکور کارشناسی پیوسته داوطلبان نیاز به مدرک دیپلم رشته کار و دانش، فنی و حرفه ای و نظری و مدرک پیش دانشگاهی رشته های نظری دارند. اگر شما زمان کافی برای تحصیل در این رشته ندارید می توانید آن را از تاپ مدرک خریداری کنید. این مدارک توسط مدارس صادر می شود و برای داوطلبان پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می شود. در این پرونده های تمامی اطلاعات داوطلب ذکر شده است و در سیستم آموزش و پرورش نیز ثبت گردیده است. به همین دلیل داوطلبان می توانند برای شرکت در کنکور تجربی، انسانی، هنر، ریاضی و زبان از آن استفاده کنید.
 

خرید مدرک لیسانس در تهران

موسسه تاپ مدرک، مدرک کارشناسی صادره از دانشگاه آزاد و دانشگاه غیرانتفاعی در رشته و گرایش های مختلف را ارائه می کند. این مدارک تماما دارای تائیدیه وزارت علوم هستند و امکان استفاده از آن در تمامی ادارات دولتی و خصوصی وجود دارد. بر روی این پرونده مهر و هولگرام دانشگاه مربوطه ثبت می شود و اطلاعات داوطلبان برای وزارت علوم ارسال می شود تا در سیستم این وزارت خانه وارد شود. روند صدور این مدرک کاملا قانونی است و توسط بخش اداری دانشگاه ها انجام می شود. به همین دلیل امکان استعلام آن وجود دارد.
 

خرید مدرک تحصیلی در تهران


خرید مدرک فوق لیسانس در تهران

دوران تحصیل در مقطع ارشد 2 سال است و در این دوران دانشجویان علاوه بر گذراندن واحد تئوری و عملی باید یک پایانامه نیز بنویسند. و بسیاری از افراد به خاطر ترفیع شغلی نیاز به این مدرک دارند ولی زمان کافی برای تحصیل در این مقطع و نوشتن پایانامه ندارند. ما به این افراد خرید مدرک کارشناسی ارشد تمامی رشته ها و گرایشات را از تاپ مدرک پیشنهاد می کنیم. این مدارک نیز مانند مدرک لیسانس تائید وزارت علوم را دارند و  بر روی آن تمامی اطلاعات شخصی و مدت زمان تحصیلی همچنین معدل داوطلب درج گردیده است.

خرید مدرک دکتری در تهران 

مقطع دکتری بالاترین مقطع تحصیلی است که پذیرش در آن به خاطر پذیرش پایین دانشگاه ها و تعداد بالای داوطلبان بسیار مشکل می باشد. علاوه بر اینکه پذیرش در این رشته ها سخت است، تحصیل در این مقطع نیز به خاطر واحدهای درسی مختلف و تدوین رساله دکترا بسیار سخت می باشد. ولی بسیاری از افراد به خاطر مهاجرت یا استخدام در یک نهاد خاص به این مدرک تحصیلی نیاز دارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید می توانید به راحتی به صورت غیر حضوری از موسسه تاپ مدرک به صورت قانونی و تضمینی این مدرک را خریداری کنید.

خرید مدرک پزشکی و پیراپزشکی در تهران

اما مهمترین مدرکی که می توانید از این موسسه معتبر خریداری کنید مدرک پزشکی و پیراپزشکی است. هر ساله هزاران نفر در کنکور تجربی با هدف قبولی در رشته پزشکی شرکت می کنند ولی فقط چند درصد آن ها قبول می شوند. این رشته در ایران بهترین بازار کار و شان اجتماعی را دارد. ولی پذیرش در آن بسیار مشکل است. اگر شما هم علاقمند به این رشته هستید می توانید مدرک آن را بدون اینکه حتی در یک آزمون شرکت کنید، دریافت نمائید. این مدرک دارای مجوز وزارت بهداشت می باشد و شما می توانید با استفاده از آن به راحتی در بیمارستان و مراکز بهداشتی استخدام شوید.

قیمت خرید مدرک تحصیلی در تهران

قیمت خرید مدرک تحصیلی در تهران به مولفه های مختلفی مانند اینکه مدرک کدام مقطع را خریداری می کنید. و اینکه رشته و گرایشی که قصد خرید آن را دارید چیست، بستگی دارد. همچنین قیمت مدرک دانشگاه آزاد با دانشگاه غیرانتفاعی فرق می کند و شما باید با توجه به نیاز خود مدرک یکی از این دانشگاه ها را برای خرید انتخاب نمائید. از سوی دیگر به طور معمول مدارک تحصیلی صادره از این موسسه ظرف مدت چند ماه آماده می شود. ولی برخی از افراد برای دریافت آن عجله دارند. این افراد با پرداخت مبلغ بیشتر می توانند آن را خریداری کنند. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک تحصیلی مورد نظر خود با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید. برای تماس می توانید از شماره های پایین صفحه استفاده کنید.

نحوه ی سفارش خرید مدرک

برای سفارش مدرک تحصیلی در تهران در گام اول باید مدارک تحصیلی مورد نیاز و مدارک شناسایی خود را برای تشکیل پرونده فیزیکی و الکترونیکی برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید. سپس باید مقطع موردنظرتان، رشته و گرایشی که می خواهید مدرک آن را دریافت نمائید تعیین کنید تا به صورت قانونی و تضمینی صادر شود. سپس اگر مدرک دانشگاه خاصی را می خواهید این موضوع را نیز به اطلاع کارشناسان خبره تاپ مدرک برسانید. همچنین اگر برای دریافت مدرکتان عجله دارید در زمان سفارش اعلام کنید تا مدرکتان را در زمان کوتاهتری دریافت نمائید. پس از طی این مراحل خرید مدرک خود را در دو قسط واریز کنید. قسط اول در زمان سفارش و قسط دوم را نیز در زمان دریافت مدرک و اطمینان از معتبر بودن آن واریز نمائید.