خرید مدرک لیسانس نقاشی

 
افراد زیادی به هنر نقاشی علاقمند هستند این افراد معمولا برای تاسیس آموزشگاه یا استخدام در یک نهاد دولتی نیاز به مدرک لیسانس دارند. آن ها به صورت معمول برای دریافت این مدرک باید در دانشگاه حدود 135 واحد درسی که شامل دروس عملی و تئوری می شود را طی 4 سال بگذرانند. ولی گاهی اوقات زمان کافی برای تحصیلی در این مقطع وجود ندارد. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید ما برایتان یک پیشنهاد ویژه داریم که می توانید در مدت زمان کوتاهی مدرک کارشناسی نقاشی را دریافت کنند. توصیه ما به شما خرید مدرک لیسانس نقاشی از یک موسسه معتبر است. شما با این کار می توانید به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.  
اگر شما قصد خرید این مدرک را دارید بهتر این مقاله را مطالعه کنید. زیرا ما در مطلب  یک موسسه معتبر را که در زمینه فروش مدرک تحصیلی فعالیت می کند را معرفی می کنیم. همچنین نحوه صدور مدرک و کاربردهای آن را برایتان به صورت مفصل توضیح می دهیم.

موسسه فروش مدرک لیسانس نقاشی

معتبرترین موسسه ای که در ایران در زمینه فروش مدرک فعالیت می کندموسسه تاپ مدرک است. این موسسه مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی را ارائه می دهد. تمام این مدارک معتبر هستند و امکان استعلام ان وجود دارد. مدارک دانشگاهی که این موسسه ارائه می دهد صادره از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است که دو دانشگاه خصوصی ایرانی هستند. داوطلبان می توانند بدون هیچ نگرانی از مدارک صادر شده توسط این موسسه استفاده کنند.
 

خرید مدرک لیسانس نقاشی از دانشگاه آزاد  و غیر انتفاعی 

همانطور که در بخش قبل گفتیم شما می توانید مدرک لیسانس نقاشی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را از این موسسه خریداری کنید. روند صدور این مدارک نیز به این صورت است که ابتدا مدارک تحصیلی و شناسایی شما برای بخش ادارای دانشگاه ارسال می شود. سپس با استفاده از این مدارک برایتان پرونده فیزیکی تشکیل می شود. پس از تشکیل پرونده و صدور شماره دانشجویی برای داوطلبان یک حساب کاربری در سیستم دانشگاه تشکیل می شود. در این حساب اطلاعات شخصی و نمرات داوطلب که مربوطه به رشته نقاشی می باشد وارد می گردد. پس از طی این روند معدل داوطلب مشخص و بر روی مدرک آن درج می گردد.
در مرحله اخر مدرک صادر می شود. بر روی این مدرک مهر و هولگرام دانشگاه به همراه شماره ثبت در وزارت علوم ثبت می گردد. همچنین اطلاعات شخصی، معدل و مدت زمان تحصیل بر روی مدرک ثبت می شود. این مدرک مورد تائید وزارت علوم است به خاطر همین ویژگی است که در ارگان های دولتی و خصوصی پذیرفته می شود.
 

خرید مدرک لیسانس نقاشی


قیمت خرید مدرک لیسانس نقاشی

رشته نقاشی در مقطع کارشناسی شامل دو گرایش نقاشی عمومی (سطوح کوچک) و نقاشی دیواری (سطح بزرگ) است. در زمان خرید مدرک کارشناسی نقاشی قیمت این دو مدرک با یکدیگر تفاوت دارد. همچنین دانشگاه صادر کننده مدرک نیز در هزینه پرداختی تاثیر گذار است. یک مولفه دیگر نیز وجود دارد که در قیمت تاثیرگذار می باشد، آن هم زمان آماده سازی مدرک است. برخی از دواطلبان برای استخدام در یک نهاد یا مهاجرت نیاز فوری به مدرک کارشناسی نقاشی دارند. این اشخاص می توانند با پرداخت مبلغ بیشتر مدرک خود را ظرف مدت چند هفته دریافت کنند. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک لیسانس نقاشی باید با کارشناسان تاپ مدرک تماس بگیرید.
 

انواع کاربرد های خرید مدرک لیسانس نقاشی

مدرک لیسانس نقاشی کاربردهای متنوعی دارد. یکی از مهمترین کاربردهای آن ادامه تحصیل در مقطع ارشد است. به خاطر این که این مدرک دارای کد استعلام است و امکان شرکت در کنکور با آن وجود دارد. همچنین داوطلبان با استفاده از این مدرک می توانند برای مهاجرت به هر کشوری که به آن علاقمند هستند اقدام کنند. این مدرک را به سفارتخانه ارائه دهید و ویزای کاری یا تحصیلی را دریافت نمائید. چون این رشته هم بازار کار خوبی در خارج از کشور دارد و هم اینکه امکان ادامه تحصیل در آن در خارج از کشور وجود دارد.

مدارک لازم جهت خرید لیسانس نقاشی

برای خرید مدرک کارشناس نقاشی باید دیپلم یکی از شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و کار و دانش را به همراه مدرک پیش دانشگاهی یکی از رشته های شاخه نظری را داشته باشید که از زمان صدور آن 4 سال گذشته باشد. همچنین با داشتن مدرک فوق دیپلم نقاشی و یا گرافیک نیز می توانید این مدرک را خریداری کنید. علاوه بر این مدارک باید فتوکپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید. شما با ارسال این مدارک بدون اینکه حتی در یک کلاس شرکت کنید می توانید مدرک کارشناسی نقاشی را خریداری کنید و از مزایای آن استفاده نمائید.

آینده شغلی رشته ی لیسانس نقاشی

شما با استفاده از این مدرک می توانید به‌ تدریس‌ در مراکز آموزش‌ عالی‌ یا آموزشگاه‌های‌ آزاد  بپردازید. همچنین در مطبوعات‌ و نشریات‌، صدا و سیما، فرهنگسراها، سازمان‌ میراث‌ فرهنگی‌، وزارت‌ فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی و شهرداری ‌ها می توانید مشغول به کار شوید.