خرید مدرک کاردانی

خرید مدرک » خرید مدرک کاردانی
خرید مدرک کاردانی با استعلام

در این مقاله قصد داریم برای شما در مورد مدرک کاردانی و چگونگی خرید مدرک کاردانی توضیح دهیم. مدرک کاردانی اولین مدرک آموزش عالی در ایران است که دانشجویان می توانند بعد از دو سال تحصیل در دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم آن را دریافت کنند. پیش نیاز دریافت مدرک کاردانی خرید مدرک دیپلم تجربی، انسانی، ریاضی و فیزیکی، فنی و حرفه ای و کار و دانش است و شما می توانید با کنکور و یا بدون کنکور در این مقطع تحصیلی ثبت نام کنید و مدرک خود را دریافت نمائید. ولی اگر شما زمان کافی برای تحصیل در این مقطع را ندارید و به دنبال یک روش جایگزین برای دریافت این مدرک هستید ما به شما خرید مدرک کاردانی را پیشنهاد می کنیم. شما عزیزان می توانید این مدرک را از موسسات معتبر مانند تاپ مدرک که مدارک مورد تائید وزارت علوم را ارائه می دهند خریداری کنید.

شرایط خرید مدرک تحصیلی کاردانی چیست؟

شما برای دریافت مدرک کاردانی از دانشگاه دولتی باید حتما در کنکور شرکت کنید و اگر بخواهید در دانشگاه آزاد، غیر انتفاعی و پیام نور تحصیل این دوره را بگذارنید باید مبلغی را به عنوان شهریه ثابت و متغییر بپردازید و با توجه به رشته تحصیلی که دارید بین 72 الی 95 واحد درسی را بین دو تا سه سال بگذارنید. اما اگر بخواهید مدرک کاردانی را از تاپ مدرک خریداری کنید نیاز به انجام هیچ کدام از این کارهای نیست. فقط لازم است که شما مدرک دیپلم داشته باشید که از زمان صدور آن حداقل دو سال گذشته باشد. سپس بدون دادن هیچ امتحان و آزمونی در کمترین زمان ممکن مدرک کاردانی خود را دریافت نمائید. این مدرک کاردانی که از تاپ مدرک دریافت می کنید دارای تائید وزارت علوم است.

خرید مدرک کاردانی به صورت قانونی و معتبر چگونه است؟

مهم ترین دغدغه هر شخصی در زمان خرید مدرک این است که آیا این مدرک کاردانی که خریداری می کنند معتبر می باشد و می توانند از آن برای استخدام در شرکت های مختلف استفاده نمایند. برای رفع این نگرانی شما باید مدرک را از یک موسسه معتبر مانند تاپ مدرک خریداری کنید. این موسسه با استفاده از ارتباطات گسترده خود با نهادها و افراد مختلف مدرک کاردانی به شما عزیزان ارائه می دهد که دارای تائید وزارت علوم است و برای شما یک پرونده الکترونیکی و فیزیکی در دانشگاه ایجاد می گردد که در آن تمامی اطلاعات شخصی و ریز نمرات‌تان وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به دانشگاه‌ های که از آن مدرکتان صادر گردید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید. بر روی مدرک کاردانی که خریداری نموده اید مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد که این نشان دهنده اعتبار مدرک دریافتی شما می باشد. این مدارک هیچ تفاوتی با مدارکی که شما از دانشگاه دریافت می کنید ندارد به همین علت قابلیت استعلام دارد.

خرید مدرک فوق دیپلم معتبر

قیمت و هزینه های خرید مدرک برای مقطع کاردانی چگونه است؟

قیمت مدرک کاردانی که شما از تاپ مدرک دریافت می کنید با توجه به اینکه از چه دانشگاه ای صادر شده است و مدرک مربوطه به چه رشته تحصیلی می باشد متفاوت است. همچنین مدت زمانی آماده سازی مدرک کاردانی نیز در هزینه آن تاثیرگذار است. شما عزیزان برای تعیین هزینه خرید مدرک کاردانی رشته موردنظرتان باید با مشاوران تاپ مدرک تماس بگیرید.

خرید مدرک تحصیلی فوق دیپلم با امکان استعلام

شما با خرید مدرک کاردانی با استعلام می توانید در تمامی آزمون های استخدامی که هر سال توسط وزارت کار ارائه می گردد شرکت کنید. چون این مدرکی که خریداری نموده اید معتبر است و در سیستم وزارت علوم ثبت گردیده است. همچنین برای استخدام در شرکت های خصوصی نیز می توانید از مدرک فوق دپیلم خود استفاده کنید. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را نیز دارید امکان ارائه این مدرک به سفارت خانه ها وجود دارد و شما می توانید به راحتی از قوه قضائیه تائیدی مدرکتان را دریافت کنید. برای تحصیل در مقطع کارشناسی نیز می توانید از مدرک فوق دیپلم تاپ مدرک استفاده کنید و هیچ نگرانی در مورد اعتبار آن نداشته باشید. چون پروند فیزیکی و الکترونیکی آن در دانشگاه مربوطه موجود است و مهر و هولگرام نیز بر روی مدرک تحصیلی شما وجود دارد. برای اطلاع از شرایط خرید مدرک کارشناسی مقاله خرید مدرک لیسانس را مطالعه کنید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم دانشگاه چیست؟

برای خرید مدرک کاردانی نیاز نیست شما در هیچ آزمون و یا امتحانی شرکت کنید. شما با ارائه مدرک دیپلم فنی و حرفه ای و کار و دانش که از تاریخ صدور آن دو سال گذشته باشد می توانید مدرک کاردانی خود را دریافت کنید. البته آقایان باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارائه کنند. شما فقط با ارائه این مدارک و فتوکپی کارت ملی و شناسنامه خود در عرض کمتر از چند ماه می توانید مدرک فوق دیپلم خودتان را در رشته مورد نظرتان دریافت نمائید.

مطالب مرتبط


blog

خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی

اگر در نقاشی مهارت دارید و می خواهید یک آموزشگاه بزنید یا قصد دارید استخدام اموزش…

بیشتر
blog

خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

  خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری موضوعی است که در این مقاله قصد داریم آن را به…

بیشتر
blog

خرید مدرک فوق دیپلم معماری با استعلام

 بسیاری از افراد زمان کافی برای درس خواندن ندارند اما برای مهاجرت و یا استخدام در…

بیشتر
blog

خرید مدرک فوق دیپلم مکانیک کاردانی قانونی

  امروزه برای استخدام در هر نهاد دولتی و خصوصی نیاز است که شما مدرک دانشگاهی داشته…

بیشتر
blog

خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری معتبر

یکی از مشاغلی که در هر سازمان دولتی و خصوصی وجود دارد حسابداری است. به همین علت اکثر…

بیشتر
blog

خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری با استعلام

  یکی از رشته های تحصیلی که در چند سال گذشته بازار کار مناسبی داشته، رشته پرستاری…

بیشتر
blog

خرید مدرک فوق دیپلم تربیت بدنی

ما در این مقاله قصد داریم برای شما روند خرید مدرک فوق دیپلم تربیت بدنی را توضیح دهیم. و…

بیشتر
blog

خرید مدرک فوق دیپلم برق

اگر شما سر رشته ی از برق دارید ولی به خاطر نداشتن زمان امکان اشتغال در رشته برق را…

بیشتر
blog

خرید مدرک کاردانی کامپیوتر

بسیاری از افراد دارای مهارت در استفاده از کامپیوتر هستند. ولی به خاطر مشکلاتی که داشتند…

بیشتر
blog

خرید مدرک کاردانی دندانسازی

اگر شما هم علاقمند به رشته دندانسازی هستید و می خواهید در این رشته تحصیلی مشغول به…

بیشتر
فعالیت سایت تاپ مدرک فقط محدود به این وبسایت هست. لازم به ذکر است مجموعه تاپ مدرک پیج یا وبسایت دیگری ندارد و با هیچ پیج یا سایت دیگری مرتبط نیست.